Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Η Μαλάμω η χωριάτα (και μπαμ και μπουμ οι κουμπουριές)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Παρθενιά και αυνανισμος

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129558 από Dieftharmenos στις 17 Αυγούστου 2014, 3:38πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Koukos@17 Αυγούστου 2014)
Οι νεολαια το εχει παραχεσει το ζητημα περι σεξ . Η παρθενια ειναι καμαρι οχι ντροπη , ολες οι τσουλαρες το παιζουν ντιβες επειδη γαμηθηκαν απο τα 13. Ενα εχω να σου πω μπραβο . Να προσθεσω και κατι ακομα ειχα 3 κοπελες οι 2 μεγαλυτερες συνηθιζαν να κανουν αυνανισμο (οχι τοσο συχνα οσο εμεις τα αγορια μην φανταστεις , εμεις μπορουμε 5 φορες την μερα εσεις 1 φορα την βδομαδα και αν) οποτε μην το βρισκεις ντροπη. Καλη συνεχεια και καλη τυχη στην αναζητηση του "πριγκιπα" :P


Οταν ξεφυγεις απο αυτη την παπαρια του "η παρθενια ειναι καμαρι" τοτε ισως προοδευσεις.Η παρθενια ειναι αυτο που ειναι...ουτε κακο ουτε καμαρι.Επισης οι γυναικες μπορουν να αυνανιζονται 24ωρες το 24ωρο σε αντιθεση με εμας που θελουμε διαλειμματα...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129559 από Dieftharmenos στις 17 Αυγούστου 2014, 4:00πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Ναι ευχαριστως να σου περιγραψω την διαδικασια...

Δεν ειναι και κατι συνθετο...στο μυαλο σας το περιπλεκετε.Ειμασταν σπιτι μου και την ειχα καλεσει για ταινια.Ειδαμε την ταινιουλα μας,φαγαμε και αρχισαμε το παιχνιδι απο τον καναπε.Στοματικο,χαιδεματα,χουφτωματα κλπ...

Τοτε την πηγα στο δοματιο μου και τα συνεχισαμε εκει.Αισθανομουν ως πιο εμπειρος καθως ετυχε η πρωτη μου φορα(και αρκετες ακομα) να ηταν με μια λιγο μεγαλυτερη μου και πιο εμπειρη.

Την εριξα στο κρεβατι και την εγδυσα και εμεινα και εγω γυμνος(ηδη φορουσα μονο το μποξερακι απο οταν την καλωσορισα).Εδωσα για πολυ ωρα βαση στα προκαταρκτικα και ειδικοτερα στο στοματικο(μου ειχε πιαστει η γλωσσα...μπορει να της εκανα και για μιση ωρα).Οταν πια ειδα οτι ειχε υγρανθει τοσο που τα 2 δαχτυλα μπαιναν πολυ ανετα και το καταλαβε και αυτη με εβαλε κατω και μου εκανε αυτη ενα στοματικο για να αναψω τελειως.Ετσι και εγινε...

Ειχα κανονισει απο πριν και ειχα τα προφυλακτικα μεσα στο κομοδινο και εβγαλα και φορεσα ενα μεσα σε δευτερολεπτα.Πηγα απο πανω της και της ψιθυρισα στο αυτι να χαλαρωσει και οτι την αγαπαω κλπ.Την φιλουσα απαλα και αρχισα σιγα σιγα να διεισδυω μεσα της.Πολυ σιγα και οποτε ενιωθα οτι το στομα της παραμορφωνοταν απο τον πονο σταματουσα για να παρει μια ανασα.Μπηκα μεχρι το τελος και ξαναβγηκα τελειως σιγα σιγα.Το εκανα αυτο καμια 6-7 φορες σιγα σιγα μεχρι που συνηθισε.

Ε μετα δεν ηθελε και πολυ...ολα εγιναν κανονικα σαν να μην ειναι παρθενα.Δεν ετρεξε καθολου αιμα και συνηθισε σχεδον αμεσως(ισως λογω μπαλετου αλλα δεν ξερω).Ειμαι και αρκετα προικισμενος(χωρις να θελω να το παιξω μαγκας) για να πω την αληθεια.

Συνεχισαμε για λιγο στο ιεραποστολικο και μετα την αφησα να ανεβει απο πανω μου για να δινει αυτη τον ρυθμο...ξεθαρεψε γρηγορα.Μετα την εβαλα στα 4 που και παλι δεν ειχε προβλημα και στην συνεχεια την σηκωσα και την αφηνα να ακουμπαει στην ντουλαπα και εγω απο πισω της μεχρι που τελειωσα.Στην συνεχεια ξαπλωσαμε αγκαλια για κανα 10λεπτο για να συζητησουμε το ολο θεμα και να αναψω κανα τσιγαρο.Μετα μπηκαμε για μπανιο και κοιμηθηκα οταν τελειωσε το κηρυγμα για το καπνισμα.

Η ολη διαδικασια απο το καναπε μεχρι το τελος κρατησε περιπου 1:30 ωρα...φυσικα την περισσοτερη την φαγαν τα προκαταρκτικα και η υπομονη μου μεχρι να "ανοιξει" λιγο.

Αυτη ειναι η κοπελα που ειμαι ακομα μαζι οποτε οπως περιεγραψα πανω τα συναισθηματα ηταν πολυ δυνατα και το ολο σκηνικο φορτισμενο.Μπορει να ηταν η πρωτη της φορα αλλα ηταν πολυ σεξι(με αυτο το υφος που παντα με τρελενει) και πολυ δραστηρια(δεν τα περιμενε ολα απο μενα)

Το ευχαριστηθηκα πολυ περισσοτερο απο τις προηγουμενες φορες με την αλλη κοπελα και το πραγμα συνεχιστηκε ακομη πιο καλα.Η ειρωνια ειναι οτι μαζι ειμασταν τωρα και θυμομασταν τετοιου ειδους πραγματα και ολη την ιστορια της σχεσης μας οποτε δεν ηταν δυσκολο να τα γραψω.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129568 από EmilyCarpender στις 17 Αυγούστου 2014, 5:18μμ

EmilyCarpender

μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
DrHale Το σκέφτομαι τόσο πολύ γιατί δεν είχα μιλήσει έως τώρα με κάποιο αγόρι για το σεξ και πια είναι η άποψη του με το να πάει με παρθένα.
Επιπλέον είχα ακούσει μια φορά άθελα μαι συζήτηση του
αδελφού με τους φίλους του ( είναι 20) και να λένε αυτά τα αισχρά πράγματα για τα κορίτσια που είναι παρθένες και πως οι φλούφλιδες πηδάνε παρθένες και άλλες τέτοιες σαχλαμάρες .... Μου φάνηκε τόσο σκληρό να μιλάνε έτσι για κοπέλες που στο κάτω κάτω δεν πρέπει να ήταν άνω των 18 για τα κορίτσια που απευθύνονταν έπειτα συγκεκριμένα.....


Koukos δυστυχώς στην εποχή που ζούμε για τους περισσότερους/ρες το να είσαι παρθένα και μετά τα 16 δεν είναι σωστό ή είναι κακό ή πολύ το αποκαλούν ακόμα και ως ρετσινιά! εγώ δεν θα συμφωνήσω σε αυτό! Ποτέ δεν έκρυψα σε κανέναν πως είμαι παρθένα και ειλικρινά πάντα ένιωθα σωστά απέναντι στα 14χρονα που πηδιούνται για να αποδείξουν πως μπορούν
όσο για το άλλο πως εμείς τα κορίτσια δεν αυνανιζόμαστε τόσο συχνά όπως τα αγόρια θα συμφωνήσω με την απάντηση του Dieftharmenos!Σε πληροφορώ πως μόνο με τον αυνανισμό έχω φτάσει να τελειώσω 5 φορές σε μια μέρα............
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129569 από EmilyCarpender στις 17 Αυγούστου 2014, 5:35μμ

EmilyCarpender

μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Dieftharmenos
Με έχεις αφήσει άφωνη!
Πρώτον ευχαριστώ που θέλησες να μοιραστείς μαζί μου την εμπειρία σου με Παρθένα και χαίρομαι πολύ που είστε ακόμα μαζί και αναπολείται τέτοιες στιγμές!
Δεύτερον μπορώ να πως πως το χειρίστηκες άψογα το θέμα αυτό και το γεγονός πως όλο αυτό κράτησε 1:30 ώρα γιατί ήθελες να την προετοιμάσεις σωστά ώστε να γίνει όσο τον δυνατόν ανώδυνα αυτό με ξεπερνάει...... Και πάλι μπράβο σου!
Κάτι ακόμα αν δεν σε πειράζει και αν δεν σε κούρασα... Εκείη την στιγμή εσύ ένιωθες πως έκανες Σεξ ή Έρωτα? και πιά είναι σύμφωνα με τον δικό σου χαρακτήρα η διαφορά τους???
Επίσης για εσάς τους άντρες το να κάνετε στοματικό έρωτα σε μια γυναίκα σας είναι κάτι ευχάριστο? και αν ναι θέλω να μου το εξηγήσεις με λεπτομέριες!

ΥΓ. Έξυπνο και εφικτό αυτό που την καλοσώρισες μόνο με μποξεράκι!
ΥΓ2. Σορρυ που σου κάνω γκάλοπ με τις 15 ερωτήσεις αλλά έχω πολλές απορίες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129570 από Dieftharmenos στις 17 Αυγούστου 2014, 6:05μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Δεν εχω προβλημα...γι αυτο ειμαστε εδω.Για να βοηθαμε οπου μπορουμε.

Αρχικα να εξηγησω ποια ειναι για μενα η διαφορα μεταξυ ερωτα και σεξ.Οι εννοιες ειναι ιδιες και απλα η μια ειναι ξενοφερτη αλλα στο μυαλο μας η πραξη διαφερει.Ερωτας για μενα ειναι η επαφη οταν υπαρχει ενα συναισθηματικο υποβαθρο και επισης μια συναισθηματικα φορτισμενη στιγμη.Οταν η ηδονη δεν ερχεται μονο απο τα βλεμματα,τα λογια και απο το ποσο αγριοι ειμαστε αλλα και απο τα ιδια τα συναισθηματα.

Ο ερωτας ειναι εντελως διαφορετικος.Εχει και διαφορετικη ηδονη(στο μυαλο μου τουλαχιστον).Ο οργασμος ερχεται μεσω της τρυφεροτητας και της σιωπης.Οταν μιλαει μονο η ανασα της και το σωμα της μου λενε οσα θελω εγω να ακουσω.Ενιωθα το αυτη μου να καιει σε καθε της ανασα και ενιωθα το χτυπο της καρδιας της να χτυπαει τοσο δυνατα που ημουν απολυτα ευχαριστημενος.

Το σεξ απο την αλλη δεν δηλωνει συναισθηματα αλλα την απλη σωματικη ελξη.Εχει και αυτο φυσικα την γλυκα του αλλα αν με ρωτουσες θα εκανα ερωτα συνεχεια.Μονο που οπως ειπα πρεπει να υπαρχουν καποια συναισθηματα και μια ιδιαιτερη στιγμη(καβγας,στεναχωρια,χαρα,συμπονια κλπ...).Κυριαρχει η αγριοτητα,η φαντασια και μετραει το που και το πως αντιθετα με τον ερωτα που μετραει το με ποιον.

Οσο για τον στοματικο ερωτα εγω προσωπικα δεν εχω θεμα.Μαρεσει να της κανω γιατι θελω να την ικανοποιω...εγω δεν νιωθω τιποτα παρολα αυτα.Απλα μια απλη ικανοποιηση οταν νιωθω οτι της αρεσει.Το στυλ μου ειναι να ξεκιναω φιλια απο πανω και σιγα σιγα να κατεβαινω κατω(ενω της βαζω δαχτυλο και την χαιδευω εννοειται) περνοντας απο το στηθος το εφηβαιο(προτιμω να ειναι ξυρισμενο και ευτυχως ειναι γενικοτερα :P) και φτανω στο επιμαχο σημειο.Αρχιζω να φιλαω απαλα στην αρχη χωρις γλωσσα και στην συνεχεια απλα αρχιζω να γλυφω την κλειτοριδα(εκει επικεντρωνομαι πιο πολυ).Γενικως μπαινω-βγαινω με την γλωσσα,εναλλαζω ταχυτητες και αυτη μου δειχνει τι θελει αλλαζοντας θεση στο σωμα της η μου κουναει το κεφαλι δειχνοντας μου που θελει να επικεντρωθω.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140785 από Anastasisa στις 31 Ιανουαρίου 2018, 1:58μμ

Anastasisa

μέλος από: 31/1/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 13 χρόνων και αυνανίζομαι απευθύνομαι κυρίως σε γυναίκες Θέλω να μάθω ποσό χυνουν περίπου γιατί εγώ χυνω πολύ και θέλω να μάθω αν με το δαχτυλάκι χάνεις την παρθενία σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141652 από angyangy στις 10 Ιουλίου 2018, 1:08μμ

angyangy

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εγω εχω ένα μικρο προβληματακι. Εχω ακούσει ότι ο αυνανισμος σε βοηθαει να χασεις κιλά. Τις τελευταίες μερες εχω μια μανια να χασω κανα κιλο. Σημερα με λεει η μητερα μου : Αδυνάτισες πολύ καλα τι ασκισεις εκανες? Εγω αναγκαστικα να της πω ότι εκανα kick boxing, aerodic κλπ διαφορα τελως παντων. Αλλα εγω μεχρι τωρα δεν αυνανιζομουν τοσο συχνα το πολύ μια φορα την εβδομαδα ή μπορει να το παω 2. Προσφατα το αυξησα . Εχετε καμια ιδεα τι να κανω? (Η μανα μου δεν εχει καμια ιδεα για αυνανισμο, σεξ κλπ μαλον ουτε στη ζωη της δεν τα εχει ακουσει, τι να κανω να της πω ότι αυνανίζομαι? καπως δεν μου κολλαει . Και αν αρχισει τα σκανδαλα? Είναι και αυστηρη (να παρει) . Και ισχυει αυτό που λενε ότι ο αυνανισμος αδυνατιζει? Εχω την εντιπωση ότι είναι από αυτό. Τι εχετε να πειτε? Ειμαι και 17
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141686 από lida στις 13 Ιουλίου 2018, 6:37πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(angyangy@10 Ιουλίου 2018)
Εχω ακούσει ότι ο αυνανισμος σε βοηθαει να χασεις κιλά.

Aν αυτο ηταν αληθεια δεν θα υπηρχαν χοντροι ανθρωποι

Έγραψε:(angyangy@10 Ιουλίου 2018)
Η μανα μου δεν εχει καμια ιδεα για αυνανισμο, σεξ κλπ μαλον ουτε στη ζωη της δεν τα εχει ακουσει,

Κατι ξερει και η μανα σου για το σεξ αλλιως δεν θα υπηρχες εσυ

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login