Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην τρέχεις πολύ στην οδήγηση γιατί ο Φύλακας Άγγελός σου δεν είναι και πύραυλος!
Τρίτη, 16 Απριλίου

διπλη σχεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #126065 από hard boy στις 20 Μαρτίου 2014, 7:52μμ

hard boy

μέλος από: 20/3/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
λοιπον η ιστορια εχει ως εξης ειμαι με μια κοπελα εδω και καιρο αλλα δεν εχουμε προχωρησει σε πληρη δυεισδηση ομως εγω παραλληλα εχα μια σχεση η οποια πηγεναι πολυ καλα μεχρι ποθ γαμησα την αλλη κοπελια και εμεινε εγκυος τι να κανω????? βοηθεια σας παρακαλω λιγο συντομα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126067 από άσχετος στις 20 Μαρτίου 2014, 9:01μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Την προσευχή σου..
Καλά ρε φίλε,τα προφυλακτικά γιατί υπάρχουν;
Ανεύθυνοι,έχουμε γίνει όλοι..Για αυτό είναι σε αυτή την κατάσταση η χώρα,με όλους τους ανεύθυνους..
Δεν μπορείς να κάνεις κάτι,να αναλάβεις τις ευθύνες σου..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126070 από Xristoudoulos στις 20 Μαρτίου 2014, 10:32μμ

Xristoudoulos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
η μπορεις να το συζητησεις με την κοπελα σου και να δειτε τι θα κανετε αν θελει να το κρατησει την γαμισες γιατι οπως σε βλεπω δν εισαι ετοιμος για παιδι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #126075 από pi8hkos97 στις 21 Μαρτίου 2014, 10:31πμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Ας τα πάρουμε από την αρχή. Καταρχάς αν δεν θέλεις το παιδί φρόντισε να την πείσεις με κάθε τρόπο να κάνει έκτρωση. Οκ μπορεί να το θέλει αλλά αν δεν είσαι έτοιμος να γίνεις πατέρας τί φταις; στην τελική είναι και δική της ευθύνη το θέμα της αντισύλληψης. Τώρα όσον αφορά τη διπλή σχέση είναι ΥΠΕΡ ΣΟΥ γιατί αν αυτή που άφησες έγκυος θέλει το παιδί και μάθει για τη διπλή σκέψη θα σκευτεί "Ε τώρα το παιδί μου θα είναι χωρίς πατέρα για πιο λόγο να το κρατήσω" ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΡΩΣΗ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ. Απλά το δύσκολο είναι να της το πεις εσύ και να μην το μάθει από άλλον, και να ξεκαθαρίσεις ότι δεν θες το παιδί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login