Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όλοι είμαστε ίσοι. Απλώς μερικοί είναι πιο ίσοι απ' τους άλλους!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Παίζει να είναι έγκυος?

Σελ. 4
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105127 από XxXGreGXxX στις 13 Ιουλίου 2012, 3:51μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Φιλαρακο κρατησε οσο μπορεις την ψυχραιμια σου περασα με την κοπελα μου μια πιο δυσκολη φαση. Εχε υπομονη. Συναντηθειτε και μιληστε για το τι φοβαται ο καθενας και για το τι πιστευει. Η κοπελα σου θα ενστανθει πολυ καλυτερα το ιδιο και εσυ θα ξεχαστειτε. Ηρεμηστε και κανε την κοπελα σου να ξεχαστει ωστα να μην εχει ανχως. Και εγω πολυ απλα σου λεω 1) Εχεις προφυλακτικο. 2) Τελειωσες εξω. Τι αλλο θελεις για να πιστεις? Μηπως κατα της διαρκει εσπασε ή ανοιξε καμια τρυπουλα? Απο τα προσπερματικα υγρα το 1 στις 100 μενεις εγκυος. Ηρεμησε και κανε την κοπελα σου να ηρεμησει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105138 από Καταχωρήθηκα! στις 13 Ιουλίου 2012, 5:09μμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Έχεις δίκιο και το θέμα είναι ότι κάθε φορά που βρισκόμαστε σε ερωτική επαφή το ίδιο συμβαίνει... όμως ερχόταν χωρίς καθυστέρηση η περίοδος σε αντίθεση με αυτή τη φορά που είναι 2 μέρες

Θυμάμαι τι κάναμε και πιο συγκεκριμένα δεν βρεθήκαμε σε επικύνδινα προκαταρκτικά, ακόμη και να σπανε τέλειωσα έξω... τι διάολο όμως δεν μπορώ να καταλάβω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105185 από XxXGreGXxX στις 14 Ιουλίου 2012, 2:12μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Φιλαρακο πως παει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105216 από Καταχωρήθηκα! στις 15 Ιουλίου 2012, 3:46πμ

Καταχωρήθηκα!

μέλος από: 7/3/2012
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Σήμερα της ήρθε και ευτυχώς δηλαδή διότι άλλη αναμονή δεν θα άντεχα!

Πάντα αφού κάναμε τι κάναμε... μετά είχα αυτό το θέμα συνήθως την επόμενη μέρα και ενω είμαι πάντα σίγουρος για το τι έγινε
( μιας και προσέχω πάντα γιατί είμαι πολύ συντηρητικός άνθρωπος ) φτάνω στο τέλος να έχω περισσότερο άγχος και να αρχίζουν οι εμμονές και να αναρωτιέμαι!

Τέλος πάντως το θέμα είνα πως της ήρθε οπότε όλα τα άλλα είναι υποκειμενικά... σίγουρο πάντως είναι πως
θα περάσει πολύς καιρός μέχρι να το κάνουμε ΞΑΝΑ!

Εκτιμώ το ενδιαφέρον σου άλλα και γενικότερα τις απόψεις που μου δώσατε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login