Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αγάπα τον πλησίον σου. Κούρδισε το πιάνο σου.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πετσακι Πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135420 από ParisSyrkas στις 03 Νοεμβρίου 2015, 11:24μμ

ParisSyrkas

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας, ειμαι 14 χρονων και δεν εχει εμφανιστει ποτε το κεφαλακι μου αφοτοθ εχω κανει πολλες προσπαθειες. Επισης αυνανιζομαι με το πετσακι και δεν υπαρχει σχεδον καθολου εξπερματωση.Δεν εχει εμφανιστει ουτε καν το μισο κεφαλακι. Αυτο το θεμα με εχει ανυσυχησει παρα πολυ. Σας παρακαλω απαντηστε αν μπορειτε. Θα ειμουν ευγνωμων αν μου δινατε καποια συμβουλη η καποια προταση για να διορθωθει.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #135421 από kapoios* στις 04 Νοεμβρίου 2015, 6:02μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όταν αυνανίζεσαι,τραβάς πάνω κάτω και βγάινει και ξαναμπαίνει μέσα το "κεφαλάκι".Μήπως αυνανίζεσαι λάθος και για αυτό δεν εμφανίζεται; Αν δυσκολεύται να βγει με τον καιρό όσο τραβάς προσπάθα να το βγάζεις το "κεφαλάκι" όσο πιο έξω μπορείς και ενδεχωμένος σιγά σιγά να αρχίσει να ανοίγει λίγο το πετσάκι και να μπορείς πλέον να τραβάς κανονικά.Αν τα κάνεις όλα σωστά και συνεχίσει να μην βγαίνει τότε καλήτερα να μιλήσεις με κάποιο γιατρό διότι ίσως να χρειάζεται να κάνεις εγχείρηση και να σου κόψουν το πετσάκι.Μακάρι να σε βοήθησα και εύχομαι να λύσεις το πρόβλημά σου! Πάτα αποδεκτή άμα σε κάλυψα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135631 από super2013 στις 20 Νοεμβρίου 2015, 8:27μμ

super2013

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Δοκίμασε να τραβάς πρός τα κάτω το πετσάκι αρκετές φορές μέσα στην ημέρα και πιστεύω πως το πρόβλημά σου θα αντιμετωπιστεί. Προσωπικά όταν ήμουν μικρός το έκανα αυτό( δηλαδή τράβαγα το πετσάκι) και τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα! Ελπίζω να σε κάλυψα! Αν θες πάτα αποδεκτή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135666 από Mick15 στις 22 Νοεμβρίου 2015, 6:01μμ

Mick15

Εικονίδιο
μέλος από: 4/3/2014
μηνύματα: 67 αποδεκτές 0
Όταν αυνανίζεσαι να βάζεις κάποιο λυπαντικό ή baby oil για να σε βοηθάει να κατέβει το πετσάκι και να εμφανιστεί το κεφαλάκι και πάντα όταν είναι σε στύση πιστεύω όταν είναι χαλαρό το κεφαλάκι εμφανίζεται.Οσο για την εκσπερμάτωση δεν έχεις χύσει ποτέ?Πιστεύω να σε κάλυψα.     
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login