Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που επιτέλους ήρθε και στην Ελλάδα η πρώτη σερβιέτα με φτερά. Ως τότε είχαν σερβιέτες που έφευγαν μέσα στο δίωρο και γίνονταν χάλια
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Σεξ συντροφος.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #112489 από Rocknrolla στις 12 Νοεμβρίου 2012, 7:43μμ

Rocknrolla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/11/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ειμαι φυσιολογικοτατος και ομορφος αντρας. Εχω πολλες απορριψεις εδω στη περιοχη μ γιατι ειμαι λιγο ζωηρος αντρας κ ειληκρινης . Εχω καιρο 10 μηνες χωρις κοπελια κ εχω φρικαρει απλα . Κανα 2 κοπελες που γουσταρανε λιγο με φοβουντε μαλλον επειδη η μια με ρουφιανευει στην αλλη. Ψαχνω κυριως για σεξ κ οτι προκιψει μετα. Δε νοιωθω ομορφα χωρις γυναικα με περνει απο κατω να πηγαινουν με ψευτοαντρες κ εγω να την παιζω.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #112504 από petalouditsa στις 12 Νοεμβρίου 2012, 11:12μμ

petalouditsa

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καλησπερα!!!μπραβο κααρχην αν εισαι ειλικρινης και λες στα ισια ψαχνω σεξ κ μετα οτι βγει χωρις να πουλας παραμυθακι κ να δινεις ελπιδες....κατι τετοιους εγω προσωπικα τους γουσταρω.....δεν λεω απαραιτητα οτι θα πηδηχτω μαζι τους αλλα βλεποντας οτι καποιος με πλησαζει για τετοιο σκοπο αλλα μου το παιζει σχεση,προτιμω αυτον που θα μου πει εξαρχης την αληθεια για να μην ελπιζω τπτ...δυστυχως οι σημερινες κοπελες ειναι ρουφιανες οι περισσοτερες και κουτσομπολες....διαδιδουν φημες και ψεματα απο το ενα στομα στο αλλο....μην ασχολισε καν...απλα αλλαξε λιγο τον υκλο που ψαχνεις κοπελα,και μην αποσκοπεις μονο στο σεξ....δηλαδη μην εχεις επικοινωνια με καποια μονο οταν τη θες για το κρεβατι σ,οσο ντομπρος κι αν εισαι προσπαθησε λιγο να εχεις ενα συναισθημα και μια τρυφεροτητα με τις κοπελες που συναναστρεφεσαι....δυστυχως αυτη η περιοδος εναι χαλια για τους περισσοτερους....δεν σταυρωνουμε γκομενο/γκομενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112513 από e-mail στις 13 Νοεμβρίου 2012, 10:51πμ

e-mail

μέλος από: 10/7/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0
- Πρώτον το λάθος είναι δικό σου και φταις εσύ.
- Δεύτερον το φυσιολογικότατος είναι εντελώς σχετικό και ΔΕΝ θα το κρίνεις εσύ, θα το κρίνει ο έξω κόσμος ο οποίος σε γνωρίζει και προσπαθεί να σε εξερευνήσει.

Τι θα πει είμαι ζωηρός ειλικρινείς άντρας και με φοβούνται οι κοπέλες;
Δηλαδή τι είσαι μπαμπούλας; Σε φοβούνται ή σε θεωρούν κάφρο; Έχει διαφορά το ένα με το άλλο...

Αν ήσουν φυσιολογικός και όμορφος άντρας θα είχες κοπέλα και δεν θα τν έκανες λάστιχο 10 μήνες, άρα κάτι λάθος συμβαίνει και ψάχνεις να βρεις τις αιτίες σε λάθος καταστάσεις.

Σημαντικό επίσης το να κατανοήσεις το γεγονός ότι δεν είναι όλες έτσι όπως νομίζεις εσύ, το μεγαλύτερο ποσοστό προτιμά σχέση, ΣΧΕΣΗ με μια διάρκεια και όχι σεξ και άντε γεια, αν θες ΣΕΧ πήγαινε σε μπουρδέλο να σου φύγει και η αγαμία ( αν και δεν θα πηδήξεις, θα σε πηδήξει η γκόμενα ).

Κλείνοντας θα σε ρωτήσω κάτι απλό και κατανοητό.
Ποιος είσαι εσύ και θα κρίνεις αν κάποιος είναι ψευτοάντρας;
Δες πρώτα τα μούτρα σου και μετά σχολιάσε τους άλλους, έλεος!



Υ.Γ Στα λέω στεγνά διότι κάτι τέτοια είναι ανεπιθύμητα και προσωπικά δεν τα χωνεύω καθόλου, κοίταξε λοιπόν τον εαυτό σου και προσπάθησε να διορθώσεις την γενική σου εικόνα, αυτά από μένα στο συγκεκριμένο ποστ δε νομίζω να μπορέσει κάποιος να βοηθήσει.
Αν όντως ήσουν γαμάτος με όλα αυτά που αναφέρεις παραπάνω... δεν θα έμπαινες στο φόρουμ ψάχνοντας λύση για το πως θα βρεις γκόμενα!







προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #112572 από Rocknrolla στις 14 Νοεμβρίου 2012, 5:08μμ

Rocknrolla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/11/2012
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(petalouditsa@12 Νοεμβρίου 2012)
καλησπερα!!!μπραβο κααρχην αν εισαι ειλικρινης και λες στα ισια ψαχνω σεξ κ μετα οτι βγει χωρις να πουλας παραμυθακι κ να δινεις ελπιδες....κατι τετοιους εγω προσωπικα τους γουσταρω.....δεν λεω απαραιτητα οτι θα πηδηχτω μαζι τους αλλα βλεποντας οτι καποιος με πλησαζει για τετοιο σκοπο αλλα μου το παιζει σχεση,προτιμω αυτον που θα μου πει εξαρχης την αληθεια για να μην ελπιζω τπτ...δυστυχως οι σημερινες κοπελες ειναι ρουφιανες οι περισσοτερες και κουτσομπολες....διαδιδουν φημες και ψεματα απο το ενα στομα στο αλλο....μην ασχολισε καν...απλα αλλαξε λιγο τον υκλο που ψαχνεις κοπελα,και μην αποσκοπεις μονο στο σεξ....δηλαδη μην εχεις επικοινωνια με καποια μονο οταν τη θες για το κρεβατι σ,οσο ντομπρος κι αν εισαι προσπαθησε λιγο να εχεις ενα συναισθημα και μια τρυφεροτητα με τις κοπελες που συναναστρεφεσαι....δυστυχως αυτη η περιοδος εναι χαλια για τους περισσοτερους....δεν σταυρωνουμε γκομενο/γκομενα
Προτιμω να φενομαι γελιος και εασ μην ειμαιπαρα να ειμαι ψευτικος και να ζω σε απολυτη απομονωση με το κοσμο γυρω μου. Μου τι σπαει απλα να επενδυω στο ψευτικο συναισθημα γιατι στο τελος θα παραμεινω αναισθητος. Φυσικα εχω αισθηματα για το αντιθετο φυλλο και παρασειρομε στον ερωτα . Απλα οταν βλεπω κοπελιες που συνεχως προσπαθουν να καλυψουν κενα εσωτερικα με εξωτερικες αναισθητες συμπεριφορες ξενερωνω.
Αφου ζουνε οι ποιο πολυ υπνωτισμενοι σε ψευτικο εφιαλτη καποιος πρεπει να παλεψει μεχρι τελους. Γιατι πχ να πρεπει να πω ναι σε οτιδηποτε μλκ μ προβαλει μια ψευτοφαντασμενη γκομενα και μετα να ξενερωνω που τις εκανα τη χαρη κ τι γαμισα και να σιχαθω τον ευατο μ μετα. Καταρχην ολες ερχονται που τις κανεις διαλογο να σ πουν οτι εγω ειμαι ξεχωριστη και σου το παιζουν απιστευτα δυσκολες και ξενερωνω γιατι τις διαβαζεις στα ματια κατευθειαν πως νοιωθουν γιατι να ιποκριθεις και αλλο. Πχ να εισαι με μια κοπελια προσωπο προσωπο να τις εκφραζεις τι νοιωθεις και αυτη να σε απορίπτει γιατι ψαχνει το θεο βραντ πιτ να τι σωσει απο εφιαλτη της . Στις ποιο πολλες που εκφραζω το σεξουαλικο κοσμο αντιδρανε σαν σκυλες να το παιξουν παρθενες πορνες και εσυ να γινεσε το θυμα τους. Δεν γουσταρω να ειμαι αρεστος στους πολλους και να μην ζω το εαυτο μ . Προτιμω να ζω σε αρμονοια με το ευατο μ κ μ τους αλλους
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login