Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το να γελάς με τα λάθη σου μακραίνει τη ζωή. Το να γελάς με τα λάθη των άλλων μπορεί να τη μικρύνει.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Mπρατσα

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63714 από comper στις 14 Ιουλίου 2010, 4:45μμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
παιδια εγω εχω προβλημα τρωω του κερατα και οχι σαβουρες κανονικα φαγητα αλλα δεν παιρνω κιλα τι κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63716 από VeTeRaNoS στις 14 Ιουλίου 2010, 4:57μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Έγραψε:(comper@14 Ιουλίου 2010)
παιδια εγω εχω προβλημα τρωω του κερατα και οχι σαβουρες κανονικα φαγητα αλλα δεν παιρνω κιλα τι κανω?

Ποσο χρονον εισαι?
Υποθετω θα εισαι στην εφηβεια που σημαινει οτι τωρα αναπτυσσεσαι.Κατσε λιγο να περασουν τα χρονια να σταματησεις να αναπτυσσεσαι και θα παρεις οσα κιλα θες αμα τρως του κερατα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63720 από AggelosTuDromu στις 14 Ιουλίου 2010, 5:13μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
πηγαινε δουλεψε σε οικοδομη να δεις εκει μπρατσα που θα κανεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81249 από comper στις 04 Ιουλίου 2011, 3:37πμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
βασικα ακουστε το προγραμμα μου καταρχην για φαγητα τρωω οτι βρω μπροστα μου απο φρουτα μεχρι τα πιο λιπαρα δεν εχω προβλημα με αυτο επισης πηγαινω 7-10 παιζω μπασκετ και με το που γυρναω παντα τρωω μπεικον αυγα 2 τοστ και κανα πεπονι καρπουζι και φυσικο χυμο
επισης πριν παω για μπασκετ κατι ωρες πριν εχω σκασει κανα 2-2.5 ωρες γυμναστικη
κανω μονοζυγο κατι ασκησεις πιλατες γιατι τις θελω για να ψηλωσω
βαρακια αλλα τα κανω καθιστος γιατι ορθιος επηρεαζουν την μεση μεσα συμπεριλαμβανονται ασκησεις με βαρακια για φτερα ομους γενικα ολο το χερι
επισης 240 push ups σε σετακια των 40 το καθε ενα
κοιλιακους 120 σε σετακια των 40 το καθε ενα
αντιστοιχα και ραχιαίους
μετα κανω ασκησεις για γαμπα
και μετα για τα μπουτια επειδη εχω πολυ μεγαλο αλμα και θελω να το βελτιωσω ακομα περισσοτερο αυτα .. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81307 από LifeKaroto στις 04 Ιουλίου 2011, 7:02μμ

LifeKaroto

μέλος από: 4/7/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
χωρισ να εχω δει τα προηγουμενα εγω ξερω οτι αμα φουσκωσεις πολυ και το παρακανεις οι μυες σου θα φουσκωσουν πολυ και δεν θα προλαβει το δερμα σου ειδικα αμα εισαι σε ηλικια αναπτυξεις να φτασει τουσ μυες του μπρατσου σου με αποτελεσμα να σπασει το δερμα να ειναι τσιτα και να δημιουργηθουν ραγαδες στο χερι σου...οποτε πρωτεινω βαρακια και γυμναστικουλα με μετρο παντα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login