Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πάντα ένα σεμινάριο τελειώνει καλά. Όλοι χαίρονται που τέλειωσε.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Οταν γυριζει ο παλιος ερωτας...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #80977 από Dadicooldadi στις 30 Ιουνίου 2011, 2:55μμ

Dadicooldadi

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2011
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Η ιστορία αρχίζει ένα καλοκαίρι σε παραθαλάσσιο μέρος...πριν δεκα χρόνια, όπου γνωρισα ένα παιδί...
από την πρώτη στιγμή που τον είδα μαρεσε!!
με έκανε να νιώσω (για πρώτη μου φορά) πολλά συναισθήματα. Μέτα τις διακοπές κρατούσαμε επαφές και συναντιόμασταν καμιά φορά στην πρωτεύουσα..
Η τανε το πρώτο μου ραντεβού το πρώτο μου φιλι το πρωτο μου αγορι..
Υπηρχε ομως και η αλλη πλευρα....η κακη!!
Ηταν γυναικάς.. ψώνιο..ποτε δεν νοιάστηκε πραγματικά, απο τι εννιωθα με ηθελε μονο για ωρα ανάγκης.....με θυμόταν όποτε ξεμενε...εγω στεναχωριομουν παρα πολυ... ξεχνούσα να φαω... ράκος γινομουνα...
και ετσι αποφάσισα να ξεκόψω οσο μπορούσα για το καλό μου... ώσπου πριν 2 χρονια κατάφερα να τον βγάλω εντελος απο τη ζωη μου...

Σημερα ομως χτυπα την πόρτα του προφιλ μου στο φουμπου και δεν ξέρω τι μου συμβαίνει...
αρχικά τον αρνήθηκα..
και τον ξανααρνηθηκα...
συζητώντας ομως με ενα ατομο που η αποψη του με αγγίζει πάντα αποφάσισα να τον ανταρω..με δέχτηκε και μου μιλησε αμεσως με ρωτησε τι κανω και αυτα...

Το θεμα ειναι οτι μετα αποο τόσο καιρώ ...νιωθω ενα σφυξιμο στο στομαχιι..που δεν φευγει με τιποτα...ενα περιεργο πραγμα...δεν ξερω τι να κανω..τον σκευτομαι συνεχως ..με ανχωνει αυτος ο τυπος..φοβαμαι μην ξαναγινω ομως παλια...Ειμαι και σε μια σχεση εδω και 4 μηνες και με κανει να ξεχνιεμαι...αλλα κατι με τρωει μεσα μου δεν ξερω..τι εχω παθει με αυτον τον τύπο!!!

τον φωνάζω εγγονό του μιτσοτακη γιατι οποτε μου μιλα φερνει την καταστροφη...!
πειτε μου εσείς τι πιστεύεται...μηπως ηταν λαθος που του ξαναμιλάω...η την γνώμη σας γενικά ... πιο θολωμένο μυαλό απο το δικο μου δε υπάρχει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81009 από mustirios στις 01 Ιουλίου 2011, 2:29πμ

mustirios

μέλος από: 27/6/2011
μηνύματα: 30 αποδεκτές 0
πιστεύω πως όλοι έχουμε περάσει αυτό που λες αλλά όλοι μας είμασταν επιρεππείς στο λάθος..δυστηχώς κάποια άτομα δεν καταλαβαίνουν πως παίζουν με τα συναισθήματα των άλλων κ οτί δεν είναι παιχνίδι..απόο την στιγμή που είσαι πληγωμένη απο αυτό το άτομο πώς θα νιώθεις ασφαλής??σου έχει μείνει απωθημενο σιγουρα αλλά ίσωσ είναι καλύτερο να ΄μείνεις μακρυα του γιατι η χαρα δεν θα διαρκεσει και πολυ και η χαμένη της υπόθεσης θα είσαι εσύ παλι...όμως αν έγινες δυνατη και πιστεύεις πως δεν μπορει να σου χαλασει την ζωη παλι κάνε αυτό που λεει η καρδια σου ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81295 από nikos200 στις 04 Ιουλίου 2011, 5:19μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
ξεκοψε τωρα κιολας..εχω τσακωθει με την κοπελα μου επειδη μιλαγε με πρωιν...σκεψου το αγορι σου να μιλαει με την πρωην του οσο τα εχετε?θα σαρεσε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81481 από Darkfieras στις 06 Ιουλίου 2011, 11:10πμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
κοπελια μην κολας σε ερωτες και τετια! ξεκοψετον χοστου ενα delete η απλα ξεκαθαρισετου απο την αρχη πως δεν προκειτε να ξαναμπλεξεις μαζι του... Σκεψου το μελον σου με το αγορι σου που προφανος νιαζετε για σενα ενω αυτος ειναι "Γυναικας" οπως το λες εσυ και αν ξαναμπλεξεις μαζι του ισως σε πληγοσι και το τορινο αγορι σου να εχει φιγει "κρατα τα λιγα μην χασεις τα πολλα" λεει η παριμια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81488 από DAINOS στις 06 Ιουλίου 2011, 4:25μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Το πρώτο πράγμα που πρέπει να κάνεις είναι να σκεφτείς με Λογική και να μην ακολουθίσεις το συναίσθεμα σου! Θέλω να πώ Πρώτα η λογική και μετά το συναίσθημα. Είναι φυσικό να νιώθεις αυτών τον κόμπο διότι δεν ξεχνιέται που ήταν ο πρώτος σου όμως αν ήταν έτσι όπως μου λες δεν αξίζει. Μην ξεχνάς ότι ζούμε σε μια εποχή που όλοι κανουν 700 σχέσεις και μπλα μπλα... και δεν τρέχει τίποτα.. Κάτσε σκέψου τι έχεις να κερδίσεις και τι έχεις να χάσεις.. αν είσαι καλύτερα με τον τορινό σου και τέτια. Όμως και πάλι σκέψου μην κάνει (ο πρώτος) τα ίδια κακά πράγματα. Θα σε σημβούλεβα να μην κάνεις τίποτα διότι τυχαία σε βρήκε στο φουμπου και είπε να σε αντάρει.. ελπίζω να βοήθισα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81583 από nikos200 στις 08 Ιουλίου 2011, 12:20πμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
και για να προσθεσω κατι...ειχα εναν παλιο ερωτα..τον πρωτο μου οπως καισυ..ξερεις ελεγα πως την αγαπαω αλλα τελικα δεν ενοιωθα τπτ γιαυτην γτ απλα δεν το αξιζε ο ερωτας κρατιεται ζωντανος οταν το θελουν και οι δυο..αυτο πιστευω..και τα λεω ολα αυτα γτ με την κοπελα που ταχα μεχρι προσφατα ενοιωσα τον πραγματικο ερωτα και την πραγματικη αγαπη..αυτη αξιζε..παρα τα οσα μου εκανε...οσο κιαν με πληγωσε..ευχαριστω που ενοιωσα καποιον να με νοιαζεται εστω για λιγο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login