Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Στο /dev/null όσο και να φωνάζεις, κανένας δε σ' ακούει...
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Αφροδισιο νοσημα-Αγχος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128739 από o 3an8os στις 08 Ιουλίου 2014, 1:14πμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
-Ειναι μεγαλο το κειμενο,το ξερω,αλλα ειναι εμπειρια ζωης και θα μαθετε μεσω αυτης,ειμαι σιγουρος-
Δεν εχουν περασει πανω απο 5 μηνες απο τοτε που ολοκληρωσα για πρωτη φορα στη ζωη μου(16 και πλεον 17 χρονων) με κοπελα.
Μια κοπελα που γνωρισα κυριως μεσω κοινων γνωστων,που υπο αλλες συνθηκες δεν θα με ενδιεφερε καν(λογω εμφανισης και κυριως λογω χαρακτηρα) αλλα σε μια ασχημη περιοδο για μενα,και σε ενα κλιμα αγαμιας,εκανα την κινηση αυτη,που τοσο πολυ μετανιωνω σημερα.
Ερχεται σπιτι μου λοιπον,και πανω στην ενταση της στιγμης ,της λεω αν θελει να το παμε ενα βημα παραπερα(αυτη δεν ηταν παρθενα,εν γνωση μου,ειχε ολοκληρωσει αλλες 2 φορες , 1 εξ αυτων με εναν φιλο μου).
Μου λεει "εε δεν ξερω,πρωτη φορα βρισκομαστε θα ειναι καπως περιεργο" ...αλλα τελικα την πειθω,για δικο μου κακο οπως φανηκε αργοτερα.Ειχα ενα προφυλακτικο,και για κακη μου τυχη και πανω στην απειρια μου το φορεσα αναποδα.Της ζηταω να με βοηθησει και ετσι οπως το ειδα,νομιζα πως ηταν ενταξει.
Αρχιζω λοιπον...και καποια στιγμη σκεφτομαι απο μεσα μου "πως γινεται να ειναι τοσο υγρο,και να μην νιωθω καθολου περιορισμενος?Αλλα ειχα διαβασει,αλλα ελεγαν τα παιδια απο το φτου",τραβιεμαι λοιπον(δοξα το θεο) και βλεπω οτι ειχε γινει κομματακια το προφυλακτικο...αμεσως πανικοβληθηκα ,ημουν σιγουρος πως δεν ειχα τελειωσει αλλα δεδομενου το οτι ηξερα οτι ειχε ξαναολοκληρωσει φοβομουν για καποιο Σεξουαλικως Μεταδιδομενο Νοσημα(ΣΜΝ) για τα οποια ειχα διαβασει τοσα πολλα πραγματα.Πανω στην αγωνια μου τη ρωτησα αμεσως,εκεινη μου απαντησε πως δεν εχει κατι,αλλα εγω ακομη και σημερα φοβαμαι στην ιδεα οτι κατι ειχε.Σχεδον αμεσως,την εδιωξα ευγενικα και επλυνα το πεος μου με κρυο νερο...
Απο τοτε ,καθε φορα που σκεφτομαι το περιστατικο με λουζει κρυος ιδρωτας.Λιγα ειναι τα ατομα που το εχω μοιραστει και αυτα ειναι σιγουρα πως δεν εχω παθει τιποτα.
Αλλα δε γινεται αυτη η κατασταση...οταν βλεπω κατι περιεργο στο πεος μου ,τρελενομαι,ψαχνομαι παντου να βρω καποιο νοσημα το οποιο εχω.
Θελω διαρκως να επισκεφτω καποιον γιατρο(του οποιο την ειδικοτητα αγνοω και θα ηθελα να μου προτεινετε) αλλα δεν θελω να το πω στους γονεις μου.
Γενικα δεν ξερω τι να κανω...ειμαι μπερδεμενος μεσα στις σκεψεις μου εδω και μηνες.Ενω στη σκεψη οτι κατι εχω,καθυστερω την ενδεχομενη σχεση μου με μια κοπελα που πραγματικα μ'αρεσει ,και οταν ερθει ο καιρος να προχωρησουμε δεν θελω να την βλαψω.
Πειτε οτι νομιζετε,και συμβουλεψτε αναλογως(θα υπαρξει αποδεκτη απαντηση-οχι απαραιτητα η πρωτη)
Εγω με τη σειρα μου να πω ενα πραγμα...πριν ολοκληρωσετε,αγορια και κοριτσια,καντε πρωτα μια σκεψη για το αν αξιζει με το ατομο αυτο και το ποσο το εμπιστευεστε.
Ευχαριστω προκαταβολικα,και καλα μυαλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #128741 από Gray στις 08 Ιουλίου 2014, 3:06πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε μου , θα ηθελα πρωτα απόλα να σου πω , πως οι εξετασεις για καποιο αφροδισιο ειναι καποιες εξετασεις αιματος κλπ . Το θεμα ειναι οτι τα περισσοτερα αφροδισια νοσηματα , μεσα σε 6 μηνες παρουσιαζουν συπτωματολογια και γινονται εμφανη πανω στο πεος , φυσικα υπαρχουν και καποια που δεν ειναι . Αν οντως θες να κανεις καποιες εξετασεις , αρκει να κλεισεις ενα ραντεβου στο νοσοκομειο , να παρεις μαζι σου το βιβλιαριο και να κανεις τις εξετασεις σου . Στο τηλεφωνο αφου παρεις να κλεισεις ραντεβου θα πεις οτι θες να κανεις εξετασεις για αφροδισιο νοσημα και θα σου κλεισει εκεινη/ος ραντεβου τον αρμοδιο , νομιζω πλεον η πολιτικη του νοσοκομειου ειναι " 5 " ευρω (χωρις ποτο) ...

θα ηθελα να σου πω , πως σχεδον τα περισσοτερα νοσηματα "περιοριζονται" και καποια σχεδον θεραπευονται , μεχρι και το HIV και AIDS πλεον περιοριζεται σε καποιον βαθμο . Κανε τις εξετασεις σου για να μην νοιωθεις αγχος .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128746 από aglina στις 08 Ιουλίου 2014, 10:46πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Αν και συμφονω απολιτα με τον αποπανω αλλα αν εχεις χρηματα ή δεν θες να δουν κατι απο το βιβλιαριο μπορεις να πας σε εναν "εξωτερικο" γιατρο (δεν ξερω πως να το πω απο, τους γιατους που δεν δουλευυν σε νοσοκομιο). Μπορεις να πας σε εναν δερματολογο- αφροδισιολογο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128791 από o 3an8os στις 10 Ιουλίου 2014, 1:37πμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Καλησπερα και ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

"η πολιτικη του νοσοκομειου ειναι " 5 " ευρω (χωρις ποτο)"
Δηλαδη?

Οσο για τους εξωτερικους γιατρους,που αναφερει η aglina ,αν βρω ενα δερματολογο-αφροδισιολογο συμβεβλημενο με τον ΕΟΠΥΥ χρειαζεται να πληρωσω κατι εξτρα;(εφοσον ειμαι ασφαλισμενος στον ΕΟΠΥΥ)

Εστω λοιπον οτι παω σε ενα γιατρο,ειναι δυνατο να καταλαβει (με βαση τα συμπτωματα-αν υπαρχουν) αν εχω κατι (για αρχη) και μετα να το ψαξουμε για πιο συγκεκριμενα νοσηματα;Θα μπορεσει δηλαδη να με καθυσηχασει?

Αλλες γνωμες υπαρχουν?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128809 από Gray στις 11 Ιουλίου 2014, 12:44πμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Έγραψε:(o 3an8os@10 Ιουλίου 2014)

"η πολιτικη του νοσοκομειου ειναι " 5 " ευρω (χωρις ποτο)"
Δηλαδη?

Εστω λοιπον οτι παω σε ενα γιατρο,ειναι δυνατο να καταλαβει (με βαση τα συμπτωματα-αν υπαρχουν) αν εχω κατι (για αρχη) και μετα να το ψαξουμε για πιο συγκεκριμενα νοσηματα;Θα μπορεσει δηλαδη να με καθυσηχασει?



Για να σε εξετασει καποιος γιατρος στο νοσοκομειο και ασφαλησμενος να εισαι πρεπει να δωσεις 5 ευρω .

Αν κανει μπαμ το νοσημα (δλδ εχεις κατι πολυ εμφανες πανω στο πεος σου) μπορει να καταλαβει , αλλα συνηθως απλα σου κανουν εξετασεις αιματος . παρε ενα τηλεφωνο και θα σου πουν .

Πατα αποδεκτη γτ πληρωνουμε με αποδεκτες το καθε ποστ μας !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128970 από Anda στις 16 Ιουλίου 2014, 5:53μμ

Anda

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Καταρχήν να σου πω οτι σκέφτεσαι πολύ όριμα τα πράγματα και μπράβο σου.Μπορεί να έγινε ένα λάθος,μια απροσεξία της στιγμής αλλά ανυσηχεις οχι μονο για σενα αλλα και για την κοπελα που πραγματικα θα ηθελες να ειναι διπλα σου και για αυτο μπραβο σου.Αλλαγες στα γεννητικα οργανα παντα γινονται ποσο μαλλον σε τετοιες ηλικιες.Κατι που θα σου προτινα ειναι να κανεις μια απλη εξέταση αιματος.Αυτη ισως δειξει κατι.Όμως επισκεψου εναν ανδρολογο η εστω παρτον τηλ κανε μια κουβεντα μαζι του και εκεινος θα σε καθοδηγησει.Οχι τιποτα αλλο απλως για να σου περασουν οι υποψιες και να εισαι ησυχος.Κατα την γνωμη μου μαθε με ποιους η κοπελα αυτη ειχε ολοκληρωσει.ΔΕΣ!ΨΑΞΕ!Υπαρχει κινδυνος αυτοι να εχουν κολλησει κατι? Δεν νομιζω πως η κοπελα θα ηταν τοσο αναισθητη ωστε να ηξερε πως εχει κατι και να μην την ενοιαζε.Πλησιασε τον πατερα σου!Αντρες ειστε θα καταλαβει.Και θα σε βοηθησει οικονομικα να πας και σε εναν γιατρο.Ελπιζω να σε καλυψα και μην ανησυχεις.Ευχομαι απο εδω και περα να εχεις καλυτερη τυχη:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login