Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι έχουν φωτογραφική μνήμη αλλά μερικοί δεν έχουν φιλμ.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δυσκολια στις φιλιες και ελαττωματα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152690 από giwrgosxliaras2003 στις 19 Αυγούστου 2021, 11:15πμ

giwrgosxliaras2003

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/8/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα!
Ειμαι 18 χρονων μολις εγραψα πανελληνιες και ετοιμαζομαι για φοιτητης.
Γενικα απο μικρος αντιμετωπιζα προβλημα στις φιλιες, δηλαδη ειχα ελαχιστους φιλους και οσο μεγαλωνοντας απομακρυνθηκα και με αυτους.
Πλεον στα 18 μου, στη πολη που μενω δεν εχω καθολου φιλους παρα μονο 3-4 παιδια απο το φροντ που βγαινουμε ακομα που και που.
Σαν ατομο , ειμαι λαικα το καλο παιδι και ειμαι πολυ ντροπαλος και συνεσταλμενος , εχοντας ταυτοχρονα και καποιες ανασφαλειες που με κανουν ακομα πιο εσωστρεφη.

Με τα παιδια απο το φροντ οταν πρωτογνωριστηκαμε με καλουσαν συνεχεια να βγαινουμε εξω αλλα πλεον βγαινουν πολλες φορες χωρις καν να με ρωτανε αν θα ερθω ή χωρις να μου το λενε και να με υπολογιζουν? Φταιω εγω ή ειναι ολα στο μυαλο μου και απλα πρεπει να παρω πρωτοβουλιες να τους προτεινω να βγουμε κλπ.

ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ηταν οτι συνεχεια περιμενα απο τους αλλους να κανουν την πρωτη κινηση διοτι πιστευα πως πχ αν τους ελεγα πρωτος να βγουμε εξω θα νομιζαν οτι δεν εχω φιλους κλπ.

ΑΡΑ το οτι δεν εχω φιλους οφειλεται στο οτι δεν παιρνω πρωτοβουλιες και δεν προτεινω και εγω να βγουμε ή απλα επειδη δε με συμπαθουν και με βαριουνται?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login