Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ταΐζουμε το μωρό μας σκόρδο για να μπορούμε να το βρούμε στο σκοτάδι.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

πρωτη φορα με κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118562 από Agamemnonas στις 11 Μαρτίου 2013, 2:57μμ

Agamemnonas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
καλημερα παιδια σημερα βγηκα με μια κοπελα μετα το σχολειο που της αρεσα εμε ομως μου αρεσε παλια και τωρα δεν ειχα καποιο ενδιαφερον...την πηγα σπιτι της και δωσαμε πεταχτω...οπως λεει ακι ο τιτλος εινια η πρωτη φορα και τωρα θελω να μου πειτε τι να κανω παρακατω...ειπαμε να συναντηθουμε αυριο αλλα σκεφτομαι να το αναβαλλω γιαι δεν ξερω αμα ειμαι ετοιμος...ξεχασα να πω παω τριτη γυμνασιου και αυτη δευτερα αυτα πειτε μου γνωμες παιδια..α και κατι αλλο το μεγεθος του πεους μου λετε να νμας επηρεασει αυτη νομιζω εχει ξανακανει κατι τ μεγεθος ειανι 12-13,5 αυτη εχει κανει μεχρι φαση και εγω τιποτα αυτα...παρακατω τι κανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118572 από Olala στις 11 Μαρτίου 2013, 8:08μμ

Olala

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
φιλε καταρχην το μεγεθος του πεους σου δε νομιζω να σας απασχολησει καν απο τωρα (!!!) αν δε τη θες τη κοπελα κ δεν ενδιαφερεσαι αποψη μου ειναι να την αφησεις ...
κ για να απαντησω κ στο ερωτημα σου αν παει σε φαση..φασωνεστε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118573 από Agamemnonas στις 11 Μαρτίου 2013, 8:32μμ

Agamemnonas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
δηλαδη τι ακριβως κανουμε στην φαση? επισης θελω και αλλες γνωμες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118625 από anna.pam στις 12 Μαρτίου 2013, 9:18μμ

anna.pam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2013
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
Για την φάση μην αγχωνεσε θα έρθει μονο του...για το αλλο ερωτιμα σου πάλι άμα ειναι πρώτη της φορα σε θέλει πολύ γιατί λογικά θα χάσει κάτι πολύ σημαντικο την παρθενία της.. τώρα παλι η γνώμή μου ειναι αν δεν την θες να μν προχορησεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118627 από Agamemnonas στις 12 Μαρτίου 2013, 9:39μμ

Agamemnonas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/11/2012
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
φιλε ενταξει δεν με χαλαει κιωλας αλλα ενταξει θελω να κανω και φαση και μετα βλεπουμε...θελω να δω πως ειναι γιατι δεν το εχω ξανακανει! παντως θελω να μου πειτε για το μεγεθος λετε να τηνε νοχλησει? και αν αρχισουμε να φασωνομαστε ποτε λετε να μου το πιασει...να πω πως ειναι λιγο ντροπαλη πολυ λιγο εως και καθολου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #118629 από zoe19 στις 12 Μαρτίου 2013, 10:44μμ

zoe19

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2013
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
εχω βαρεθεί να ακούω αυτό το πράγμα με το μέγεθος!! Πολλές τσόντες βλέπετε ρε παιδιά τι πράγμα είναι αυτό; Το μέγεθος είναι απόλυτα φυσιολογικό για την ηλικία σου μη σου πω οτι την έχεις και μεγάλη για 15 χρονών παιδί.. Θα μεγαλώσει και λίγο ακόμα.. Αλλά και μικρή να την είχε πάλι μπορείς να κάνεις εκπληκτικά πράγματα, θέληση και εξάσκηση είναι μόνο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login