Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επαγγελματική πάθηση των αμερικανών μπασκετμπολιστών είναι μαύρισμα του δέρματος τους.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πιθανη εγκυμοσυνη;;;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #104958 από Xric στις 11 Ιουλίου 2012, 9:09μμ

Xric

μέλος από: 11/7/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Παιδια ειμαι καινουργια κ θελω την αποψη σας!!!στις 18-23/6 ειχα αδιαθετησει!! Με το αγορι μ ηρθαμε σε επαφη στις 23 με προφυλακτικο κ χωρις για πολυ λιγο ( ουτε ενα λεπτο) αλλα ποιο πριν ειχε τελειωσει!!! Περιμενα ωορηξια στις 1/7 αλλα καποιες μερες πιο πριν πονουσε η κοιλια μ χαμηλα στο κεντρο κ ειχα τρομερη δυσκοιλιοτητα κ πρηξιμο... Αυτες τις μερες εχει πρηστει το στηθος μ νιωθω καποια πονακια στην κοιλια μ που κ που, ποναει το κεφαλι μ κατα διαστηματα κ μερικες φορες απ την ωρα που θα ξυπνησω κ σημερα ειχα ανακατοσουρα!!! Βεβαια να αναφερω οτι σημερα εκατσα πολλη ωρα στον ηλιο κ οταν τα σκεφτομαι ολα αυτα επιδυνωνονται!!!! Λετε να ειμαι εγκυος η απ το αγχος μου τα δημιουργω ολα αυτα;;; Ευχαριστω εκ των προτερον!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104961 από Echo Shape στις 11 Ιουλίου 2012, 9:16μμ

Echo Shape

μέλος από: 4/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
Από το άγχος θα είναι μιας και η εγκυμοσύνη δεν φαίνεται αν δεν περάσει ένα μεγάλο θα έλεγα χρονικό διάστημα. Ίσως οι ζεστές μέρες να είναι παράγοντας καθυστέρησης άλλα και πάλι δεν ξέρω, πάντως αφού δεν τελείωσε μέσα σου δεν έχεις και τρελές πιθανότητες, μπορείς όμως να υπολογίσεις τις γόνιμες μέρες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104963 από mauro provato στις 11 Ιουλίου 2012, 9:26μμ

mauro provato

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
κοιτα συμφωνω με τον/την Echo Shape απλα φοβασαι το ανχος ειναι κακος συμβουλος μπορει να εχεις καποια ιωση ή αν πιστευεις στο ματι (ο μπαμπας μου που πιστευει εχει συνεχεια αυτα τα συπτωματα )
οκ μπορει να εχουν περασει 10 μερες που περιμενεις αλλα ειμαι σιγουρη οτι ειναι απο την ολη φαση πολυ ζεστη , πολλα μπανια , πολυ ανχος {για   το τπτ} ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104965 από Xric στις 11 Ιουλίου 2012, 9:50μμ

Xric

μέλος από: 11/7/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Οχιιιι, περιοδο περιμενω 5 του μηνα κ ευελπιστω να μου ερθει... Απλα ολα αυτα τα συμπτωματα με αγχωνουν!!!! Σας ευχαριστω τοοοσο πολυ για τις απαντησεις σας!!!!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104967 από mauro provato στις 11 Ιουλίου 2012, 10:02μμ

mauro provato

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
οποτε οι μερες ειναι 6 ... μην φοβασαι ....
ολα καλα θα πανε {το λεει και ο Χατζηγιαννης :)}....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #104968 από Xric στις 11 Ιουλίου 2012, 10:13μμ

Xric

μέλος από: 11/7/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
15* λαθος δικο μ :P πετυχες κ ευαισθητο σημειο... Χατζηγιαννης= λατρεια <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login