Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από τότε που κουράστηκα να γυρεύω έμαθα να βρίσκω. Από τότε που κάποιος άνεμος μου εναντιώθηκε ταξιδεύω με όλους τους ανέμους.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

γλυψιμο πισινου

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129148 από pi8hkos97 στις 27 Ιουλίου 2014, 6:03μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά μην τρώγεστε χωρίς λόγο. ΚΑΠΟΙΟΙ στην εφηβεία καβλώνουν και με τα 2 φύλα ενώ κάποιοι άλλοι (ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ) μόνο με το αντίθετο. Όσοι είναι ομοφιλόφιλοι είναι άλλη ιστορία. Προσωπικά εγώ δεν είχα ποτέ μα ποτέ φαντασίωση με άντρα, αλλά όχι επειδή είμαι συντηριτικός (ίσα ίσα που με γυναίκα θα έκανα σχεδόν όλες τις στάσεις-αν όχι όλες, θα χρησιμοποιούσα ερωτικά βοηθήματα κ.λ.π.) αλλά η σκέψη μόνο του να έκανα κάτι με άντρα μου έρχετε να ξεράσω.
Δεν είπε κανείς ότι το παιδί είναι πούστης. Πειραματίζεται. Εγώ σχολίασα το γεγονός με το γλύψιμο του κώλου. Άλλο να βαρέσουν μαζί μία μαλακία, να της παίξουν ο ένας στον άλλον αλλά το γλυφοκώλι είναι (κατά την ταπεινή μου γνώμη) αρρωστημένο και μπορεί να κολλήσεις και ένα κάρο ασθένιες.
Τέλος εννοείται ότι στο σεξ δεν είναι τίποτα ανώμαλο αλλά όλα έχουν κάποιο όριο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129185 από Akis2000 στις 29 Ιουλίου 2014, 9:41μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Εγώ από άντρα όχι, αλλά από γυναίκα ναι, 2 κοπέλες από τις σχέσεις μου μου το έκαναν και μπορώ να πω ότι ήταν απίστευτη φάση. Για αυτό και το επιδιώκω στις σχέσεις που έχω. Άλλες το δέχονται, άλλες όχι (όπως αυτή που τυγχάνει να είμαι τώρα) και φυσικά το σέβομαι. Τώρα όσον αφορά τις προτιμήσεις μου στο σεξ δεν έχω πάει ποτέ με άντρα, ωστόσο όμως μπορώ να πω ερεθίζομαι στην θέα του γυμνού τόσο σε γυναίκα όσο και σε άντρα. Αρκεί σαν σωματότυποι να πληρούν τις προυποθέσεις μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129217 από anasfalis στις 30 Ιουλίου 2014, 5:48μμ

anasfalis

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Γλείψιμο πισινού όχι. Μόνο μια φορά που κάναμε παρτούζα με την κοπέλα μου κ κάτι φίλους μου, με πηδήξανε κανονικά. Αλλά όχι γλείψιμο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129404 από pikachu kitty^^ στις 10 Αυγούστου 2014, 12:46πμ

pikachu kitty^^

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
να πω την αληθεια..ακουγετε καπως wow! εγω ειμαι bisexual (κια κοριστσι) αλλα δν εχω κανει ποτε κτ τετοιο ..οθτε με αγορι ουτε με κοριτσι...απλα χουφτονομασταν με τα κοριτσια..αλλα τεσπα, αφου το γουσταρατε μην σας νοιαζει τπτ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129672 από vlad στις 23 Αυγούστου 2014, 4:38μμ

vlad

μέλος από: 23/8/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Παιδια μην λενε χαζομαρες αυτο ειναι ανωμαλο το να το κανουν δυο ετεροφιλα ατομα ειναι οκ αλλα οχι και αντρας προς αντρα ιναι πολυ αδεεφιστικο το ιδιο και να στο κανει γυναικα'δηλαδη τι να σου γλεφει τηον κωλο η γκομενα σου η ο φιλος ειναι αδερφιατικπ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141607 από TomL στις 05 Ιουλίου 2018, 2:59πμ

TomL

μέλος από: 1/7/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Προσωπικά εγώ πιστευω ότι δεν είναι κάτι άρρωστο το γλυφοκωλι άντρας σε άντρα ειδικά οταν πειραματειζεσε. Εμένα μου άρεσε η ιδέα άσε που πιστεύω ότι είναι και πολύ ερεθιστικο. Όσοι λένε ότι είναι αηδία το έχουνε δοκιμάσει; (και με τα δυο φύλα εννοώ ).


Επίσης @anasfalis τι φάση; Όταν διάβασα το σχολείο σου μου σηκωθεικε (είμαι 14 χρονών) ήταν ωραία φάση και πως ένιωσες (αν επιτρέπεται ) ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login