Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έφτασε και στην Ελλάδα ο υπερυπολογιστής Sinclair Spectrum ZX.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Κόμπλεξ με το πέος μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110623 από zn zn στις 01 Οκτωβρίου 2012, 2:20μμ

zn zn

μέλος από: 28/2/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
καλησπερα ..ειμαι 18 χρονον και το πεοσ μου ειναι 16μισι εκατοστα ..και σε παχοσ 13 ..απο πιο μικρο μου εχουν διμιουργισει κομπλεχ οτι τον εχο μικρο ...πειτε μου τι γνομη σασ ρε παιδια ..καμια φορα ντρεπομε να κατουρισο κοντα σε κοσμο ...με εχουν κομπλεξαρει και δεν μ φευγει αυτο το πραγμα ..καμια φορα δεν μ σικονετε επιδι φοβαμε μιν το κσαναπουν....πειτε μου τι γνομη σασ σασ παρακαλω γιατι το σκεφτομε πολι καιρο... με κοιτανε κοπελεσ καμια φορα στο δρομο και δεν κανο κινισι γιατι ντρεπομε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110625 από dimitris18ab στις 01 Οκτωβρίου 2012, 2:38μμ

dimitris18ab

μέλος από: 1/10/2012
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
πως σου ειπε οτι την εχεις μικρη?κανονικοτατη ειναι δεν τιθεται καν θεμα να αγχωνεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110627 από zn zn στις 01 Οκτωβρίου 2012, 2:44μμ

zn zn

μέλος από: 28/2/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
μιποσ ειναι λεπτη ?? με τιν μεζουρα γιρο γιρο ειναι 13 εκατοστα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110649 από whatever στις 01 Οκτωβρίου 2012, 11:45μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
φίλε δεν υπάρχει λόγος να αισθάνεσαι κόμπλεξ, οκ το μέγεθος είναι σημαντικό, αλλά μν είμαστε και υπερβολικοί... αν υπάρχει τεχνική το μέγεθος έχει μηδαμινή σημασία... άλλωστε μια γυναίκα μπορεί να ικανοποιηθεί ακόμη και με ένα δαχτυλάκι, πόσο μάλλον με ένα πέος 16 εκατοστά....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110663 από zifeis στις 02 Οκτωβρίου 2012, 3:23μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
καλα ενταξει συμφωνω να μην εχεις κομπλεξ αλλα αυτο που λενε οτι το μεγεθος δε μετραει στην πραξη δεν ισχυει πολλες φορες
ετσι οπως εχουν γινει οι γυναικες δινουν μεγαλη βαση στο μεγεθος

το σημαντικοτερο ειναι να εισαι εσυ ενταξει με τον εαυτο σου και να μην εχεις κομπλεξ με τιποτα

και οσο για το μεγεθος σου φιλε θεωρειται μεγαλο

αλλα αποδεξου τον εαυτο σου οπως ειναι και δε θα εχεις κανενα προβλημα

ξερω τυπο που πηγαινε με πολλες γκομενες και του εβγαλαν μερικες απο αυτες τη βρωμα οτι τον εχει μικρο αλλα αυτος το εγραψε στα αρχιδια του
το παν ειναι να εισαι ενταξει με τον εαυτο σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login