Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Χθες..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123600 από geofik21 στις 20 Οκτωβρίου 2013, 2:19μμ

geofik21

μέλος από: 20/10/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
χθες που το εκανα με την κοπελα μου , την πρωτη φορα τελειωσα στο προφυλακτικο μετα το εβγαλα και περασε καπου το 15 λεπτο που το καναμε δευτερη φορα χωρις προφυλακτικο , υπαρχει περιπτωση να εμειναν τπτ υπολειμματα πανω και να εμεινε εγκυος ; ποσο ζει το σπερμα μετα την εκσπερματωση ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123605 από helenaa στις 20 Οκτωβρίου 2013, 6:58μμ

helenaa

μέλος από: 19/10/2013
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
το σπερμα ζει περιπου 24 ωρες απ'οτι θυμαμαι.. αν δεν σκουπιστηκες ή δεν πλυθηκες ειχαν μεινει υπολειματα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123609 από Ioannan στις 20 Οκτωβρίου 2013, 8:40μμ

Ioannan

Εικονίδιο
μέλος από: 11/6/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Στο περιβάλλον ζει γύρω στα 20 λεπτά νομίζω.. Ναι υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης και με αυτό που λες, και με προσπερματικά υγρά.. :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123752 από tzeny στις 31 Οκτωβρίου 2013, 6:32μμ

tzeny

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ναι αλλά οι πιθανότητες είναι λίγες! Το καλύτερο θα ειναι να σκουπίζεσαι ή να κάνεις ένα μπανάκι και μετα να ξανακάνετε σεξ,αλλά και πάλι τα υγρα που βγάζεις κατα τη διάρκεια του σεξ λένε πως κ εκέινα μπορούν να οδηγήσουν στην εγκυμοσύνη. Το καλύτερο είναι τα προφυλακτικά,εκτός αν τόσο πιά εμπιστεύεσαι την σύντροφό σου και μπορείς να της προτείνεις τα αντισυλληπτικά χάπια, ωστε να είστε πιο σίγουροι...!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #123755 από tasos41997 στις 01 Νοεμβρίου 2013, 2:18μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έγραψε:(tzeny@31 Οκτωβρίου 2013)
Ναι αλλά οι πιθανότητες είναι λίγες! Το καλύτερο θα ειναι να σκουπίζεσαι ή να κάνεις ένα μπανάκι και μετα να ξανακάνετε σεξ,αλλά και πάλι τα υγρα που βγάζεις κατα τη διάρκεια του σεξ λένε πως κ εκέινα μπορούν να οδηγήσουν στην εγκυμοσύνη. Το καλύτερο είναι τα προφυλακτικά,εκτός αν τόσο πιά εμπιστεύεσαι την σύντροφό σου και μπορείς να της προτείνεις τα αντισυλληπτικά χάπια, ωστε να είστε πιο σίγουροι...!


Λάθος, όσο και να εμπιστεύεσαι την σύντροφό σου πάντα βάζεις προφυλακτικό όχι μόνο για ανεπιθύμητη εγκυμοσύνη άλλα και για τις σεξουαλικός μεταδιδόμενες ασθένειες (AIDS)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123776 από tzeny στις 05 Νοεμβρίου 2013, 1:05μμ

tzeny

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μίλησα για μία σταθερή σχέση όπως τη δική μου και φυσικά να έχουν κάνει τις απαραίτητες εξετάσεις! Εγώ χρησιμοποιώ τα αντισυλληπτικά χάπια διότι με τη σχέση μου το πάμε σοβαρά έτσι δεν έχουμε φόβο, έχουμε κάνει τις εξετάσεις για τα ΣΜΝ και εφόσον όλα πήγαν καλά είμαστε οκ με το θέμα των χαπιών. Άλλωστε μένουμε μαζί και κάνουμε σεξ 2-3 φορές τη μέρα και δεν μπορούμε να χρησιμοποιούμε προφυλακτικά διότι εγώ έχω αλεργία σε αυτά και μου προκαλούν κνησμό και ερεθισμό. Αυτή τη λύση μας την πρότεινε ο γυναικολόγος μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login