Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εγώ και η φύση είμαστε δύο.
Τρίτη, 23 Απριλίου

γλυφομουνι

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #94332 από City Of Angels στις 06 Φεβρουαρίου 2012, 12:21πμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Δεν σε θελει;εχεις κανει κινηση;Μηπως θελει κ νομιζει οτι δεν τον θελεις εσυ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94337 από LR110 στις 06 Φεβρουαρίου 2012, 11:42πμ

LR110

μέλος από: 15/11/2011
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
Δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο το να γλυφεις ενα καλοξυρισμενο μουνακι και στο τελος για επιβραβευση να σε κανει μουσκεμα....Εμενα με τρελενει να το κανω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94370 από Χαρά_19 στις 06 Φεβρουαρίου 2012, 9:15μμ

Χαρά_19

banned
μέλος από: 6/2/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ρε παιδια πως γινετε να κανεις εναν αντρα να του αρεσει το γλυφομουνι?? πειτε κανενα κολπο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94389 από J i N στις 07 Φεβρουαρίου 2012, 3:16πμ

J i N

μέλος από: 14/12/2010
μηνύματα: 45 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Χαρά_19@06 Φεβρουαρίου 2012)
ρε παιδια πως γινετε να κανεις εναν αντρα να του αρεσει το γλυφομουνι?? πειτε κανενα κολπο...


Κατ'αρχήν, πρέπει να έχεις το μουνί σου καθαρό, περιποιημένο και ξυρισμένο. Μετά, αν θέλεις να τον ερεθίσεις, μπορείς να ντυθείς λίγο σέξι... δηλαδή, φόρα κανά δικτυωτό καλτσόν, μίνι φούστα, χωρίς εσώρουχο και τα σχετικά.
Τώρα, αν το πρόβλημα του είναι ότι σιχαίνεται να το γλύψει, μπορείς να βάλεις στο μουνί σου λίγο σαντιγύ, λίγο σιρόπι σοκολάτας, λίγο σιρόπι φράουλας, μπανάνας, καραμέλας ή ότι άλλο μπορείς να φανταστείς εσύ! Το κάνουν αρκετά ζευγάρια αυτό. Το είχα δει σε μία εκπομπή και μιλούσε μία σεξολόγος γι'αυτό το θέμα. Εγώ το έκανα με σιρόπι σοκολάτας και είχε πολύ πλάκα... δοκίμασέ το!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #94390 από Χαρά_19 στις 07 Φεβρουαρίου 2012, 2:19μμ

Χαρά_19

banned
μέλος από: 6/2/2012
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(J i N@07 Φεβρουαρίου 2012)
Έγραψε:(Χαρά_19@06 Φεβρουαρίου 2012)
ρε παιδια πως γινετε να κανεις εναν αντρα να του αρεσει το γλυφομουνι?? πειτε κανενα κολπο...


Κατ'αρχήν, πρέπει να έχεις το μουνί σου καθαρό, περιποιημένο και ξυρισμένο. Μετά, αν θέλεις να τον ερεθίσεις, μπορείς να ντυθείς λίγο σέξι... δηλαδή, φόρα κανά δικτυωτό καλτσόν, μίνι φούστα, χωρίς εσώρουχο και τα σχετικά.
Τώρα, αν το πρόβλημα του είναι ότι σιχαίνεται να το γλύψει, μπορείς να βάλεις στο μουνί σου λίγο σαντιγύ, λίγο σιρόπι σοκολάτας, λίγο σιρόπι φράουλας, μπανάνας, καραμέλας ή ότι άλλο μπορείς να φανταστείς εσύ! Το κάνουν αρκετά ζευγάρια αυτό. Το είχα δει σε μία εκπομπή και μιλούσε μία σεξολόγος γι'αυτό το θέμα. Εγώ το έκανα με σιρόπι σοκολάτας και είχε πολύ πλάκα... δοκίμασέ το!



βασικα με θεμα καθαριοτητας και αποτριχωσης δεν υπαρχει θεμα... αλλα και παλι δεν πολυ ενδιαφερεται, τωρα κοιτα αυτο με το σιροπι και την σαντιγι δεν το ειχα σκεφτει και ποτε... τι να πω θα το δοκιμασω και θα σου πω... ευχαριστω πολυ JiN
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108628 από Hugzy στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 1:43μμ

Hugzy

μέλος από: 2/9/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
εμένα παντως μου αρέσει.
το λέω.
το κάνω με χαρά και το απολαμβάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108647 από ghjjkkmmgirl στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 3:32μμ

ghjjkkmmgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 27/8/2012
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Δυο φορες το χω κανει και ομολογω οτι δν εχω αναψει περισσοτερι στη ζωη μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #108659 από mpempa123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2012, 7:09μμ

mpempa123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/8/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
ναι οντως ειναι τελειο... δεν υπαρχει !!!! τελεια ικανοποιηση... :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109073 από mar_ma στις 08 Σεπτεμβρίου 2012, 4:01πμ

mar_ma

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/9/2012
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
ισχυει οντως οτι ορισμενες κοπελες ντρεπονται απιστευτα το αγορι τους να τους κανει γλυφομουνι.. λογοι αρκετοι : περιττα κιλα, πιθανη κακοσμια που να μην εχουν καταλαβει η εχουν και δεν ξερουν να πως να την αποφυγουν και επισης οπως ακουστηκε και παραπανω η αντιληψη και τα λογια του αγοριου.πολλα αγορια δεν θελουν να κανουν στην κοπελα τους ειτε γιατι το βαριουνται (και ναι ισχυει) ειτε γιατι συχαινονται ειτε γιατι απλα δεν τους αρεσε. ομως δεν ειναι δυνατον ενας αντρας να ζητα και να απαιτει στοματικο οταν ο ιδιος δεν το κανει.οπως επισης θεωρω οτι οι κοπελες πρεπει να κοψουν καποια στιγμη τις ανασφαλιες τους και να το δοκιμασουν γιατι οντως αποτελει μια διαφορετικη ευχαριστηση που αξιζει να νιωσεις ειδικα αν ο αλλος ξερει να το κανει καλα.!! κ τελος αν σας κανει ο αλλος και δεν ευχαριστιεστε ετσι οπως σας το κανει τοτε δεν ειναι κακο να τον καθοδηγησετε εσεις στο τι θελετε ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login