Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Είχες ένα πριβέ μήνυμα. Η Lilla το διάβασε οπότε ρώτα την να σου πει τι έγραφε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εγώ μεγάλο πρόβλημα στην σχέση μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145344 από Natalie 22 στις 19 Ιουλίου 2020, 4:54πμ

Natalie 22

Εικονίδιο
μέλος από: 19/7/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας έχω σχεδόν 3 χρόνια σχέση.. Στην αρχή όπως σχεδόν όλες η σχέσεις ήταν πολύ ωραία τώρα έχει ένα χρόνο δεν είναι καθόλου καλά τα πράγματα. Προτιμάει Καλύτερα τους φίλους του μου δείχνει ότι θέλει μόνο τους φίλους του έρχεται καθόμαστε λίγο κάνουμε ότι είναι να κάνουμε και ξανά φεύγει.. μου δείχνει που και που ότι με θέλει άλλα πιστεύω ότι δεν ξέρει τι θέλει...θέλω να ρου ανοίξω τα μάτια να του δείξω τον έρωτα που είχαμε τότε άλλα δεν ξέρω πώς.. Και το κακό είναι ότι δεν ξέρω και πολλά από σεξ..Δεν μου αρέσει να πηγαίνω με πολλούς και έτσι δεν ξέρω και πολλά πράγματα πάρα μόνο τα βασικά...τι μου προτείνεται να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145370 από RonDonJon στις 29 Ιουλίου 2020, 11:13μμ

RonDonJon

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/7/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αγαπητή Natalie 22, καταρχάς μια διευκρίνιση, όταν λες σου δείχνει τους φίλους του εννοείς τύπου φώτος, γυμνές κλπ; Σου έχει συζητήσει/ζητήσει να εκπληρώσετε κάποια φαντασίωση του που να περιλαμβάνει σεξ με αυτούς και σένα;
Σε κάθε περίπτωση ακόμα και αν το ήθελες ή δεν είχες πρόβλημα με αυτό θεωρεί και το πως στο επικοινωνεί ακόμα αυτό ο σύντροφος σου έχει σημασία για να καταλάβεις και εσύ το ρόλο που έχει φανταστεί για σένα στη φαντασίωση αυτή... Οπότε εάν εσύ έχεις δείξει ότι δεν είναι κάτι που σε ευχαριστεί και εκείνος επιμένει σε αυτό, τότε ενδεχομένως να σημαίνει οτι δεν είναι απλά μια φαντασίωση που τη θέλει μαζί σου αλλά γενικά με οποιαδήποτε κοπέλα τύχει.
Προφανώς να του μιλήσεις και να του πεις τι θες και τι δε θες και να καταλάβεις από αυτή την κουβέντα, ότι αν και είσαι διατεθειμένη να προσπαθήσεις να αναζωπυρώσει το σεξουαλικό στη σχέση σας, θα πρέπει να σέβεται τα θέλω σου!

Πάτα αποδεκτή αν σε κάλυψα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login