Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κανίβαλος είναι ο τύπος που πάει στο εστιατόριο και παραγγέλνει ένα σερβιτόρο.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

τι να κανω?? :(

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135642 από nick2015 στις 21 Νοεμβρίου 2015, 6:03μμ

nick2015

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/11/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σε ολους!!ειμαι 16 χρονων αγορι.δεν και δεν ξερω αν ειμαι στρειτ ή γκει! μικρος στο δημοτικο ειχα κανει κατι με ενα παιδι οχι το..... απλα καναμε διαφορα χωρις πανω και κατω ρουχα...και τωρα που το σκευτομαι και λεω πως??μαλλον δεν θα ξεραμε τι καναμε ειμασταν μικροι..τωρα ομως βλεπω οτι φανταζομαι οτι ειμαι σε σχεση με μια κοπελα και οτι ειναι ολα οπως θα ηθελα να ειναι και στα αληθεια και μαρεσει και καυ...ωνω αλλα το θεμα ειναι οτι οταν βλεπω καποιον ωραιο στην ηλικια μου με σωμα και τετοια τον κοιταω και κοριτσια κοιταω και δεν θα με πειραζε να εκανα σχεση το θελω πολυ με αγορι δεν ξερω φοβαμαι τι θα πουν οι αλλοι αλλα βλεπω οτι με ελκυουν...δεν ξερω ειμαι μπερδεμενος ...πολυ μπερδεμενος πολυ καιρο τωρα ...τι να κανω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135643 από nick2015 στις 21 Νοεμβρίου 2015, 6:05μμ

nick2015

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/11/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
και με αγορια εχω φανταστει μονο στη φαντασια και δεν ειχα θεμα...ειμαι τρομερα μπερδεμενος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135644 από nick2015 στις 21 Νοεμβρίου 2015, 6:21μμ

nick2015

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/11/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
συγνωμη που γραφω πολυ χιλια συγνωμη απλα ηθελα να πω οτι αν ημουν γκει δεν θα θελα να ειμαι αντρας!εγω θελω να ειμαι αντρας μαρεσει απλα εχω ενα θεμα ζηλευω την εμφαηση με νοιαζει παρα πολυ και το σωμα μου τωρα προσπαθω να φτειαξω και και κοπελα ψαχνω απλα με ολα αυτα που πα πριν ειμαι μπερδεμενος ...τι να κανω πειτε μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135645 από Gray στις 21 Νοεμβρίου 2015, 8:37μμ

Gray

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2011
μηνύματα: 464 αποδεκτές 0
Εισαι στην εφηβεια , ειναι απολυτα φυσιολογικο να θες να πειραματσεις με το ιδιο φυλλο , ακομα ομως και να σου αρεσουν και τα 2 φυλλα δεν ειναι κακο . Μπορει να εισαι Bisexual , να πηγαινεις δηλαδη και με αγορια και με κοριτσια . Το οτι εισαι ανδρας δεν εχει να κανει με την σεξουαλικοτητα , οι Gay/Bi ειναι και αυτοι ανδρες οπως οι straight . Αυτα που βλεπεις στην τηλεωραση μην τα πιστευεις , εγω εχω φιλους γκει και μπαι που ειναι πιο ανδρες απο στρειτ .

Γενικα , ισως σε αγχωνει το τι θα πουν οι αλλοι , μη σε νοιαζει κανε αυτο που νοιωθεις πως θες και μην προσπαθεις να καταπιεσεις τον εαυτο σου . Ισως ειναι απλα μια φαση λογω ορμονων και εφηβειας και μετα απο λιγο καιρο να μην σκεφτεσαι κατι παρομοιο , ισως απο την αλλη να σου αρεσουν και τα αγορια . Οτι και απο τα 2 και αν ειναι , ειναι απολυτα φυσιολογικο . Απλα απο μικρους μας εχουν μαθει πως δεν ειναι και ειναι δυσκολο λογω του οτι οι ανθρωποι ειναι πολυ αμαθεις και δεν γνωριζουν πως η ομοφυλοφιλια ειναι νορμαλ .


αποδεκτη αν σε καλυψα , αν εχεις ερωτησεις be my guest .

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login