Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μεγάλη ληστεία του τρένου έιναι η τιμή των σάντουιτς στο μπαρ.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ΠΡΩΚΤΙΚΟ ΣΕΞ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131322 από koumoutsas στις 26 Νοεμβρίου 2014, 6:59μμ

koumoutsas

banned
μέλος από: 25/11/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Kαλησπέρα,τα χω χάσει λίγο και θα καταλάβετε γιατί....
Αυτή τη στιγμή που σας γράφω βρίσκομαι μισοξαπλωμένος στο κρεβάτι μου,καθισμένος στο κώλο μου και δίπλα μου κοιμάται η γκόμενά μου..
Λοιπόν το θέμα μου είναι αλλού.Πρίν μια ώρα περίπου συνέβη κάτι το απίστευτο αλλά και ταυτόχρονα αηδιαστικό.
Ήρθε η ερωμένη μου, σπίτι μου και πηδηχτήκαμε.Πάνω στη καύλα μας,μας ήρθε να κάνουμε πρωκτικό για πρώτη φορά.Μπαίνω λοιπόν, και κει που όλα πήγαιναν μια χαρά, νιώθω έναν απίστευτο πόνο στο πουλί μου.Βγαίνω έξω φοβισμένος και τι να δώ??Βγαίνει απ το κώλο της γκόμενας μια κουράδα...μα τι κουράδα....άλλο πράγμα να σας λέω κι άλλο να το βλέπετε .Ούτε νταλικέρηςς να τανε.Έπαθα τη πλάκα μου κα μιλάμε για ένα κορίτσι μικροκαμωμένο 19χρ. ξανθό πανέμορφο(και λεπτό για τους περίεργους).Η κοπέλα αμέσως ντράπηκε και έβαλε τα κλάματα...και έτρεξε στο μπάνιο.Έκατσε μέσα γύρω στο μισάωρο ..πλενόταν σκουπιζόταν δε ξέρω τι στο διάολο έκανε και την άκουγα που έκλαιγε.Τα σεντόνια μου γίνανε χάλια και το δωμάτιο ακόμη βρωμάει παρόλου που κάναμε γενικό καθαρισμό. Εγώ,επειδή την είδα που ήταν πολύ χάλια...τη παρηγόρησα και της είπα πως δε πειράζει και πως συμβαίνουν αυτά.Ξαπλώσαμε πριν λίγο και τώρα κοιμάται....και μια του ότι έπαθα ένα σοκ...μια του ότι το δωμάτιο ακόμη ψιλοβρωμάει.. έχω πάρει το laptop μου και σας διηγούμε αυτό που έπαθα .
Παιδιά αισθάνομαι αηδία και ότι σιχάθηκα το γυναικείο φύλο.Για πρωκτικό ξανά??ούτε συζήτηση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131326 από XxXGreGXxX στις 26 Νοεμβρίου 2014, 11:37μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Καλησπερα φιλε μου. Επειδη ετυχε σε μια κοπελα δεν παει να πει οτι τυχαινει σε ολες. Εγω για παραδειγμα με την κοπελα μου δεν εχω καποιο προβλημα. Και πιστευω πως μετα απο ολο αυτο το περιστατικο και εφοσον θες και εαυ στην επομενη φορα θα ειναι πιο προσεκτικη και καταλληλα προετοιμασμενη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131329 από Snipers στις 27 Νοεμβρίου 2014, 1:27πμ

Snipers

Εικονίδιο
μέλος από: 7/11/2013
μηνύματα: 89 αποδεκτές 0
Συγνωμη αν φανω κακος αλλα μολις διαβαζα αυτα που εγραφες ξεσπασα στα γελια μεχρι που εκλαψα,τοσο πολυ που ηθελα να κανω login για να γραψω ενα χαχαχαχαχα!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131336 από Jim123 στις 27 Νοεμβρίου 2014, 5:26μμ

Jim123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2011
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Άραξε ρε φίλε έχει συμβεί σε πολλούς, ακόμα και στο forum να ψάξεις θα βρεις κι άλλα τέτοια περιστατικά, είναι απόλυτα λογικό ατύχημα :P και η κοπέλα δεν φταίει, δεν το έκανε επίτηδες (WTF?). Δεν σιχάθηκες το γυναικείο φύλο, απλά είναι λίγο το σοκ επειδή δεν το περίμενες, λίγο η άσχημη μυρωδιά, θα σου περάσει. Επίσης πριν από το πρωκτικό σεξ πρέπει να γίνεται πάντα κλύσμα για να μην γίνονται τέτοια ατυχήματα αλλά και για την αποφυγή μολύνσεων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131342 από Surfer123 στις 27 Νοεμβρίου 2014, 9:57μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Ρε φιλε μην την κανεις κ νιωθει χειροτερα.. Αφου δεν το ηθελε και οπως ειπες κλειστηκε στο μπανιο και εκλαιγε. Πιστευω το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να την παρηγορησεις και να το ξεχασετε μεχρι να αποτελει μια αναμνηση...Ειμαι σιγουρος πως αποκλειεται να εισαι πιο χαλια απο αυτην αυτη τη στιγμη.Πραγματι ειναι κατι το απιστευτο αλλα μπορει να στιγματισει κατα καποιο τροπο την ερωτικη της ζωη καθως θα σκεφτεται αυτο το συμβαν οταν κανει σεξ αν της το θυμιζεις.
Λυπαμαι παντως :/
Ασχημη εμπειρια κ για τους 2
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login