Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Λεωνίδας Βελής να τραγουδάει "Με το στόμα γεμάτο φιλιά..."
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

μανα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142163 από antonycbr στις 22 Σεπτεμβρίου 2018, 5:19μμ

antonycbr

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
πιανοντας τυχαια στα χερια μου το κιν της μανας μου πευτω σε ανοιχτη συνομιλια στο μεσεντζερ που μιλαγε και γκομενιζε με εναν παπαρα.η μανα μου παντρεμενη τωρα με 2 παιδια 20 και 23.επεσα απο τα συννεφα δεν το περιμενα. της το ειπα κ στην αρχη τα αρνηθηκε ολα και ελεγε οτι ειναι απλα φιλος μετα οτι δν εχει κανει τιποτα και μην το πεις στον πατερα σου γιατι θα με διωξει απο το σπιτι χωρις λογο κλπ.οσο και να εχω τσαντιστει μαζι της δεν ειπα κατι στον πατερα μου γιατι ειναι αρρωστος ανθρωπος και τοσα χρονια εχει δωσει την ψυχη του για εμας και δεν ηθελα να του δωσω τετοια πικρα εν τελει η μανα μου εκανε μπλοκ τον τυπο και ειπε πως δεν θα του ξαναμιλησει αλλα δε μου λεει κατι αυτο.απογοητευτικα πολυ και ακομα νιωθω πολυ περιεργα και down.δεν περιμενω να μ πειτε κατι ιδιετερο περα απο τη γνωμη σας απλα ηθελα να το βγαλω απο μεσα μου γιατι για καποιο λογο ντρεπομαι να το πω ακομα και σε φιλους μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142165 από GiorgosMK στις 23 Σεπτεμβρίου 2018, 7:15πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Δεν χρειάζεται να το πεις στους φίλους σου
Είναι ένα θέμα οικογενειακο
Μην τους ανακατέψεις
Προτου πω τη γνώμη ήθελα να ρωτήσω τι εννοείς ότι ο πατέρας σου είναι άρρωστος ;
Τι έχει ;
Λοιπόν εγώ δεν το θεωρώ κακό αυτό που έκανε η μητέρα σου
Εφόσον δεν κοιμήθηκε μαζί του δεν βλέπω το πρόβλημα
Ίσως να μην είναι χαρούμενη και εκείνος ο άντρας να της έφτιαχνε τη διάθεση με διάφορα κοπλιμεντα
Απλό φλερτ
Για να νιώσει και αυτή καλύτερα σα γυναίκα
Να ρωτήσω και κάτι άλλο οι γονείς σου είναι ευτυχισμένοι μαζί;
Μην το πεις στον πατερα σου σε καμία περίπτωση
Θα τα κάνεις όλα χάλια
Αν δεις τη μητέρα σου να το ξανακάνει απλά πες της πως σε ενοχλεί και λογικά θα το σταματήσει
Μην νευριάσεις και της φωνάξεις
Εσύ γιατί απογοητευτηκες
Νομιζες πως οι γονείς σου είναι εντάξει μεταξύ τους και πως δεν ξενοκοιταζουν;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142166 από antonycbr στις 23 Σεπτεμβρίου 2018, 8:15πμ

antonycbr

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
απογοητευτηκα απο εγωισμο πιστευω.οι γονεις μου τσακονωνται πολλες φορες αλλα τους πετυχενω και σε φασεις μια χαρα να καθονται κ να γελανε..μετα απο τοσα χρονια γαμου λογικο ειναι να εχουν βαρεθει αλλα δεν ξερω αν θελουν να κανουν κατι τετοιο ας χωρισουν πρωτα και μετα ειναι ελευθεροι ετσι κ αλλιως εμεις δεν ειμαστε μπεμπηδες ειμαστε και οι δυο πανω απο 20 χρονων (τα παιδια) επισης δεν ξερω ακριβως τη φαση των γονιων μου γιατι λυπω απο το σπιτι και σπουδαζω αλλου αλλα κοιμουνται ακομα στο ιδιο κρεβατι και συμπεριφερονται ως ζευγαρι.ο πατερας μου οταν λεω οτι ειναι αρρωστος εχει μια ασθενια νευρολογικης φυσεως και δεν πρεπει να κανει πολλα απο αυτα π κανει δηλ να κουραζετααι να θυμωνει κλπ ειναι και μεγαλος ειναι 60.δεν μπορω να δεχτω οτι η μανα μου εστω μιλαει με καποιον ερωτικα πισω απο την πλατη του πατερα μου.επισης για τον τυπο δεν ξερω τι να κανω στο φβ γραφει οτι ειναι ελευθερος ειναι μεγαλος ανθρωπος και ξερει οτι η μανα μ ειναι παντρεμενη με παιδια και συνεχιζε πιστευω του αξιζει ενα χερι ξυλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login