Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάνα θα γυρίσω! (Κοσκωτάς)
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Έχυσα στην γιατρό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129436 από Sarum στις 11 Αυγούστου 2014, 1:04πμ

Sarum

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Είχα παει στην δερματολόγο για να με εξετάσει και εκεί που με εξέταζε μου κατέβασε το μποξεράκι για να με εξετάσει και εκεί κάτω.Αυτη ειναι ωραία εξωτερικά και γύρω στα 30 και εκεί μου με εξέταζε μου σηκώθηκε. Αυτη συνέχισε να με εξετάζει σαν να μην είχε συμβεί τίποτα και μου ψηλαφίζε τα αρχίδια. σε κάποια φάση όπως μου την κρατούσε με ρωτάει “δεν πιστεύω να ντρεπεσε;” και εγώ έχυσα. ντράπηκα παρά πολυ και δεν ήξερα τι να κάνω γιατι είχαν παει και στα χερια της.
Ειναι φυσιολογικό αυτό που έπαθα;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #129439 από Jim123 στις 11 Αυγούστου 2014, 1:48πμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν παίζει ρόλο που είναι γιατρός, σκέψου το, είναι 30, είναι ωραία, σε έπιανε και σε ψηλάφιζε εκεί κάτω και σε ρωτάει κιόλας ενώ σου την πιάνει, "δεν πιστεύω να ντρέπεσαι;" λογικό είναι να γίνει αυτό που έγινε. Είναι απολύτως φυσιολογικό, μην αγχώνεσαι.
Αν σε κάλυψα δώσε αποδεκτή :D

Υ.Γ.
Συνήθως για τέτοιες εξετάσεις είναι άντρες γιατροί και δεύτερον, δεν φορούσε γάντια κατά την εξέταση???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129825 από Nick318 στις 27 Αυγούστου 2014, 10:10μμ

Nick318

μέλος από: 27/8/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Μακαρι ολοι οι γιατροι να εκαναν ετσι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129912 από redcarpet30 στις 31 Αυγούστου 2014, 3:07μμ

redcarpet30

Εικονίδιο
μέλος από: 31/8/2014
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Αν έγινε σκόπιμα όσο και ερεθιστικό μπορεί να ακούγεται στα αυτία κάποιων αντρών θεωρείτε σεξουαλική παρενόχληση και πρέπει να το καταγγείλεις(αν είσαι κάτω τον 18 να το πείς στους γονείς σου) και επειτα οι αρχες θα κάνουν οτι πρέπει.Τώρα το να "τελείωσεις" κατα την διάρκεια εξέτασης μπορεί να ειναι ντροπιαστικό ισως για σένα αλλα για ενα γιατρό όχι και πιστεψέ με δεν φαντάζεσαι τι βλέπουν τα μάτια τους καθε μέρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130812 από sexdi στις 19 Οκτωβρίου 2014, 1:49μμ

sexdi

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/10/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
giati eixes paei sthn dermatologo ama einai na paw kai egw
1.kai den to kanate
2.egw tha thn arpaza kai tha thn filousa stostoma
3.oi gonois sou pou eitan?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130813 από Dieftharmenos στις 19 Οκτωβρίου 2014, 4:16μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(sexdi@19 Οκτωβρίου 2014)
giati eixes paei sthn dermatologo ama einai na paw kai egw
1.kai den to kanate
2.egw tha thn arpaza kai tha thn filousa stostoma
3.oi gonois sou pou eitan?


4.Το IQ σου ειναι ισο με αυτο της χαρτοπετσετας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131156 από nik77 στις 14 Νοεμβρίου 2014, 8:42μμ

nik77

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΓΩ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΠΑΘΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΥΡΕΤΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ, 40-41 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΓΙΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ. ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ, ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΛΑΓΙΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ. ΕΓΩ ΦΟΡΟΥΣΑ ΦΟΡΜΑ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΕ ΠΙΕΖΕ ΓΑΡΓΑΛΙΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ.ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΕΖΕ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ.ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ "ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ". ΤΟΤΕ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΣΥΚΟΘΩ ΟΡΘΙΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΗ ΦΟΡΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΛΙΠΑΚΙ....ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΦΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΒΗΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΕΝΑ ΕΝΑ...ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ ΟΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΕΝΩ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΣΑΚΙ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΣΥΓΝΩΝΗ ΓΙΑΤΡΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.....ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟΤΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΥΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΙΣΩ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ, ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΦΥΞΕ ΛΙΓΟ ΕΧΥΣΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.... ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΗΛΟ ΝΑ ΣΚΟΥΠΗΣΤΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΟΥΔΙΑΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ..... ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΜΑΣΑΣ....ΑΦΟΥ ΝΤΥΘΗΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΠΡΩΣΕΧΩ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ...ΑΥΤΟ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ?ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131200 από nik77 στις 16 Νοεμβρίου 2014, 10:00μμ

nik77

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ενημερωτικά.....μιλησα με ενα φιλο που πηγε και αυτος σε γιατρο για χαρτι για το σχολειο και η εξεταση ηταν η ιδια ....απλα αυτος προλαβε και ντυθηκε και μετα επαθε τη ζημια....τα ιδια μου ειπε αρα ειναι φυσικο να γινει....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158548 από giwij9 στις 17 Μαΐου 2022, 7:48πμ

giwij9

Εικονίδιο
μέλος από: 17/5/2022
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ποιος γιατρος ειναι αυτος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login