Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Λατρεύω τα παιδιά. Ειδικά όταν κλαίνε, γιατί τότε κάποιος τα απομακρύνει.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Μαλακια στο σχολειο

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #118956 από panoulis01 στις 24 Μαρτίου 2013, 1:16μμ

panoulis01

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Όχι και ούτε θα ήθελα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119575 από JoHnAkOs o tr 2 στις 13 Απριλίου 2013, 9:21πμ

JoHnAkOs o tr 2

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2013
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εγώ δεν την έχω πέξει σε τουαλέτα σχολείου ούτε στο μάθημα φυσικά..! Το μόνο που είχαμε κάνει με την παρέα μου ήταν, όταν είχαμε πάει στην τουαλέτα του σχολείου μας κι όλοι τις είχαμε βγάλει έξω..!δεν είμαστε gay αλλά ήταν γαμάτα κι είχε πολύ φάση..! Εμείς πάλι το είχαμε κάνει στην 3ημερη που είχαμε κάνει στην Σύρο..! Τις είχαμε βγάλει ολοι έξω κι τις παίζαμε όλοι μαζί..! Στο μετάξι κάναμε κι άλλη μια μαλακία..! Είχαμε πάει σε δωμάτιο με κάτι σαν τζακούζι κι είχαμε μπεί ολοι γυμνοί μέσα στην μπανιέρα..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119603 από alexaggel στις 14 Απριλίου 2013, 10:13μμ

alexaggel

Εικονίδιο
μέλος από: 22/12/2012
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Εγώ πιστεύω ότι οι πιο πολλοί άντρες έχουν ζήσει παρόμοιες φάσεις με τους φίλους τους, ειδικότερα σε μικρότερες ηλικίες.Απλώς αρνούνται να το παραδεχτούν δημόσια, είτε από φόβο μην χαρακτηριστούν 'κάπως' από ορισμένους (πραγμα το οποίο δεν ισχύει),είτε λόγω εσφαλμένου πουριτανισμού.
Όσοι πάλι δεν ζήσαν τέτοιες καταστάσεις, κατά τη γνώμη μου πάντα φυσικά, θα ήθελαν να το κάνουν αλλά κωλύονται σε κάτι, δεν ξέρω τι...μάλλον σε έναν από τους παραπάνω δύο λόγους που έγραψα ή και στους δύο ταυτόχρονα.
   Βέβαια το να το κάνεις στους χώρους του σχολείου είναι και ανώριμο αλλά και επικίνδυνο για χλευασμό από τους άλλους συμμαθητές ή καθηγητές αν σας πιάσουν στα πράσα.
   Αλλά με συμμαθητές σε μια εκδρομή στο ξενοδοχείο ή και στο σπίτι κάποιου, είναι καταπληκτική εμπειρία.
   Προσωπικά το έχω κάνει πάρα πολλές φορές και εξακολουθώ να το κάνω όταν βρίσκω ευκαιρία.
   Και για να προλάβω ορισμένους κακοπροαίρετους....έχω σχέση με φυσιολογική σεξουαλική ζωή.Αλλά αυτά είναι δύο ανόμοια πράγματα και δεν θέλω να τα συγκρίνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120633 από klopitsis στις 31 Μαΐου 2013, 8:47μμ

klopitsis

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Εγω καφριλες πενταημερη και τριημερη δεν εκανα γιατι δεν πηγα...αλλα ω ναι αυτη την καφριλα (ισως η μονη) την εχω κανει....και κανεις δεν πηρε χαμπαρι τιποτα.
Ηταν Γ γυμνασιου θρησκευτικα oπως ειναι γνωστο 14-15 χυνεις φαντασιωνόμενος οποιαδηποτε, αυτή ηταν 43 με 47 τιποτα το ιδιαιτερο νοικοκυροφατσα, αλλα ειχε κατι βυζαρες η ατοιμη (ανηκε σε κατηγορια bbw)
Εγω ως φυτο κλασικα καθομουν πρωτο θρανιο το οποιο ηταν κωλλημενο σχεδον στον πινακα για να φτυνει ο διπλανος μου μαλλι απο τα ρουχα του και χαρτακια στον πινακα (ηλιθιο παιχνιδι χωρις σημασια εκεινη την μερα ελλειπε) αποτελεσμα αυτου ειναι κανεις απο τα δυο διπλανα θρανια μην εχει οπτικη επαφη με μενα.
Οποτε εκει που καθομαι καθηλωνο το βλεμμα μου στα βυζια της, μεσημερι ηλιος προηγουμενη ωρα γυμναστικη, ζαλισμενος, μου σηκωθηκε και δεν ξεκολλησα το βλεμμα μου απο τα βυζια της και ετσι ουτε λιγο ουτε πολυ αρχιζα να τον παιζω στην ταξη..
Ο λογος που κανεις δεν καταλαβε τι εκανα ηταν διοτι απο μικρος ειχα αναπτυξει μια τεχνικη να τον παιζω τριβωντας τον πουτσο μου στη φορμα μου ή πιάνοντας τον και τρομπαροντας πανω απο την φορμα...
Αφου λοιπον ακολουθησα την περπατημενη φαντασιωση δηλαδη η θρησκευτικου σε κλασικο μοτιβο τσοντας (γδυσιμο, πιπα, σεξ και χυσιμο στα βυζια) έχυσα και αφησα έναν ελαφρη αναστεναγμο, και γυρναει και μου λεει νυσταξες Κωστακη, (μου ειχε και αδυναμια) τωρα τελειωνουμε οπου να ναι (βεβαια εγω ειχα ηδη τελειωσει στο παντελονι μου)

Παρακαμπτοντας το τελευταιο αθλιο ανεκδοτο, θα πω: ναι, ειμαι περηφανος που την επαιξε στην ταξη, αξιζε μεχρι και το τελευταιο δευτερολοπτο και το λερωμενο εσωρουχο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120660 από CosCan στις 01 Ιουνίου 2013, 9:54μμ

CosCan

μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Εχω το κανω στο μαθημα αν βρω καμια θεση να μην φαινομαι. Επισης και στις τουαλετες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #120836 από CON98 στις 07 Ιουνίου 2013, 1:02μμ

CON98

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
εγω φιλε πανο φετος το εχω κανει 2 φορες κατα τη διαρκεια του σχολικου επαγγελματικου προσανατολισμου. καθοταν μπροστα μου μια απο τις συμμαθητριες μου που εχουν τα ωραιοτερα βυζια και φοραγε στρινγκ. αφου φοραγα φορμα ενω ημουν καβλωμενος αρχισα να τον τριβω διακριτικα αλλα με δυναμη οσπου εχυσα στο βρακι μου και δεν καταλαβε κανεις τπτ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123014 από flatliner66 στις 16 Σεπτεμβρίου 2013, 5:24πμ

flatliner66

banned
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(CON98@07 Ιουνίου 2013)
εγω φιλε πανο φετος το εχω κανει 2 φορες κατα τη διαρκεια του σχολικου επαγγελματικου προσανατολισμου. καθοταν μπροστα μου μια απο τις συμμαθητριες μου που εχουν τα ωραιοτερα βυζια και φοραγε στρινγκ. αφου φοραγα φορμα ενω ημουν καβλωμενος αρχισα να τον τριβω διακριτικα αλλα με δυναμη οσπου εχυσα στο βρακι μου και δεν καταλαβε κανεις τπτ

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login