Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν μπορώ να τελειωσω με την κοπέλα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109994 από Foithths στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 7:11μμ

Foithths

Εικονίδιο
μέλος από: 20/9/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλήσπερα σε ολους, ειμαι 23 και εδω και λιγο καιρο που εχω σχεση δεν μπορω να τελειωσω με την κοπελα μου κατα την διαρκεια του σεξ...Ειναι περιπου 5 φορες που εχουμε προσπαθησει και παρολα αυτα δεν γινεται τιποτα. Ειναι η πρωτη ολοκληρωμενη σχεση που εχω και εχω προβληματιστει πολυ με αυτο το θεμα.Ειμαι αρκετα μαγκωμενος και δεν αγχωμενος...Περνανε διαφορα απο το μυαλο μου οτι μπορει να ειμαι bi κλπ Δεν ξερω τι να σκεφτω και τι να κανω...Νιωθω οτι εχω εθιστει στο πορνο και δεν μπορω να λειτουργησω με αλλο ατομο διπλα μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110000 από stef98_ στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 7:36μμ

stef98_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2012
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Ακριβώς αυτο που λέει στο τέλος.. Όπως είπες μάλλον επειδή έχεις εθιστεί στο πορνό και την μαλακία, ίσως την έκανες 'λάστιχο' και δυσκολεύεσαι να χύσεις. Με την μαλακία μπορείς να χύσεις; Αν ναι, τότε ζήτα από την κοπέλα σου να σου βαρέσει μια μαλακία να δεις αν θα χύσεις, αν δεν χύσεις πιστεύω πως απλά είσαι πολύ ντροπαλός/στρεσαρισμένος και απλά δεν σου βγαίνει να χύσεις. Ζήτα της να σε καυλώσει πολύ με πολλά προκαταρκτικά και μετά μπες και στο ψητό! Το να είσαι bi είναι πιθανό αν κάνεις ερωτικές σκέψεις με άλλους άντρες και φτιάχνεσαι η αν τον τρως, αν δεν κάνεις τίποτα από τα δυο, απλά δεν είσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110011 από jomaniac στις 20 Σεπτεμβρίου 2012, 10:27μμ

jomaniac

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Το παθαίνω κι εγώ φίλε αυτό, καυλώνω τρελλά όταν τον παίζω (και μόνος και με παρέα) αλλά με κοπέλα, ενώ με ερεθίζουν πολύ τα παιχνίδια, όταν είναι να μπω μέσα της, χάνω τη στύση μου από το άγχος. Ρώτησα τον ξάδερφό μου που είναι γιατρός και μου είπε να πάω σε σεξολόγο αν με ενοχλεί το πρόβλημα, διαφορετικά να κάνω αυτό που με καυλώνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110022 από Foithths στις 21 Σεπτεμβρίου 2012, 11:13πμ

Foithths

Εικονίδιο
μέλος από: 20/9/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ναι με την μαλακιά μπορω να χυσω πολύ εύκολα οταν ομως τον παιζω μονος μου...Οταν ειμαι με την κοπελα μου καυλωνω απιστευτα, σκεφτομαι πως θα την ικανοποιησω και μετα οτι πρεπει να τελειωσω κ εγω για να μην την χασω στο τελος...Δεν κανω σκεψεις οτι τον τρωω απλα δεν θα ελεγα οχι αν μου επαιρνε πιπα ενα αγορι...δεν ξερω αν παιζει ρολο το οτι ειναι η πρωτη ολοκληρωμενη σχεση οποτε να θελω το χρονο μου για να απολαυσω κ εγω το σεξ και να μπορεσω να τελειωσω.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #110044 από giannisefoa στις 21 Σεπτεμβρίου 2012, 7:48μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μπορεί απλά η κοπέλα σου να είναι πιο <<ανοιχτή>> απ όσο θα ήθελες και επομένως ακόμα και που το κάνετε δεν καταλαβαίνεις πολλά πράγματα...Επίσης μπορεί να είναι και από το στρες...Και βασικά μπορεί πλέον μετά από την 1η φορά που έγινε και μπορεί να ήταν τυχαίο πλέον να σου χει γίνει φοβία και να μην μπορείς να απαλλαγείς απ την σκέψη...Χαλάρωσε και βρες για αρχή μια στάση που θα ερεθίζει πολύ εσένα...Όταν τελειώσεις πρώτη φορά θα ικανοποιήσεις και την κοπέλα σου μετά!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110064 από Foithths στις 22 Σεπτεμβρίου 2012, 11:37πμ

Foithths

Εικονίδιο
μέλος από: 20/9/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φιλε νομιζω εχεις απολυτο δίκιο και στα 3 πραγματα που αναφερεις στην αρχη της απαντησης σου...Ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλη θα την εφαρμόσω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110578 από kostas90 στις 30 Σεπτεμβρίου 2012, 12:32μμ

kostas90

μέλος από: 14/9/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Παιδιά το θέμα τελικά είναι πολύ σοβαρό και νόμιζα ότι το αντιμετώπιζα μόνο εγώ. Είμαι ίδια ηλικία, έχω κάνει 2 σύντομες σχέσεις που και οι 2 είχαν σεξ μέσα και δεν μπορούσα να τελειώσω με τίποτα. Η πρώτη με κάβλωνε απίστευτα αλλά ήταν άπειρη, ενώ η δεύτερη δεν με κάβλωνε τέρμα αλλά ήξερε 2-3 πράγματα. Με καμία δεν μπόρεσα να τελειώσω πάνω στην πράξη. Όταν τις έδειξα πως να μου τον παίξουν κατάφερναν να με κάνουν να τελειώσω, όπως ακριβώς συμβαίνει κ όταν είμαι μόνος. Το πρόβλημα πρέπει να είναι το πορνό. Που να πλακώνομαι με τις ώρες πάνω στο σεξ δεν πρόκειται να τελειώσω. Το πεος μου δεν έχει τόσο έντονη την αίσθηση της πράξης (η πρώτη ήταν πολύ στενή οπότε δν παίζει αυτό που ειπώθηκε παραπάνω) και ίσως φταέι το προφυλακτικό για αυτό. Το πιο πιθανό όμως είναι ότι εχω δει τα άπατα στις τσόντες οπότε για να με καβλώσει κάποια και να χύσω πάνω στην πράξη πρέπει να κάνει τρελά πράγματα. Κατά τη διάρκεια του σεξ, όσο περνάει η ώρα, κλασικά αρχιζω να ανχώνομαι και όσο ανχώνομαι τόσο πιο μακρυά πάει ο οργασμός. Δεν ξέρω και εγώ αισθάνομαι πολύ άσχημα με αυτό και θα ήθελα γνώμες απο παιδιά που έχουν αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο και βρήκαν κάποια λύση. Ο stef98 έδωσε κάτι πολύ ενδιαφέρον και όντως ίσως είναι η λύση να αφήσω το πεος να μάθει μόνο του αλλά δυστιχώς δεν μου κάθονται ποτέ μόνιμες σχέσεις για να το παλέψω μαζί με κάποια άλλη. Ως εκ τούτου το μεγαλύτερο διάστημα που είμαι μόνος πάλι υποκύπτω αναγκαστικά στο πορνό οπότε ακόμα και οι περιστασιακές προσπάθειες είναι δώρο άδωρο. Πραγματικά περιμένω απόψεις και βοήθεια πάνω στο συγκεκριμένο πρόβλημα. Επείσις θα ήθελα να ρωτήσω τις κοπέλες του forum πως βλέπουν κάποιον άντρα που δεν μπορεί να τελειώσει στο σεξ. Thankss και σόρυ που ζάλισα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110880 από Foithths στις 07 Οκτωβρίου 2012, 2:03μμ

Foithths

Εικονίδιο
μέλος από: 20/9/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Δεν ξερω αν βοηθουσε η επισκεψη σε καποιο studio...το σκεφτομαι σοβαρα κι εγώ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111064 από miumiu στις 12 Οκτωβρίου 2012, 8:36μμ

miumiu

μέλος από: 12/10/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ειναι απολυτα φυσιολογικο απλα κοψε τις τσοντες για καμια βδομαδα και πηγαινε στην κοπελα σου.Ακομα και αν τελειωσεις γρηγορα δεν πειραζει..απλα εχει συνη8ισει το μυαλο σου στο να ερχεσαι σε οργασμο μονο με το χερι και να νιωθεις οτι ικανοποιεισαι περισσοτερο ετσι.Δεν ειναι κακο αν σκεφτεις οτι και εμεις οι γυναικες δυσκολα βρισκουμε καποιον που ο οργασμος μαζι του να συναγωνιζεται τη δικη μας μαλακια χαχα
στην τελικη δειτε μαζι τσοντα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111067 από miumiu στις 12 Οκτωβρίου 2012, 8:47μμ

miumiu

μέλος από: 12/10/2012
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(kostas90@30 Σεπτεμβρίου 2012)
Παιδιά το θέμα τελικά είναι πολύ σοβαρό και νόμιζα ότι το αντιμετώπιζα μόνο εγώ. Είμαι ίδια ηλικία, έχω κάνει 2 σύντομες σχέσεις που και οι 2 είχαν σεξ μέσα και δεν μπορούσα να τελειώσω με τίποτα. Η πρώτη με κάβλωνε απίστευτα αλλά ήταν άπειρη, ενώ η δεύτερη δεν με κάβλωνε τέρμα αλλά ήξερε 2-3 πράγματα. Με καμία δεν μπόρεσα να τελειώσω πάνω στην πράξη. Όταν τις έδειξα πως να μου τον παίξουν κατάφερναν να με κάνουν να τελειώσω, όπως ακριβώς συμβαίνει κ όταν είμαι μόνος. Το πρόβλημα πρέπει να είναι το πορνό. Που να πλακώνομαι με τις ώρες πάνω στο σεξ δεν πρόκειται να τελειώσω. Το πεος μου δεν έχει τόσο έντονη την αίσθηση της πράξης (η πρώτη ήταν πολύ στενή οπότε δν παίζει αυτό που ειπώθηκε παραπάνω) και ίσως φταέι το προφυλακτικό για αυτό. Το πιο πιθανό όμως είναι ότι εχω δει τα άπατα στις τσόντες οπότε για να με καβλώσει κάποια και να χύσω πάνω στην πράξη πρέπει να κάνει τρελά πράγματα. Κατά τη διάρκεια του σεξ, όσο περνάει η ώρα, κλασικά αρχιζω να ανχώνομαι και όσο ανχώνομαι τόσο πιο μακρυά πάει ο οργασμός. Δεν ξέρω και εγώ αισθάνομαι πολύ άσχημα με αυτό και θα ήθελα γνώμες απο παιδιά που έχουν αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο και βρήκαν κάποια λύση. Ο stef98 έδωσε κάτι πολύ ενδιαφέρον και όντως ίσως είναι η λύση να αφήσω το πεος να μάθει μόνο του αλλά δυστιχώς δεν μου κάθονται ποτέ μόνιμες σχέσεις για να το παλέψω μαζί με κάποια άλλη. Ως εκ τούτου το μεγαλύτερο διάστημα που είμαι μόνος πάλι υποκύπτω αναγκαστικά στο πορνό οπότε ακόμα και οι περιστασιακές προσπάθειες είναι δώρο άδωρο. Πραγματικά περιμένω απόψεις και βοήθεια πάνω στο συγκεκριμένο πρόβλημα. Επείσις θα ήθελα να ρωτήσω τις κοπέλες του forum πως βλέπουν κάποιον άντρα που δεν μπορεί να τελειώσει στο σεξ. Thankss και σόρυ που ζάλισα..



Κωστα προφανως και θα ξενερωσουμε αλλα με τους εαυτους μας.σε κατι τετοιο απλα σκεφτεσαι οτι κατι δεν κανεις σωστα η απλα οτι ο αλλος δε σε γουσταρει τοσο..αυτα σε 1η φαση..σε 2η φαση ερχεται το οτι ο αλλος μπορει να βλεπει πολλες τσοντες σε σημειο εξαρτησης οπως ειπα κ πριν και δεν μπορει να τελειωσει με την πραγματικη επαφη και εκει απλα το λες ευθεως,δεν ειναι κατι για το οποιο πρεπει να ντρεπομαστε.ολοι βλεπουμε τσοντες.ελεος με τα ταμπου δηλαδη :p η 3η φαση ειναι οτι μπορει να γουσταρει πολυ και απο το αγχος μην τελειωσει γρηγορα να του κοβεται τελειως και η 4η φαση και η χειροτερη αν συμβαινει ειναι οτι ισως να γουσταρει καμια πρωην οποτε εκει αλλαζει το πραγμα και δεν μπορεις να κανεις κατι.(βασικα μπορεις αλλα το θεμα ειναι αν διατιθεσαι)η οτι απλα πριν λιγο εκανε σεξ(με καποια αλλη)και μας τα φοραει κανονικα.Συμπερασμα?στομα εχετε ,πειτε τι φταιει για να ξερει και η αλλη τι να κανει,ειμαστε και τριπιες γενικα οι γυναικες οποτε το μυαλο παει στα χειροτερα σεναρια,για αυτο καλυτερα μιληστε ανοιχτα οταν και αν συμβει κατι τετοιο.ανθρωποι ειμαστε,εχουμε κατανοηση..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login