Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ο τέλειος εραστής, είναι αυτός που μετατρέπεται σε πίτσα στις 4 το πρωί!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

βοηθεια sossssssss

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #146951 από vivian στις 18 Φεβρουαρίου 2021, 1:27μμ

vivian

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
καλησπερα σασ ειμαι 18 χρονος αρραβωνιαστηκα προσφατα ηταν ερωτασ με την πρωτη ματια....και ολα ηταν τελεια.... ως που μειναμε μαζι οι δικοι μου και βασικα η μανα του μου την ελεγε συνεχεια.... τιποτα δεν εκανα ποτε καλα.... μεχρι και οταν μεναμε μονη μασ πηγαινε κατω απο τα παραθυρα να ακουει τι λεμε....αφου του εβαζε για μηνες λογια αποφασησε να χωρισουμε γιαυτο γτ του εφταιγε η μανα η δικη μουυ..που τον ειχε σαν γιο τησ επεδη γιο δεν εχει... μου βρηκε σασ δικαιολογεια οτι τον προσβαλε γτ ειχε η μανα μ φιλο στο φβ τον πρωην μου.... και τετοια....

εχει περασει λιγοσ καιρος απο τοτε μιλαμε και με περνει καθημερινα τηλ κρυφα και λεω κρυφα γτ μολισ μπει καποιοσ μεσα μ το κλεινει αμεσωσ....

πιστευα οτι θα ξανα ειμαστε μαζι αλλα απο καταλαβα τα παιζει με αλλη....σημερα το εμαθα και δεν το αντεχω καν ολη μερα μεσα στα κλαματα ετοιμη η καταθλιψη....

εκανα τα παντα να τον καιρδισω παλι του εδιχνα ποσο τον θελω....μεχρι που τον εκανα και να ζηλεψει..... τον θελω σαν τρελη... δεν αντεχω....δεν ξερω τι να κανω να γυρισει.....μολισ μαθει ομως οτι μ την πεφτει καποιοσ μ λεει να μην κανω κατι γιατι μπορει καπια στιγμη να θελει να γυρισει πισω και αν κανω δεν θα γυρισει......

ξεχασα σασ να πω ειναι 37 χρν και μενει ακομα με τουσ δικουσ τ



πειτε μου τι να κανω να γυρισει πισω σασ παρακαλωωωω.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146952 από NebulaSpirit στις 18 Φεβρουαρίου 2021, 2:13μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Τι να κάνεις;;; Το ρωτάς; ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ!!! να φύγεις να σωθείς όσο είναι ακόμα καιρός! Τι θα πει τον θέλεις σαν τρελή; Τι θέλεις σαν τρελή δηλαδή; Κάποιον που σου φέρετε έτσι;;; Τόσο χαμηλή αξία πιστεύεις πως έχεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146953 από vivian στις 19 Φεβρουαρίου 2021, 2:47πμ

vivian

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
και σημερα μιλησαμε και ενω τα παιζει με αλλη και το παραδεχτηκε... μου ελεγε οτι θελει να κανουμε κατι αφου με την αλλη δεν ξερει τι θα γινει και μπορει να μην βγει λλει με την αλλη και να γυρισει σε εμενα....ηταν η πρωτη μ σχεση και εχω φαει τρελο κολλημα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146954 από Mario16 στις 19 Φεβρουαρίου 2021, 4:31πμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Δεν θα ασχοληθώ με ότι δεν είναι παντελονατος άνδρας και φυσικά δεν του αξίζεις με τίποτα αλλά ας το πάρουμε σωστά το θέμα ..σε 15 χρόνια που θα είσαι στα ντουζενια σου αυτός θα θέλει ένα κουτί βιαγκρα και κάθε εβδομάδα τσεκ απ στους γιατρούς και εσύ θα καταλάβεις ότι χαραμίσες την ζωή σου αλλά είναι αργά να την διορθώσεις. Φύγε μακριά όσο είναι ακόμα νωρίς .τρέχοντας φύγε
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #146959 από NebulaSpirit στις 19 Φεβρουαρίου 2021, 2:49μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είπες ότι ήταν η πρώτη σου σχέση. Θεωρείς υγιές να αρραβωνιαστείς την πρώτη σου σχέση; Τον πρώτο άνθρωπο που γνώρισες; Δεν έχεις εμπειρίες για να κρίνεις τι είναι καλύτερο και τι χειρότερο. Αυτή την στιγμή με βάση τα όσα μας έχεις γράψει έχεις πέσει στο χειρότερο. Αυτό αν δεν μπορείς να το δεις τότε λυπάμαι, αλλά άνθρωπος που σε έχει στο περίμενε ενώ αυτός περνάει καλά με άλλη σίγουρα δεν είναι άνθρωπος με τον οποίο πρέπει να ονειρεύεσαι το μέλλον σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #146962 από kapapi04 στις 21 Φεβρουαρίου 2021, 5:11πμ

kapapi04

Εικονίδιο
μέλος από: 1/1/2021
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
καταρχας εχετε πολυ μεγαλη διαφορα που σημαινει οτι ,,,,τωρα εισαι μικρη και εισαι στο συναισθημα ,,,,οσο μεγαλωνεις και θα γινεσαι πιο αντικειμενικη ,,,,,θα του τα φορεσεις λογω του οτι θα εχει μεγαλωσει δεν θα εχει το ιδιο ενδιαφερον και εσυ θα εισαι ακομα νεα και γεματη για ζωη,,,,το οτι ζει με τους δικους του αν και αρραβωνιασμενος σημαινει οτι ειναι ατολμος και σε αυτο συμβαλλει η μαμα,,,ειναι το παιδι της μαμας η κλασσικη αγορομανα ,,,,και δυστυχως οσο και να μην το παραδεχομαστε οταν παντρευομαστε,παντρευομαστε και τα σογια μαζι ,,,φυγε εισαι ακομα νεα προφανως απο οσο καταλαβαινω ισως και να ειναι ο πρωτος σου γιαυτο και αντιδρας ετσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login