Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Ρακιντζής δημοφιλής.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εχω φιμωση?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #110817 από DoggyStyle στις 06 Οκτωβρίου 2012, 6:07πμ

DoggyStyle

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εχω ενα προβλημα οταν το πεος μου ειναι σε πληρη στυση χρειαζετε λιγη προσπαθεια να κατεβασω το πετσακι για βγει ο βαλανος αλλα δν ειναι το μοναδικο μου προβλημα οταν τον ανιξω νιωθω κατι εντονο οταν το ακουμπαω δν μπορω να το χαρακτιρισω αν ειναι πονος η ενοχληση.
Εχω φιμωση?
Ο πονος πως περναει πρεπει να παω σε γιατρο?Η με καποιο φαρμακο η κατι τελος παντων σαν αλυφη
(Την πεζω με κλειστο κεφαλακι)νιωθω πιο ανετα ετσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110819 από aswtos στις 06 Οκτωβρίου 2012, 12:04μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
ο πονος και γενικοτερα η ενοχληση που νιωθεις ειναι απολυτα φυσιολογικη. η βαλανος σου επειδη ολα αυτα τα χρονια καλυπτεται απο το πετσακι ειναι υπερβολικα ευαισθητη σε καθε αγγιγμα αλλα ακομη και στην αισθηση του αερα αφου μεσα στο πετσακι ειναι σε ενα περιβαλλον που διαρκως λιπαινεται και διατηρει καποια επιπεδα υγρασιας. με το περσασμα του χρονου θα χαθει αυτη η αισθηση ειδικα αν την αφησεις εκτεθειμένη για λιγο καιρο. απο τη στιγμη που μπορεις και κατεβαζεις το πετσακι εστω και με λιγη δυσκολια δεν νομιζω πως εχεις φιμωση. θα σου προτεινα να το κατεβαζεις συχνοτερα ωστε να ανοιξει λιγο. δεν χρειαζεται να κανεις καποια επεμβαση ουτε να χρησιμοποιησεις καποιο φαρμακο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #110825 από zifeis στις 06 Οκτωβρίου 2012, 2:32μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
καλυτερα πηγαινε σε ενα γιατρο να σου πει
αλλα για να εχεις πονο μαλλον εχεις φιμωση

γιαυτο μη ντρεπεσαι και πηγαινε σε ενα γιατρο να σου πει για να ξερεις και εσυ και να μην τραβιεσαι αργοτερα που θα θελεις να κανεις σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login