Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η άσπρη σοκολάτα υπάρχει για να λερώνονται και τα μαύρα παιδάκια.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εθυσμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134100 από xxSxx στις 24 Ιουνίου 2015, 1:51μμ

xxSxx

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας εδω και καιρο παρακολουθω ολα τα θεματα του ftpu και τωρα εχω και εγβ την αναγκη απο βοηθεια.... ειμαι 15 χρονων αγορι και το προβλημα μου ειναι οτι εθυστηκα στον αυνανισμο και στις τσοντες... δηλαδη δεν μπορω αμα δεν την παιζω καθε μερα !! Και υπαρχουν και μερες που μπορει να την παιξω 2 και 3 φορες.... με εχει φαει η μαλακια.... και το μεγαλητερο προβλημα μ ειναι οτι τωρα το σπερμα μ δεν ειναι πυχτω οπως παλια αλλα ειναι σαν νερο..... και για υατο με τις τσοντς βλεπω περιπου καθε μερα.... βοηθεια πως θα ξεκολλησω... ?????
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134101 από nonreligius στις 24 Ιουνίου 2015, 2:04μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς στην ηλικία σου είναι φυσιολογικό να αυνανίζεσαι αρκετά. Και αυτό που λες ότι το σπέρμα σου αραιώνει, είναι επίσης αυτονόητο (αν για 4-5 μέρες δεν αυνανιστείς ή δεν κάνεις σεξ, θα γίνει πάλι πολύ πυκτό).

Εγώ στην ηλικία σου αυνανιζόμουν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 φορές κάθε μέρα. Ανάλογα με τα κέφια, ίσως και 3 ή και 4 (σπάνια βέβαια). Θα σου πρότεινα όσο μπορείς να μειώσεις τις τσόντες και να αυνανίζεσαι με ότι εικόνες έχεις στο μυαλό σου. Αυτό καθαρά για ψυχολογικούς λόγους.

Πάντως εθισμένος δεν είσαι. Εγώ τώρα στα 18 μου αυνανίζομαι μία φορά στις 2 μέρες, αλλά δεν πίεσα τον εαυτό μου ούτε εγκράτειες και αηδίες έκανα. Απλά κόβεται η όρεξη μόνη της μέχρι να τελειώσει η εφηβία.

Υγ πάτα αποδεκτή αν σε κάλυψα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134104 από xxSxx στις 24 Ιουνίου 2015, 5:17μμ

xxSxx

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ευχαριστω φιλε να σε ρωτησω και κατι αλλο μηπως πρεπει να κανω σεξ γιατι ενταξει τα προκαταρκτικα τα εχω κανει αλλα κανονικα δεν το εχω κανει... οταν λεω προκαρκτικα εννοω στοματικο να μου κανουν και να κανω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134106 από nonreligius στις 24 Ιουνίου 2015, 6:05μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Στο σεξ δεν υπάρχει πρέπει κατά τη γνώμη μου. Από τη στιγμή που είσαι έτοιμος ναι, κάνε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134416 από alex-s στις 21 Ιουλίου 2015, 10:11μμ

alex-s

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/7/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
φιλε αυτο ειναι φυσιολογικο, δεν χρειαζεται να ανυσυχεις και αν σταματησεις να   αυνανιζεσαι για 2-3 μερες το σπερμα θα βγαινει κανονικο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134436 από JoWilson στις 23 Ιουλίου 2015, 11:17πμ

JoWilson

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
Στην ηλικία σου κι εγω λάστιχο την είχα κανει...
Ενα βραδυ με τους κολλητους μου είχαμε κανει μαραθωνιο... χαχαχααχαχαχα! Ημουν στο γυμνασιο και ειχαμε παει μετα το μπάσκετ σπίτι του ενος... δεν υπήρχε η φαση
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login