Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η αποτυχία της προετοιμασίας είναι η προετοιμασία της αποτυχίας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Διάφορα με φιλους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135584 από George12345 στις 17 Νοεμβρίου 2015, 12:36μμ

George12345

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ποιά ειναι η πιο ερωτική εμπειρία σας με καποιον φιλο σας (κυριως μεταξυ ανδρών και καλων φιλων). εχετε δει φιλους γυμνους και γενικα εχετε ανεση μεταξυ σας να δειτε τον αλλο γυμνο; Εχετε πιασει ποτε το πεος καποιου αλλου (εννοείται απευθύνομαι σε straight) ή εχετε τραβηξει μαλακια με αλλον;
Ρωταω γενικα γιατι σε λιγο καιρο θα παω 5ημερη και θα μεινω με τον κολλητο μου (είμαστε και οι 2 str8) και θα θελα να ερθουμε λιγο πιο κοντα σε τετοιο σταδιο πχ να του την πιασω (ακομα και για πλακα ξερω γω) ή να τον δω καυλωμενο να δω ποσο την εχει και να συγκρίνουμε ή ακομα και να τραβηξουμε ο ενας στον αλλο μαλακια)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #135596 από panagiotis97 στις 17 Νοεμβρίου 2015, 4:32μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γενικότερα έχω δει τρεις φίλους μου γυμνούς, κυρίως σε εκδρομές. Με έναν φίλο μου είχαμε τραβήξει μαζί μαλακία (ο καθένας το δικό του) και μου είχε πάρει πίπα. Ένας άλλος μου την είχε πέσει και τελικά το κάναμε. Παρ' όλα αυτά νομίζω ότι είμαι στρέιτ ή μπάι γιατί με ελκύουν κυρίως οι γυναίκες. Μάλλον πειραματίστηκα λόγω των ορμονών. Μην διστάζεις πάντως να πειραματιστείς, δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Εγώ δεν το έχω μετανιώσει και ούτε νιώθουμε άβολα μεταξύ μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135597 από George12345 στις 17 Νοεμβρίου 2015, 5:36μμ

George12345

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γενικα οσες φορες εγινε κατι (στις εκδρομές πχ) πως ξεκινησε?
Γιατι και εγω θελω να γινει κατι αλλα δν ξερω πως να το φερω προς τα εκει γτ ο κολλητος μου ειναι λιγο ντροπαλος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135601 από panagiotis97 στις 17 Νοεμβρίου 2015, 7:02μμ

panagiotis97

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2012
μηνύματα: 254 αποδεκτές 0
Είτε αρχίζαμε να λέμε διάφορα για τις πούτσες μας για πλάκα, είτε κοροϊδεύαμε ο ένας τον άλλον για το φούσκωμα στο παντελόνι, είτε βγαίναμε γυμνοί από το ντουζ και τέτοια. Γενικά δεν ήμασταν ντροπαλοί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135953 από SotosHelpNow στις 27 Δεκεμβρίου 2015, 10:04μμ

SotosHelpNow

Εικονίδιο
μέλος από: 26/12/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εγω φίλε ....χαχαχαχαχαχαχαχα σορρυ το σκευτομαι και γελάω.Λοιπον το καλοκαίρι εγω μεναν φίλο μου είχαμε τραβήξει μαλακια ο ένας στον άλλο από τις πολλές καυλες εντομεταξυ είχαμε τραβήξει μαλακια σε ένα παλιό φορτηγάκι ρε φίλε...xd ναι βασικά είχαμε τόσες καυλες που το κατέβασα το παντελόνι και άρχισα να του την παίζω γενικά δν ειμαι γκέι καυλωνω με κορίτσια απλά μόνο με αυτό το άτομο καυλωνω ακομα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144237 από Vgpokjrt στις 27 Νοεμβρίου 2019, 8:37πμ

Vgpokjrt

Εικονίδιο
μέλος από: 25/11/2019
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(panagiotis97@17 Νοεμβρίου 2015)
Γενικότερα έχω δει τρεις φίλους μου γυμνούς, κυρίως σε εκδρομές. Με έναν φίλο μου είχαμε τραβήξει μαζί μαλακία (ο καθένας το δικό του) και μου είχε πάρει πίπα. Ένας άλλος μου την είχε πέσει και τελικά το κάναμε. Παρ' όλα αυτά νομίζω ότι είμαι στρέιτ ή μπάι γιατί με ελκύουν κυρίως οι γυναίκες. Μάλλον πειραματίστηκα λόγω των ορμονών. Μην διστάζεις πάντως να πειραματιστείς, δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Εγώ δεν το έχω μετανιώσει και ούτε νιώθουμε άβολα μεταξύ μας.


Ελα ρε μια χαρα
Κι εμένα με ειχε παρακαλεσει ενα φιλαρακι και τον αφησα να ρουφήξει το καυλι μου και μετα του τον εχωσα λιγο
Cool
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144240 από noname50 στις 29 Νοεμβρίου 2019, 8:10πμ

noname50

μέλος από: 25/11/2019
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Και γω με τον κολλητό μου έχουμε φτάσει μέχρι αλληλομαλακια αλλά φίλε η φάση γαμαει ειδικά όταν σου τον πιάνει και αρχίζει
Πιστεύω πως αν είστε κοντά εύκολα θα μπορέσεις να του πεις για ομαδική.Αλληλομαλακια ίσως θέλει περισσότερο χρόνο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login