Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Michael Jackson σύμβολο του σεξ
Τρίτη, 23 Απριλίου

εκσπερματωση αντρα και γυναικας...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128946 από graves στις 15 Ιουλίου 2014, 8:56μμ

graves

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
καλησπερα ειμαι 17 χρονων και εχω μια σχεση με κοπελα 1 χρονο μικροτερη μου.. ειμαι ο πρωτος της και ειναι η πρωτη μου τα παμε αρκετα καλα στο θεμα του σεξ μιλαμε ανετα γινεται οσο πιο συχνα γινεται αλλα εχω 2 αποριες..
1) τις προαλλες ειχαμε μια διαφωνια εναν τσακωμο και μου ειπε οτι ποτε δεν εχει τελειωσει ενω πολλες φορες ενιωθα να φευγουν πανω στο πεος μου υγρα την ωρα που το ειχα μεσα στον κολπο της.. και οταν το εβγαζα εβλεπα υγρα να εχουν στεγνωσει.. μου ειπε οτι αυτα τα εχει παντα ετσι και αλλιως.. πειτε μου λιγο τι μπορω να κανω ωστε να την κανω να τελειωσει?
2) οταν το κανουμε την πρωτη φορα τελειωνω κοντα στο 5λεπτο.. με αποτελεσμα οχι να ξενερωνει αλλα ξερω οτι την πειραζει κατα βαθος αν και μετα το κανουμε αλλες 2-3 φορες.. την 2η φορα δεν τελειωνω πριν το 15λεπτο με τιποτα... απλα την πρωτη φορα τελειωνω γρηγορα και μετα αργω.. για αρκετο καιρο αυνανιζομουν πριν βρεθουμε ωστε να φυγει η καυλα για να αντεξω μετα.. υπαρχει καποιος τροπος να καθυστερησω την εκσπερματωση?

να προσθεσω οτι οπως ειπα ειμαι στα 17 και την εχω οταν δεν ειμαι σε στυση κοντα 13.. σε στυση φτανει τα 16 μπορει και παραπανω.. ειναι καλα?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #128952 από o 3an8os στις 16 Ιουλίου 2014, 1:41πμ

o 3an8os

Εικονίδιο
μέλος από: 7/5/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα φιλε μου.
1)Οι κοπελες δεν τελειωνουν οπως εμεις,δηλαδη,τις περισσοτερες φορες το γεγονος οτι τελειωνουν δεν ειναι εμφανες σε εμας(αν και δυσκολευονται να αναπνευσουν και βαριανασενουν).Για να τελειωσει μια κοπελα πρεπει να δωσεις αρκετη σημασια σε αυτην και στην ικανοποιηση της.Ο καλυτερος τροπος για να τελειωσει ειναι να την γλυψεις(Ετσι θα τελειωσει σιγουρα).Τωρα αν δεν στο επιτρεπει/δε θες εσυ μπορεις να την κανεις να τελειωσει τριβοντας της την κλειτοριδα της.Δες που ειναι η κλειτοριδα στην παρακατω εικονα:
http://4.bp.blogspot.com/-E4owEKH0_ns/T8ZEj9GLDWI/AAAAAAAAADE/8WuNYa_9G10/s640/1.jpg

2)Καταρχας να ξερεις,οτι εγω δεν θα σου προτεινα να αυνανιζεσαι πριν τη σεξουαλικη επαφη εχτος και αν πλενεσαι αφου εκσπερματωσεις,γιατι σε περιπτωση(χτυπα ξυλο) που σπασει το προφυλακτικο,αν εχουν μεινει υπολειμματα σπερματος πανω στο πεος σου ισως υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα εγκυμοσυνης.
Για να μην εκσπερματωνεις απο τα πρωτα πεντε λεπτα,το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να "σπας" το σεξ στη μεση.
Πιο συγκεκριμενα:
Μην εισαι εσυ απο πανω ,μπαινοβγαινεις και τελος(γιατι ετσι η κοπελα -δεν- το ευχαριστιεται,νιωθει οτι ειναι το χερι σου...οτι δηλαδη την εχεις ισα ισα για την καυλα σου).
Ετσι θα σου προτεινα
- Εναλλαγη στασεων ,βαλτην αυτην απο πανω και αστην να "ηγηθει" οταν νιωσεις πως θες να τελειωσεις,αλλαξε αμεσως σταση.Η διακοπη μεταξυ των δυο στασεων θα σου εξασφαλισει χρονο.

-Αφιερωσε χρονο σε αυτην (προτιμωτερο) οταν νιωσεις πως πας να τελειωσεις,σταματα...αρχισε να την περιποιησε,ως κοινως γλειψτην ή αν δεν σου/της αρεσει χρησιμοποιησε τα δαχτυλα σου(τριψε την κλειτοριδα της,βαλτης δαχτυλο).Αυτη βλεποντας οτι της δειχνεις ενδιαφερον θα ανταποδωσει και με το παραπανω.
Και θα ειστε και καλυτερα στη σχεση σας.

- Αγορασε προφυλακτικα που καθυστερουν την εκσπερματωση .Δεν ξερω κατα ποσο δουλευουν/αξιζουν αλλα μιας και ειναι στην ιδια τιμη με τα αλλα και ειναι εγκεκριμενα οπως και τα αλλα,δεν εχεις κατι να χασεις.Αλλα δεν εχεις και κατι να κερδισεις(με τα δυο παραπανω θα κερδισεις την ευνοια της κοπελας σου)

16+ εκατοστα ειναι κατι παραπανω απο αρκετα.Ο μεσος ορος των ελληνων αλλωστε κινειται στα 13-14 εκατοστα.Αρα εισαι σιγουρα πανω απο το κανονικο.

Αν πιστευεις οτι η απαντηση μου σε καλυψε,καντην αποδεκτη.Χωρις αποδεκτες δεν θα μπορω να απαντω σε ποστ σαν τα δικα σου,και να καλυπτω αποριες.

Ενημερωσε μας για το τι εγινε ,και ρωτα με επιπλεον αποριες που ισως προκυψουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #128953 από graves στις 16 Ιουλίου 2014, 4:28πμ

graves

μέλος από: 20/11/2012
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Παντα μου ελεγε οτι το κανω γρηγορα και θελει πιο σιγα αλλα δεν μπορουσα να καταλαβω το γιατι.. εκανα το λαθος και εγλυφα την κλειτωριδα μονο για 1-2 λεπτα και μετα ξεκινουσα δεν ειχα υπομονη να την "πειραξω" για ωρα... σκεφτομουν την επομενη φορα που θα βρεθουμε να την γλυφω και να την παιζω στα "δαχτυλα" για 10 λεπτα μεχρι να δω ανταποκριση δηλαδη οτι φτιαχνετε και υστερα να ξεκινησω... οσο για το γλυψιμο που ειπες και μαρεσει και με αφηνει να το κανω αλλα οπως προ ειπα επειδη ειναι και μενα η πρωτη μου ειμαι "νεος" στο πραγμα και δεν ξερω πως να κανω καποια πραγματα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login