Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν θέλεις όραση σωστή, κλείσε τον υπολογιστή. (κοινωνική προσφορά του ftou.gr στα άλλα sites)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

πρώτος αυνανισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #111239 από xwrisonoma στις 17 Οκτωβρίου 2012, 3:55μμ

xwrisonoma

μέλος από: 17/10/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
είμαι κορίτσι 15 χρόνων. χθες διάβασα στο ίντερνετ κάποιους τρόπους αυνανισμου και ειπα να δοκιμάσω για πρώτη φορα. έτσι καθώς έλεγε το σαιτ,πίεσα αρχικά ελαυρως την κλιτοριδα μου και συνέχισα ρυθμικά. όταν ένιωσα ότι ειμουν υγρή ετρίψα τα χείλια μου και στη συνέχεια άρχισα να τριβω με περισσοτερη ένταση την κλιτοριδα μου έως ότου ένιωσα ότι αρκετά ερεθισμενη. μετά ένιωθα μουδιασμενη στην ευαισθητη περιοχή και μόλις σκουπιστηκα έβγαλα ένα διαφανές υγρό. θέλω να μάθω, είχα οργασμό? τελείωσα? γιατί σήμερα νιώθω περίεργα σαν να αναβω κάθε φορά που σκέφτομαι την διαδικασία?μπορω να το ξανακανω,εφόσον δεν προκαλώ κάποια βλάβη? ευχαριστω..
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #111241 από whatever στις 17 Οκτωβρίου 2012, 5:00μμ

whatever

Εικονίδιο
μέλος από: 15/8/2012
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

συγχαρητήρια, μόλις είχες τον πρώτο σου οργασμό!! απο την στιγμή που έβγαλες και υγρά τέλειωσες παρόλο που μπορεί να μην σου φάνηκε αφού ήταν η πρώτη σου φορά, βέβαια σίγουρα στο μέλλον θα έχεις πιο έντονους οργασμούς... το να ανάβεις όταν σκέφτεσαι την διαδικασία είναι ιδιαίτερα λογικό καθώς αυτό σημαίνει ότι το απόλαυσες... μπορείς να το ξανακάνεις άφοβα από την στιγμή που ικανοποιήθηκες χωρίς να χρειάζεται να ανησυχείς, είναι απόλυτα φυσιολογικό... have fun girl!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #111263 από scorer στις 17 Οκτωβρίου 2012, 8:14μμ

scorer

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/10/2012
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
παιδια το οτι εβγαλε υγρα δεν σημαινει πως ηρθε σε οργασμο...η γυναικα οσο αναβει τοσο βγαζει υγρα...αυτο μπορει να γινει μονο κ μονο οταν φιλιεται απο τν αλλον ή αν ερεθιστει με τν τροπο που περιεγραψε η κοπελα..οταν θα εχεις οργασμο θα το καταλαβεις..βεβαια μπορεις να ερθεις τριβοντας μονο τν κλειτοριδα ή αν βαλεις δαχτυλακι ακομα καλυτερα..ειδικα αν βρεις το σημειο G.αν εισαι παρθενα αρκει κ το δαχτυλακι ισα να μπει για να φουντωσεις παρααα πολυυυ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login