Στείλε λεφτά στο ftou.gr
24 ώρες έχει η μέρα, 24 μπύρες έχει το καφάσι. Σύμπτωση;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τι είναι φάσωμα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129537 από tin8elwre στις 16 Αυγούστου 2014, 3:52μμ

tin8elwre

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια θα παω 3η γυμνασιου ημουν χοντρος παλια...τωρα κανω γυμναστηριο για 8 μηνες παω και μπασκετ και ειμαι μια χαρα εμφανισιακα αρεσα και σε μια κοπελα...Τεσπα αυτη η κοπελα εχει εμπειρια εχει ξαναφασωθει αλλα εγω ποτε...Θα τη δω ξανα σε λιγο καιρο οταν παω στην πολη της και μαλλον θα παιχτει κατι...Δηλαδη θελω να παιχτει κατι...την προηγουμενη φορα ξενερωσε γιατι δεν εκανα τιποτα γιατι δεν εχω εμπειρια σε φιλια και φασωμα...εννοω 0,καμια!Πειτε μου παιδια σας παρακαλω τι ειναι το φασωμα και ως αγορι τι πρεπει να της κανω για να της αρεσει?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129538 από Koukos στις 16 Αυγούστου 2014, 4:42μμ

Koukos

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

το φάσωμα είναι οποιαδήποτε ενέργεια έχει σκοπό τον σεξουαλικό ερεθισμό ή και την ερωτική ικανοποίηση δύο ανθρώπων, χωρίς να καταλήγει σε σεξ με διείσδυση. Το ίδιο πράγμα ονομάζεται και προκαταρκτικά και συνήθως αφορά στον αμοιβαίο αυνανισμό ή και στο στοματικό σεξ, ανεξάρτητα από το αν αυτές οι πράξεις οδηγούν στον οργασμό ή όχι.
Με άλλα λόγια, οτιδήποτε περισσότερο από το φιλί που περιλαμβάνει οποιοδήποτε άγγιγμα των γεννητικών οργάνων, ή του στήθους (για τα κορίτσια) μπορεί να ονομαστεί φάσωμα.
Τώρα το πού μπορείς να φιλήσεις την κοπελα που λες, είναι θέμα διάθεσης, αφού μπορείς να το φιλήσεις παντού και να είσαι σίγουρος ότι θα της αρέσει.
Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι να μην σφίγγεις τα χείλια σου, να μην βγάζεις πολλά σάλια (φρόντισε να τα καταπίνεις) και να μην δαγκώνεις δυνατα, ιδιαίτερα τα σημεία που μπορεί να πονέσουν περισσότερο.
Από εκεί και πέρα, ακολούθησε το ένστικτο σου και τις λεπτομέρειες θα τις βρεις στην πορεία, με τη μέθοδο της δοκιμής.

Θα κατσετε θα μιλησετε και οταν βλεπεις οτι σταματησατε και επικρατει μια στιγμη πλησιαζεις , πλησιαζει και αυτη και φιλιεσται.(μην φοβηθεις στιγμη αφου λες οτι ξες οτι της αρεσεις)Δεν νομιζω για πρωτη φορα να αρχισετε κατι παραπανω απο φιλια οποτε χαλαρωνεις και ολα θα γινουν απο μονα τους , μολις φιληθειτε θα σου φυγει κατευθειαν το κομπλεξ. Τωρα στην πορεια δεν ξερω εσυ τι θες , μια απλη φαση με την κοπελα η να το συνεχισεις σε σχεση (αν βεβαια βλεπεις οτι ενδιαφερετε η κοπελα) , αμα θες να το συνεχισεις λιγο πριν αποχαιρετιστητε την ρωτας θες να το προχωρισουμε ολο αυτο ? αν σου πει τι εννοεις ? πες να κανουμε μια σχεση   η "Θες να ειμαστε μαζι"? προσωπικα για μενα το "θες να τα φτιαξουμε" ειναι πολυ παιδιαριστικο . Τελος παντων αυτα. Ρωτα οτιδηποτε αλλο θες και αν σε καλυψα πατα μου μια αποδεκτη :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129539 από tin8elwre στις 16 Αυγούστου 2014, 4:56μμ

tin8elwre

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
με βοηθάς αρκετά μπορώ να πω...απλά όταν φιλιθώ μαζι της να την πιασω στη μεση και μετα να κατεβει το χερι μ ή να παει στο στηθος της?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129540 από Koukos στις 16 Αυγούστου 2014, 5:29μμ

Koukos

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0
Κοιτα οπως σου βγει , θα σου προτεινα στην αρχη με το ενα χερι να της πιανεις το κεφαλι , εκει που ειναι το σαγονι , η πισω απο το κεφαλι , μετα να κατεβεις πλατη μπουτακι και κολο αμα φτανεις . Για στηθος δεν μπορω να σου πω ισως δεν ειναι τοσο προχωρημενη και τις φανει καπως και φας και ακυρο τζαμπα , οποτε θα δεις την κατασταση αν βλεπεις αυτη κανει πραγματα . πιανει σε σενα κτλπ μην διστασεις να πιασεις και στηθος .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129580 από tin8elwre στις 18 Αυγούστου 2014, 2:41πμ

tin8elwre

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ενταξει ευχαριστω,βοηθησες πολυ ;) σκεφτομαι να της πω να παμε για κανα περιπατο και να σταματησουμε καπως να της πω πως νιωθω και οτι δν εκανα τπτ γιατι διστασα,ελπιζω να το βρει ρομαντικο και να παιχτει κατι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138015 από marmaidsofi στις 03 Οκτωβρίου 2016, 1:39μμ

marmaidsofi

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
εγω που ειμαι γυναικα φιλα την εκουμποντας το χερι σου στην πλατη της μετα αργα πανω στην μεση της μετα στον κωλο και σφιξτον

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139907 από marykouu στις 11 Σεπτεμβρίου 2017, 9:16μμ

marykouu

μέλος από: 11/9/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σου κοιτα απλα οταν θα βγειτε μιληστε λιγο και μετα κανε κινηση δηλαδη πανε να την φιλησεις και βασικα το πανω σου το χειλη πρεπει να μπει αναμεσα στα δυο τις χειλη και αυτη που εχει ξανα φασωθει ειναι καλο γτ θα σε οδηγει οτι θα κανει να κανεις ειναι ευκολο και εγω ετσι ημουν την πρωτη φορα....Καλη επιτυχια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139908 από lida στις 11 Σεπτεμβρίου 2017, 11:11μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Υπαρχουν σταδια του φασωματος και σιγα σιγα προχωραμε απο το ενα σταδιο στο επομενο.
1ο σταδιο. Αγγαλια φιλια και χαδια σε οχι πονηρα μερη.
2ο σταδιο. Τα παραπανω και χουφτωμα πανω απο τα ρουχα
3ο σταδιο. Τα παραπανω και χουφτωμα και γλιψιμο κατω απο τα ρουχα ή χωρις ρουχα.
4ο σταδιο. Ολαεκτος απο εισοδο δηλαδή χαδια χουφτώματα αμοιβαιο παιξημο και στοματικα.     
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login