Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είσαι μεσήλικας όταν έχεις συναντήσει τόσο πολύ κόσμο ώστε κάθε άνθρωπος που γνωρίζεις σου θυμίζει κάποιον άλλο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Mαλακία με φίλο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119153 από MrAris στις 28 Μαρτίου 2013, 8:24μμ

MrAris

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σίγουρα είναι κατι Προχο Για τα δικά μου δεδομένα!! Βεβαία εσυ μπορεί να μην κοιτας αυτός πως ξέρεις ότι δεν κιτα! ι δεν το κάνει για κάποιον απώτερο σκοπό ? στο να κερδίσει κάτι ρε αδερφέ !!
Εξερεύνηση σώματος κτλπ Φυλαχτείτε Δερβενακες Καραδοκούν !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119161 από new-man στις 28 Μαρτίου 2013, 10:29μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Ειναι πολυ ωραια φαση να το κανεις μαζι με αλλον να δεις αν υπαρχει καποια τεχνικη που εσυ δεν ξερεις κλπ.Ενταξει μεταξυ αγοριων δεν υπαρχει ντροπη σιγα..Αλλωστε ειναι ωραια εικονα ενα πουλι ορθιο ασχετα αν δεν ειναι το δικο σου.Απλα αν αυτο επαναλαμβανεται μετα ειναι λιγο γκεικο αλλα για την φαση μια-δυο φορες δεν υπαρχει προβλημα..

Το προβλημα ειναι αν ας πουμε το δικο μου πουλι που ειναι μικρο και πεφτει συγκριση με του αλλου..Εγω εκει ντρεπομαι πολυ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119185 από paulanton2 στις 29 Μαρτίου 2013, 9:35μμ

paulanton2

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Nαι, πολλες φορες!
Και ειναι πολλή ωραία φάση
Κακώς πολλοι αντρες ντρεπονται να κανουν το ίδιο με τους φίλους τους...δεν είναι gay πραξη...απλά μοιραζεσαι προσωπικε στιγμες με τον κολλητό σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119275 από nicholas13 στις 01 Απριλίου 2013, 8:07μμ

nicholas13

Εικονίδιο
μέλος από: 1/4/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
ρρ εγω δν θα μπορουσα ειμαι γκειιιι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119326 από new-man στις 02 Απριλίου 2013, 11:33μμ

new-man

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/10/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Δεν εχω παιξει το πουλι μου με αλλον αν και θα ηθελα για την φαση.

Εχει φαση σιγουρα να βλεπεις τις αντιδρασεις του αλλου εκτος αν σε πιανει νευρικο γελιο και ξενερωνεις μετα..

Εννοειται οτι πρεπει να εισαι στον ιδιο χωρο ωστε να βλεπεις κι εσυ τον αλλο για την φαση και να τον δεις οτι πραγματι θα χυσει μολις του ερθει

Καλυτερα να μην μιλας απλα να κοιτας ομως δεν ειναι και κακο να μιλας οχι ομως ασχετα θεματα οπως πχ για ποδοσφαιρικα..

Του το λες ανοιχτα αν ειναι κολλητος σου , αν ομως δεν ειναι και δεν ξερεις την προθεση του καλυτερα να μην το επιχειρησεις μηπως και παρεξηγηθει μετα και δεν σου μιλαει

Μακαρι να επαιζα κι εγω το πουλι μου με καποιον
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119424 από Johnakos o trel στις 07 Απριλίου 2013, 11:33πμ

Johnakos o trel

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κι εγώ έχω παίξει το πουλί μου με φίλο μου, βασικά κολλητό..! Αλλά το κακώ είναι ότι ήταν 3ή λυκείου κι εγώ 3ή γυμνασίου..! Κι θα σας πω κάτι, δεν είμαι gay απλώς σας το λέω εγώ του έπαιξα για λίγο τον δικό του κι εκείνος τον δικό μου..! Δεν είμαι gay το λέω απο τώρα..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119425 από paulanton2 στις 07 Απριλίου 2013, 11:59πμ

paulanton2

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κι εγώ την έχω παίξει στον κολλητό μου, όπως κι αυτός την δικιά μου μέχρι που έχυσε ο καθένας στο χέρι του άλλου. Όπως έγραψε κι ο Johnakos o trel δεν είναι gay κατάσταση..απλά είναι ωραία φάση που μοιράζεσαι με τον κολλητό σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119499 από who am i? στις 10 Απριλίου 2013, 3:13μμ

who am i?

μέλος από: 9/4/2013
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΞΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΦΑΣΗ. ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΙΑΣ, ΑΠΛΑ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΝΩΣΤΟ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΕ 1000.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login