Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ασχήμια είναι ανώτερη από την ομορφιά γιατί κρατά περισσότερο.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Σχεση με κοριτσι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119365 από alex 13 στις 04 Απριλίου 2013, 5:25μμ

alex 13

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2013
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ειμαι 13 χρονων και γουσταρω ενα κοριτσι απο την ταξη μου.Καθε φορα ομως που παω να της μιλησω ειμαι ντροπαλος.
1)Δεν ξερω πως να της τα ζητησω και αμα μου πει ναι τι πρεπει να κανω να την φιλησω;
2) Πως μπορω να καταλαβω αμα με γουσταρει;
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #119367 από 'mikrh prigkipi στις 04 Απριλίου 2013, 5:45μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αρχικά προσπάθησε εκ του ασφαλούς...;)
αφού είναι στην τάξη σου, κοίταζε την, άστην να σε πιάσει και όταν σε κοιτάξει στα μάτια χαμογέλα της(όχι μέχρι τα αυτιά, ένα μικρό χαμόγελο, με νόημα) και αν δεις ότι χαίρεται όταν σε πιάνει να την κοιτάς, ξεκίνα να της μιλάς στο φβ πχ, που θα είναι πιο εύκολο για σένα(αν ντρέπεσαι εξαρχής απο κοντά) και να την χαιρετάς στο σχολείο, να την ρωτάς πως είναι...και όταν θα πλησιάζουν οι διακοπές του Πάσχα, πες της αν θέλει να πάτε καμία βόλτα, για καφέ, σινεμά, ότι έχετε κοινό;) εάν φτάσεις μεχρι εκεί λογικά θα της αρέσεις κ συ, οπότε δοκίμασε να πλησιάσεις το κεφάλι σου στο δικό της και να την φιλήσεις..αν σε αφήσει να την φιλήσεις ρώτησε την "θες να γίνεις το κορίτσι μου?" ...το "θες να τ φτιάξουμε" είναι λίγο ξενέρωτο όπως και να το κάνουμε:Ρ ελπίζω να σε κάλυψαα:) καλη επιτυχίαα:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login