Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία να μη σου παίρνει τα μυαλά, ούτε η αποτυχία να μη σου πλακώνει την καρδιά.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πρωκτικο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #120457 από Katerinoulapapa στις 23 Μαΐου 2013, 4:00μμ

Katerinoulapapa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/5/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Το αγόρι μου εδω κ λιγο καιρο μου λέει να δοκιμάσουμε να το κάνουμε απο πίσω..λεει οτι θα ειναι ωραία κ οτι άμα πονέσω θα σταματησει...δεν ξέρω αν θέλω η οχι...εσάς ποια ειναι η γνώμη σας πάνω σε αυτο? ειδικα αυτοί που είχαν εμπειρίες ως τωρα...οτιδηποτε θα μου ειναι χρήσιμο...ευχαριστω προκαταβολικά!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #120460 από Gray στις 23 Μαΐου 2013, 4:49μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

καλο μεν , για τον ανδρα περισσοτερο . Αν εισαι τυπος που αναβεις οταν κανεις τους αλλους να αναβουν . Τοτε θα σου αρεσει.Αν παλι δεν σου αρεσει , να του το πεις μεχρι να το κατανοησει .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121721 από DIALOGOS στις 12 Ιουλίου 2013, 12:05πμ

DIALOGOS

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ο πρωκτός είναι ευαίσθητη περιοχή,με πολλά αγγεία.Συνεπώς είναι εύκολοι οι τραυματισμοί.Άν το κάνεις λοιπόν,ζήτησε του τουλάχιστον να φοράει προφυλακτικό (ειδικά αν δεν τον εμπιστεύεσαι).Λόγο των σφιγκτήρων συνήθως το προτιμούν οι άντρες,μιας και ασκείται περισσότερη πίεση γύρω απ το πέος τους.Παιδιά,δεν χρειάζεται να καταφεύγετε σε ακρόοτητες.Ευχάριστη είναι και η πιο κλασική επαφή,πέους-αιδοίου.
Υ.Γ. Στο πρωκτικό σέξ οι γυναίκες να προσέχετε και κάτι ακόμα.Επειδή στην περιοχή του πρωκτού υπάρχουν κολοβακτηρίδια,άν ο φίλος σας αμέσως μετά την πρωκτική επαφή επιχειρήσει και κανονική επαφή,υπάρχει κίνδυνος μεταφοράς κολοβακτηριδίων στην ουρήθρα και συνεπώς δυνατότητα ανάπτυξης ουρολοίμωξης.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121730 από tsakos στις 12 Ιουλίου 2013, 3:56πμ

tsakos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/7/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
για τον αντρα θα ειναι τελεια εμπιρια εσυ για να ευχαριστηθεις πρεπει την ορα που γινετε αυτο να πεζεις με το δικο σου,απλα αν ειναι η προτη φορα που θα γινει απο εκει προσεξε επιδη ειναι πολι κληστο εκινο το μερος....με την σειρα μου θελω να σας πω επιδη ειμαι κενουργιος εχω γραψει ενα θεμα και δεν εχει απαντησει κανεις αν γινετε απαντηστε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login