Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Ξεπεσμένος λέγεται ένας τενόρος που καταλήγει μπεκρής κι αντί να πάρει βάρος αδυνατίζει.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

τεραστιο πεος βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131658 από george usa στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 12:52πμ

george usa

μέλος από: 29/12/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια πρωτον θα ηθελα πολυ να σας ζητησω να με πιστεψετε γιατι μεχρι τωρα σε οσους εχω πει το προβλημα μου δεν με εχουν παρει και πολυ στα σοβαρα.ειμαι 14 χρονων και ειμαι 1,91 υψος. αυτο δεν με χαλαει ισα ισα που μου αρεσει κιωλας. το προβλημα μου ειναι ομως οτι το πεος μου ειναι πολυ μεγαλο ακομα και για δεδομενα ενηλικα.ειναι 22 εκατοστα. αρχισα να νιωθω ασχημα με αυτο οταν καποιος φιλος μου μπηκε στο μπανιο την ωρα που ειμουν μεσα και οταν με ειδε αρχισε να με κοροιδευει για το πεος μου που του φαινοταν τεραστιο. ακομα ειναι πολυ δυσκολο για μενα να φορεσω τσιν γιατι με πιεζει παρα πολυ. επισης μου ερχετε σε στιση πολλες φορες στο σχολειο και ολοι που καθονται διπλα μου με κοιτανε περιεργα.   τι να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #131660 από Dieftharmenos στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 1:57πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αχ ρε μαγκα...ειναι μεγαλο προβλημα οντως.Ας αρχισουμε:

1)Στυτικες δυσλειτουργιες
2)Φοβος απο τις κοπελες
3)Αργει αρκετα να ερθει σε στυση(οσο πιο μεγαλο τοσο πιο πολυ αργει)

Κοιταξε...γενικως παντως δεν ειναι τοσο μεγαλο οσο νομιζεις.Τα παραπανω προβληματα ομως μπορει να υπαρξουν.Για το πρωτο πανε σε γιατρο αν δεις οτι ισχυει.Τωρα και εγω που πλεον κοντευω τα 19 το πεος μου ειναι 4 εκατοστα λιγοτερορα απο το δικο σου και κανω την προσευχη μου που δεν μεγαλωσε κι αλλο τον τελευταιο χρονο.

ΟΜΩΣ φιλαρακι μπορει να εχεις και τα καλα σου...οπως και να το κανουμε το αιδοιο ειναι αιδοιο και συμβιβαζεται με τα παντα(σχεδον :P ).Ειτε την εχεις 10 εκατοστα ειτε 22.Υπαρχουν πολλες κοπελες που τον θελουν πανω απο 20.Μην νιωθεις ασχημα...οποιος σου ξαναπει κατι πες του να στησει κωλο και θα δεις πως θα χεστει :)...

φιλικα παντα...μην αγχωνεσαι...ξερεις ποσοι θα ηθελαν να ειναι στην θεση σου???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131662 από george usa στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 10:38πμ

george usa

μέλος από: 29/12/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
δεν εχω κανενα προβλημα ουτε στην στυση ουτε εχω φοβο για τα κοριτσια. αντιθετως εχω πολυ καλες σχεσεις με πολλα κοριτσια και δεν εχω παρατειρησει να με κοιτανε στο σημειο. γενικα μονο τα αγορια το κοιτανα.

το προβλημα που εχω ομως ειναι επισης πως οταν ξυπναω το πρωι και μου ειναι ορθια δεν μπορω να κατουρησω γιατι δεν χωραει στην λεκανι οταν καθομαι και αναγκαζομαι κανω διαφορα κολπα και οταν θελω να βαλω τα ρουχα μου ιδιετερα τσιν το παντελονι κλεινει δυσκολα και πρεπει να ειναι παντα πιο ψυλα από το κανονικο ετσι ώστε αν μου σικωθει να μην βγει απο το παντελονι.

και οσο αφορα την σχεση μου δεν νομιζω να πιράξει το κοριτσι μου το μεγεθος οταν φτασει η στιγμη.... εσεις τι λετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131667 από άσχετος στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 1:46μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Πάρε μεγαλύτερο νούμερο τζιν!
Αυτό το πρόβλημα με το μπάνιο το πρωί το έχουμε όλοι και όλοι κάνουμε τα δικά μας κόλπα.
Από ζήλια είναι που σε κοροϊδεύουν.Κάνε αυτό που σου είπε ο Dieftharmenos και θα δεις ότι δεν θα σου ξαναπούν τίποτα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131678 από xristos19966 στις 30 Δεκεμβρίου 2014, 9:18μμ

xristos19966

μέλος από: 30/12/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας
Είμαι 18 ετών και μετά από μια σεξουαλική επαφή χωρίς προστασια παρατηρησα κάτι ασπες μικρές κηλίδες σαν σπυράκια μετά, όταν έκανα μια έρευνα στο διαδίκτυο είδα ότι είναι Μαργαριταροειδείς βλατίδες σε άλλο φόρουμ διάβασα είδα ότι δεν υπάρχει κάτι ανησυχητικο αλλά επειδή βγήκε τώρα με 3-4 ημέρες μετά από την επαφη φοβαμαι!!!!!

Παρακαλώ να μου πείτε τι είναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144115 από Alexisdf στις 05 Νοεμβρίου 2019, 4:36πμ

Alexisdf

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Έγραψε:(george usa@30 Δεκεμβρίου 2014)
γεια σας παιδια πρωτον θα ηθελα πολυ να σας ζητησω να με πιστεψετε γιατι μεχρι τωρα σε οσους εχω πει το προβλημα μου δεν με εχουν παρει και πολυ στα σοβαρα.ειμαι 14 χρονων και ειμαι 1,91 υψος. αυτο δεν με χαλαει ισα ισα που μου αρεσει κιωλας. το προβλημα μου ειναι ομως οτι το πεος μου ειναι πολυ μεγαλο ακομα και για δεδομενα ενηλικα.ειναι 22 εκατοστα. αρχισα να νιωθω ασχημα με αυτο οταν καποιος φιλος μου μπηκε στο μπανιο την ωρα που ειμουν μεσα και οταν με ειδε αρχισε να με κοροιδευει για το πεος μου που του φαινοταν τεραστιο. ακομα ειναι πολυ δυσκολο για μενα να φορεσω τσιν γιατι με πιεζει παρα πολυ. επισης μου ερχετε σε στιση πολλες φορες στο σχολειο και ολοι που καθονται διπλα μου με κοιτανε περιεργα.   τι να κανω


Εχω κι εγω αναλογο πρόβλημα ειναι 23cm και είμαι 28 χρονων.
Ειδικά στην σεξουαλική επαφη ζορίζετε η κοπέλα μου και με το ζορι μου παιρνει μια υποτυπώδης πιπα.
Δεν μπορω να φορέσω φορμες γυμναστικής.
παλια που πηγαινα σε οικούς ανοχής δεν ηθελαν να τους κανω πρωκτικο σεξ, με στεναχωρει το γεγονος οτι θα δυσκολευτω να απολαυσω στην ζωη μου το πρωκτικό σεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144442 από Psilosath στις 08 Ιανουαρίου 2020, 10:57πμ

Psilosath

μέλος από: 8/1/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Να μην έχεις θέμα με το πρωκτικό σεξ ..να ξέρεις ότι όλα χωράνε παντού. Η πίσω τρύπα θέλει υπομονή..σου ξαναλέω όλα χωράνε παντού..απλά θέλει την ανάλογη λίπανση και υπομονή..μετά θα λες καλά πως μπήκε και μπαινοβγαίνει κι άνετα...αν Δεν υπάρχει η ανάλογη λίπανση Υπάρχουν και λιπαντικά..θα πρέπει να χαίρεσαι που τον έχεις μεγάλο..κι εγώ τον έχω έτσι. Όχι σαν τον δικό σου. και Θα ήθελα μεγαλύτερη αν και είναι ήδη μεγάλη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login