Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαι τόσο ηθικό στοιχείο που ακόμα και όταν αυτοϊκανοποιούμαι διαβάζω το 'Προς την Νίκην'! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Φαση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103653 από drugster στις 22 Ιουνίου 2012, 3:47μμ

drugster

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδια χρειαζομαι βοηθεια σε ενα θεμα...(Γραφω πρωτη φορα) Ειμαι 15,"εμφανισημος" και εχω κανει δυο σχεσεις μεχρι στιγμης. Η πρωτη ηταν εντελως φιλικη-τυπικη καθως ημουν δημοτικο. Η δευτερη ηταν περσυ το καλοκαιρι με ενα "ψιλοτσουλακι". Δεν εχω μεγαλη εμπειρια οποτε φερωμουν πολυ αμηχανα. (Χωρισαμε σε 6 ημερες :ρ) Το προβλημα μου ειναι οτι δεν ξερω πως να "φασωθω" με την κοπελα μου. Εννοω τι να κανω την στιγμη εκεινη και πως!Κοινως πως το κανω αυτο το πραγμα!!



Επισης που καναμε τις προαλλες μια κουβεντα με την παρεα μου, μου δημιουργηθηκε απορια σχετικα με το sex στην ηλικια μας... Δηλαδη πως θα προτεινω στην(υποτηθεμενη) κοπελα μου να το κανουμε και πως το προχωραω αυτο το θεμα...


Please βοηθεια επιγοντως!!!!!!
Προκαταβολικα ευχαριστω!


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103659 από georoki στις 22 Ιουνίου 2012, 4:27μμ

georoki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/6/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ενοεις οτι θες να σου πουμε πως να πεις στην κοπελα σου να κανετε sex?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103674 από Panos_RtN στις 23 Ιουνίου 2012, 1:47πμ

Panos_RtN

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
για την φαση:
μπορει να γινει παντου π.χ σε ενα παρκο
αρχικα την φιλας και μετα αρχιζεις να πιανεις τον κολο της και μετα τα βυζια πανω απο τα ρουχα.
μετα αρχιζεις και σιγα σιγα κατω απο τα ρουχα
θα κανει και αυτη το ιδιο

καλες επιδοσεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103678 από Aitherovamwn στις 23 Ιουνίου 2012, 3:10πμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0
στα 15 αν της βαλει το χερι μεσα απ τα ρουχα σε δημοσιο χωρο το πιο πιθανο να φυγει η κοπελα και να τον περασει και για λιγουρη!
λοιπον φιλε μου φροντισε να ειστε σε καποιο παρκο/κουνιες/πλατια βραδακι ωστε να μην εχει κοσμο,πες της πως αισθανεσαι για εκεινη και αν δειξει ενδιαφερον,τοτε την φιλας στην αρχη χωρις γλωσσα ενα δυο πεταχτα και μετα με γλωσσα και μην την χουφτωσεις!παρτην αγκαλια η χαιδεψε την στη πλατη Η το καλυτερο αναμεσα σε μαγουλο και αφτι!
το να κανεις σεξ δεν το προτεινεις..απλα ερχετε!οταν θα στε σπιτι και αρχιζετε τα φιλια αγκαλιες χουφτωματα κτλπ,της βγαζεις τη μπλουζα μετα το σουτιεν μετα το παντελονι μετα το βρακακι,και αν εισαι τυχερος και σου κανει και εκεινη το ιδιο αρχιζεις με το δαχτυλο μετα καποτα και το πουλι σου μεσα της! :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103683 από FwbLover στις 23 Ιουνίου 2012, 10:45πμ

FwbLover

Εικονίδιο
μέλος από: 23/6/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
το πως θα κανεις φαση με την κοπελα σου δεν μπορουμε να στο πουμε εμεις. ο Καθενας το κανει με τον δικο του τροπο και αυτο θα το καταλαβεις μονος σου :)
Οσο για το σεξ δεν το προτεινεις,ερχεται σιγα σιγα... αλλα αφου λες δεν ξερεις καν να κανεις καλα καλα φαση μαθε πρωτα αυτο και εχεις χρονο μπροστα σου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103750 από γεωσκώληξ στις 24 Ιουνίου 2012, 3:08μμ

γεωσκώληξ

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2012
μηνύματα: 235 αποδεκτές 0
Χαιρετώ και εγώ την όμορφη παρέα.

Λοιπόν φιλαράκι,καταρχήν:

-Φάση: Για το που θα γίνει εξαρτάται από την κοπέλα,αν ξέρεις ότι η κοπέλα που πας να κάνεις κάτι είναι "έμπειρη" θεωρητικά δεν θα έχει πρόβλημα σε κανέναν χώρα,αν από την άλλη είναι πρωτάρα-άπειρη,καλό θα ήταν να το προσπαθήσεις σε κάποια ποιο προσωπική στιγμή,με ελάχιστο εώς και καθόλου κόσμο.

-Σεξ: Στην ηλικία που είσαι (και άπειρος) είναι δύσκολο να το καταφέρεις,καταρχήν θέλει μια χρόνια σχέση,τι εννοώ:
Αν έχεις μια σχέση με μια κοπέλα στην ηλικία σου ή και να έχετε 1 χρόνο διαφορά,θα δυσκολευτείς να την ψήσεις,θέλει αρκετούς μήνες σχέση (5-6) και βέβαια πρέπει να σε εμπιστεύεται και να νιώθει ασφαλής η κοπέλα σου,μαζί σου.Τώρα σε κάνα παρτάκι με καμιά μεθυσμένη ή με κάποια κοπέλα που της αρέσουν τα "γρήγορα" μπορείς να κάνεις την τύχη σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login