Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έδιωξε βασιλείς και βουλευτάδες, τους ψευταράδες και τους μασκαράδες (Ρεμπέτικο)
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Γυναικείος οργασμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #123751 από tzeny στις 31 Οκτωβρίου 2013, 6:21μμ

tzeny

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Είμαι 21 και έχω εμπειρία πάνω στο σεξ,το θέμα όμως που μ ανησυχεί είναι πως δεν τελειώνω πάντα και πως όσες φορες τελειώνω απλά γίνομαι μουσκεμα. Σφίγγω το αγόρι μου δυνατά λες και θα του κοψω δέρμα και ακούγομαι σε όλη την οικοδομή. Το πρόβλημα όμως είναι πως δεν πετάγονται υγρά και πως δεν γίνεται μούσκεμα απο πάνω μεχρι κάτω ο δικός μου απο τα υγρα μου! Μου έχουν πει φίλες μου πως όταν τελειώνουν καταφέρουν το λεγόμενο squirting. Εμένα δεν μου έχει συμβει,δεν ξέρω πως να το πετύχω κ βλέπω πως και το αγόρι μου το προσπαθεί αρκετά για να συμβεί αλλά δεν του δίνω τη χαρά! Τί πρέπει να κάνω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123753 από asap στις 01 Νοεμβρίου 2013, 12:39πμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
αυτο ειναι θεμα ανατομιας.. δεν γινεται ολες να πετατε 2 μετρα squirting.!! και η δικια μου κοπελα τελειωνε αρκετα συχνα και γινοταν αυτο που λες ,ερχοταν σε κορυφωση και γινοταν μουσκεμα... ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123754 από tzeny στις 01 Νοεμβρίου 2013, 2:11πμ

tzeny

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Το έχω καταφέρει με δονητούλι,με το αγορι μου απλως δεν εχει τύχει ποτέ? Μηπως αυτός πρέπει να κάνει κατι???
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #123772 από EvaXIII στις 04 Νοεμβρίου 2013, 6:48μμ

EvaXIII

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το πρωτο μυστικο ειναι να εχεις πιει πολλα υγρα εκεινη την ημερα.Οσο περισσοτερο νερο πιεις,τοσο περισσοτερες πιθανοτητες εχεις.Επισης σημαντικο ειναι να εχεις καυλωσει οσο πιο πολυ γινεται.Πες του να δωσει μεγαλη εμφαση στα προκαταρτικα και να σου κανει καλο στοματικο.Ο πιο ευκολος τροπος να το πετυχεις ειναι να εισαι γονατιστη και να σου ερεθιζει το σημειο g,κανοντας με ενα η δυο δαχτυλα μια κινηση σαν να σου λεει ΄΄ελα΄΄.Αυτες ειναι οι κινησεις για να πετυχεις το μεγιστο αποτελεσμα.Η αληθεια ομως ειναι οτι δεν πετυχαινουν ολες οι γυναικες το ιδιο αποτελεσμα(οπως ειπε και ο φιλος απο πανω).Το εχω ψαξει πολυ το θεμα επειδη το την πρωτη φορα που το εκανα ειχα φοβηθει.Παντως οταν κανω αυτα που ανεφερα πριν, μπορω να βγαλω ακομα και 3 φορες περισσοτερο υγρο απο μια μεση φορα που θα παω να ουρησω.Ενω οταν δεν τα κανω αυτα θα βγαλω 1 η λιγοτερο.Παντως δεν βγαζουν πολλες γυναικες πολυ,γι αυτο μην στεναχωριεσαι(και να σου πω εγω που το κανω συνεχεια,το βαριεμαι αφου τα κανω ολα χαλια και θελει σφουγγαρισμα μετα.Αν βγαζεις λιγο και εχεις εντονο οργασμο μια χαρα εισαι!!!).
Eva
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123775 από tzeny στις 05 Νοεμβρίου 2013, 12:55μμ

tzeny

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2013
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ θα το δοκιμάσω κ θα δείξει..ελπίζω να πετύχει αν και το αγόρι μου ασχολείται πολύ μαζί μου και κάνει πολύ καλό στοματικό λόγω του ότι του αρέσει! Πιστεύω πως παίζει ρόλο και το άγχος μου και η ντροπή μου! Αισθάνομαι άβολα όταν συμβαίνει κάτι τέτοιο και μάλλον το κόβω εγώ!!! Οι πληροφορίες σου πάντως με κάλυψαν αρκετά! Να σαι καλά Εύα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123780 από in love στις 05 Νοεμβρίου 2013, 6:03μμ

in love

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2013
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Και εμενα το αγορι μου κανει πολυ καλο στοματικο αλλα δν μπορω ουτε εγω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login