Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν πεις σε κάποιον ότι υπάρχουν 300 δισεκατομμύρια αστέρια θα σε πιστέψει. Αν του πεις ότι μόλις έστρωσες το τσιμέντο, θα πατήσει για να βεβαιωθεί!
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πρόβλημα bi

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #96381 από Vooltaz στις 19 Μαρτίου 2012, 4:11μμ

Vooltaz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2012
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lakis1@19 Μαρτίου 2012)
Έγραψε:(Vooltaz@19 Μαρτίου 2012)
Τραβα με την γκομενα και φροντισε να ξεκοψεις απο αυτες τις ομοφυλοφιλικες σκεψεις ! Σκεψου τους γονεις σου ! Στο παντελονι εχεις μια πουτσα και εισαι ελληνας ! Ο θεος γιατι επλασε τον αδαμ και την ευα και οχι τον αδαμ και τον μακη....? Γεννηθηκες ΑΝΤΡΑΣ και αυτο πρεπει να παραμεινεις !

συμφωνω καθετως φιλε μου τι μαλακιες ειναι αυτα αδερφιστικα....εχεις παπαρια εκει μεσα οχι μουνι ρε φιλε τραβα σκισε την γκομενα και ασε τον αλλον να βαζει πλαστικες πουτσες στον κολο του...!!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96422 από Σηπτικό Βόδι στις 19 Μαρτίου 2012, 8:44μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Καταρχήν να ζητήσω μια συγνώμη γιατί ήμουνα εκδρομή 4 μέρες τώρα και δεν μπήκα να δω τα θέματα, και ειδικά αυτό εδώ το φοβερό.

Ας τα πάρουμε ένα ένα.

John15: Βρίσκεσαι σε μια φάση όπου είναι λογικό να μην έχεις αποφασίσει ακόμα και να πειραματίζεσαι, και μπορείς να το τραβήξεις όσο χρειαστεί μέχρι να καταλήξεις ποιο από τα δύο προτιμάς. Μη μπαίνεις καν στην διαδικασία να σκεφτείς τι θα πουν οι άλλοι, σε γενικά πλαίσια είναι απόλυτα φυσιολογικό αυτό το πράγμα, και δεν καθορίζει σίγουρα τον χαρακτήρα και την μελλοντική σου σεξουαλική ταυτότητα, αφού είσαι ακόμα μικρός για να διαλέξεις και να έχεις μια ολοκληρωμένη σκέψη σχετικά με το τι θες και τι δεν θες. Οπότε το να μπαίνεις στο τριπάκι να σκέφτεσαι "μήπως κάνω λάθος, μήπως δεν κάνω" είναι εκ των προτέρων λανθασμένη και πρέπει να την αποφύγεις. Ο καθένας κάνει ό,τι τον ευχαριστεί όσο χρειαστεί, και πορεύεται έτσι μέχρι να πάρει μια σοβαρή και μεγάλη απόφαση στη ζωή του και να ΕΠΙΛΕΞΕΙ.

lakis1: Ρατσιστικές απόψεις στο σπίτι σου. Σάλτα και γαμήσου. Banned.

Vooltaz: Οποιαδήποτε προπαγάνδα που αφορά τη θρησκεία και τα απαρχαιωμένα ιδανικά του "έθνους" και της "οικογένειας", είναι κατακριτέα εδώ μέσα. Επίσης, απαγορεύεται κάθε είδους προτροπή σε άλλο μέλος για να πάρει ψυχολογική βοήθεια. Banned.

MixalisS: Προτιμάς να προσβάλλεις το άλλο μέλος και να δώσεις απάντηση που δεν σχετίζεται με την ερώτηση που έχει υποβάλλει (άσχετη με λίγα λόγια). Banned.

Καλησπέρα και πάλι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96425 από asap στις 19 Μαρτίου 2012, 9:12μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
απαντησε για ολους το Σηπτικο...!!
καλωσηρθες by the way...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96436 από Sapiokoilias στις 19 Μαρτίου 2012, 10:56μμ

Sapiokoilias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
παιδια εγω πιστευω οτι θα πρεπει να ξεκοψει απο το αγορι γιατι η κοινονια δεν ειναι ετοιμη για κατι τετοιο φιλε αυτα απο μενα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96457 από John15 στις 20 Μαρτίου 2012, 2:18πμ

John15

Εικονίδιο
μέλος από: 14/3/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
siptiko bodi δεν υπάρχει περίπτωση να είμαι και στα μετέπειτα χρόνια bi όπως τώρα.. πως να το πω μου αρέσει και το μουνί και το πέος.. δηλαδή κάποια φάση της ζωής μου σε 1-2-3 χρόνια θα καταλάβω ας πούμε που ανήκω?

sapoiokilia μακάρι να ήταν στο χέρι μου φίλε.. αλλά υπάρχουν και αυτές οι μαλακισμένες οι ορμόνες που δεν με αφήνουν!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96462 από Sapiokoilias στις 20 Μαρτίου 2012, 9:01πμ

Sapiokoilias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
φιλε μου τελως παντων εγω σου ειπα την αποψη μου και καταλαβαινω ειναι δυσκολο....μα οκ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111307 από VaggelakisTrela στις 18 Οκτωβρίου 2012, 2:59μμ

VaggelakisTrela

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έγραψε:(John15@17 Μαρτίου 2012)
Λοιπόν ακούστε την περίεργη φάση που περνάω.. Φασώνομε με ένα κορίτσι κι ένα αγόρι ταυτόχρονα (όχι μαζί!!).. και τώρα και οι δύο θέλουν να κάνουν σχέση μαζί μου.. και δεν ξέρω τι να κάνω.. θα ου πείτε να πάω με την κοπέλα που είναι το νορμάλ.. αλλά το αγόρι είναι πολύ όμορφος εμφανισιακά.. το κορίτσι απλά όμορφο... Τι μου προτείνετε? κάθε συμβουλή χρήσιμη! ευχαριστώ..

Εχεις Fb ? :P

Φακελάκι Moderator : Απαγορεύονται κάθε σχέσεις μεταξύ των μελών του Ftou.gr
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login