Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Η θρησκεία της υπακοής στο ιερατείο, με ήρωα τον ανυπάκουο στο ιερατείο γιο του Θεού.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

αβασταχτος πονος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145112 από s9maria στις 30 Μαΐου 2020, 1:51πμ

s9maria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λοιπον ημουν ανερχομενη σοπρανο οπερας και εδω και πεντε χρονια μεταναστευσα στην κωλογερμανια..στηριξα ολη την υπαρξη μου στη τεραστια δυναμη της φωνης μου, εκανα μαθηματα και δουλευα μαζι με τη μαρινα ουλεβιτς σοπρανο της λυρικης στο βερολινο και συμμετειχα στην ελληνικη χορωδια στο μοναχο του αμανατιδη! παθαινω παλινδρομηση σκιζεται το διαφραγμα μου οι χορδες καιγονται απο τα γαστρικα οξεα και αλλεργικες ρινιτιδες και ασθμα μετα την παλινδρομηση, φονικες βλεννες καταστρεφουν τη φωνη μου ολοκληρωτικα! κανω εγχειρηση να θεραπευτει η παλινδρομηση αλλα οι ρινιτιδες και το ασθμα συνεχιζουν....νιωθω τοσο μεγαλη απογοητευση που σκεφτομαι σοβαρα την αυτοκτονια...η φωνη μου ηταν για μενα η δυναμη μου, η ζωη μου, η χαρα μου.... τωρα μετα απο τοσες φωνητικες εργασιες ειναι απλως σταχτη....
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #145115 από ΣινγκλΜπόι στις 30 Μαΐου 2020, 12:00μμ

ΣινγκλΜπόι

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/4/2020
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ΟΧΙ δεν θα αυτοκτονήσεις!! Θα βρεις κάτι άλλο που είσαι καλή και σε γεμίζει και θα συνεχίσεις τη ζωή σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login