Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Για να σκοτώσεις αγριογούρουνο πρέπει να το χτυπήσεις άγρια.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Κοπελα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133894 από DragonLordGR στις 01 Ιουνίου 2015, 5:30μμ

DragonLordGR

μέλος από: 27/4/2015
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια θα ηθελα να μαθω τη γνωμη σας για ενα θεμα που με απασχολει.Λοιπον πριν ενα μηνα εκανα μια απλη φαση με μια φιλη μου,και για να μην τα πολυλογω μου ειπε οτι της αρεσε.Το αφησα το θεμα γιατι δεν ειμαι ακομα σιγουρος αν νιωθω κατι γι'αυτην και δεν ξερω και αυτην αν εχει αισθηματα για εμενα αν και οταν μιλαμε κοιταζομαστε στα ματια σαν να ειμαστε ερωτευμενοι.Τωρα ειμαστε και οι 2 δευτερα λυκειου και το καλοκαιρι ξεκιναει η προετοιμασια για πανελλαδικες εχω πολυ υψηλους στοχους και μου εχει πει ο δασκαλος μου οτι καλυτερα απο το καλοκαιρι μεχρι να δωσω να ειμαι επικεντρομενος στα μαθηματα μου.Αα ξεχασα να σας πω πως η κοπελα εκανε προχθες φαση με ενα φιλο μου.Ρωταω λοιπον συμφωνειτε με τη αποψη του δασκαλου μου; και αν οχι θα επρεπε να της μιλησω αν νιωσω κατι γι'αυτην;.Ευχαριστω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133895 από shooter_girl στις 01 Ιουνίου 2015, 6:53μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εντάξει, το ότι θες να περάσεις σε καλή σχολή δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να ασχολείσαι καθόλου με τα ερωτικά σου. Και το αντίστροφο. Μην ασχολείσαι μόνο με γκόμενες και χέσεις τα μαθήματα. Όλα με μέτρο. Τώρα που είναι αρχή μπορείς να περνάς χρόνο με κοπέλες και να αφιερωνεις λίγο και ποιοτικό χρόνο στο διάστημα. Μετά τον Ιανουάριο επικεντρώσαι μόνο εκεί και αφήνεις τα άλλα πίσω σου. Αρκεί να μην σου αφήσουν κατάλοιπα και σκέφτεσαι και δεν μπορείς να διαβάσεις. Τώρα που θα είναι και καλοκαίρι μπορείς να αφιερώσεις αρκετό χρόνο στην κοπέλα.
Τώρα για την κοπέλα, δεν είναι ανάγκη να εκβιάζεις καταστάσεις, αν νιώσεις κάτι γι'αυτήν και εφόσον σοου δώσει την ευκαιρία της το λες. Αν και έτσι πως τα λες, δεν φαίνεται και το πιο αξιόπιστο άτομο. Πήγε και έκανε φάση με τον φίλο σου. Άρα δεν νιώθει κάτι για σένα. Σε βλέπει σαν φίλο. Και αν γίνει κάτι και σου παίξει στραβή δεν είσαι υποχρεωμένος να χαραμίσεις την χρονιά σου, επειδή θα χαλιέσαι για την ηλίθια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login