Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Να ερωτευτείς είναι φοβερά απλό. Να ξε-ερωτευτείς είναι απλά φοβερό!
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Αυστηροί γονείς

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144304 από Elena 27 στις 14 Δεκεμβρίου 2019, 2:07μμ

Elena 27

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εχω προβλημα σχετικά με τον πατερα μου που μόλις είχα έρθει από το σχολείο άρχισε να μου λέει από που είχα κάνει τοσες πολλες απουσιες μιας και είχε ελέγξει το κινητό μου και με ρώτησε πόσες κιόλας έχω και του είπα 40 και μου ειπε απο που της έκανα και του είπα ότι της έκανα από κάποιες μέρες που νόμιζα πως είχαμε κατάληψη αλλά κάναμε μάθημα και απο 1 μέρα που είχαν πάει οι άλλοι εκδρομή αλλά εγώ δεν πηγα και 1 μέρα που είχαμε αθλητικές εκδηλώσεις και απο της γιορτές που δεν πηγα και δεν με πίστεψε και νομίζει ότι δεν πατάω καν το πόδι μου στο σχολείο και Ότι τον κοροϊδεύο και απο τα νεύρα μου του είπα ότι δεν πάω στο φροντιστήριο αγγλικών παρόλο που τα πιγενω πόλη καλά φέτος δίνω Lower και του το έχουν πει και η καθηγήτρια και λέει ότι θα με ξεγράψει και λέει καλά που μου το είπες για να μην πληρώνο άλλο εγώ σαν μαλακας και μου ειπε ότι του χρόνου θα σταματήσω το σχολείο και θα δουλεύω μαζί του και δεν φτανει μονο αυτο αλλα κανονίσαμε με τα κορίτσια να βγούμε αφού κλείσουν τα σχολεία στην χοροεσπερίδα (1Λυκειου παω) και τους είπα να κλείσουν τραπέζι και τώρα με αυτά που έγιναν δεν θα με αφήσει να παω είναι πάρα πολύ αυστηρός και εδώ και 2 μέρες κλαίω συνεχώς δεν ξερω τη να κανω δεν αντέχω άλλο ας με βοηθήσει καποιος
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login