Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ταΐζουμε το μωρό μας σκόρδο για να μπορούμε να το βρούμε στο σκοτάδι.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Τελειωνω αργα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137792 από Beyond στις 01 Σεπτεμβρίου 2016, 10:34πμ

Beyond

Εικονίδιο
μέλος από: 1/9/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα δεν θα τα πολυλογήσω , Ειμαι 19, Θυμαμαι το σαιτ απο οταν ημουν πιτσιρικας και ειπα να μπω να γραψω το προβλημα μου.. Εχω κανει σεξ περιπου 6-7 φορες, Και δεν μπορω να τελειωσω γρηγορα, ενω ολοι τελειωνουν γρηγορα εγω δεν μπορω να τελειωσω ενω ειμαι καυλωμενος, Φταιει οτι εχω αποκτησει αντοχη απο τον αυνανισμο η τιποτα τετοιο; ακουγεται αστειο...Τι φταιει;...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137794 από vagekm στις 01 Σεπτεμβρίου 2016, 12:50μμ

vagekm

Εικονίδιο
μέλος από: 19/12/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ναι λογικα αυτο ειναι αλλα δεν ειναι τιποτα ανασηχητικο.Πρεπει να βρεις τι σε καυλωνει περισσοτερο και οταν θες να τελειωσεις να επικεντρωνεσαι σε αυτο .Καιε εγω εχω αυτο το προβλημα που δεν ειναι στην πραγματικοτητα προβλημα αλλα λεμε τωρα και το ελλυσα επικεντρωνοντας σε συγκεκριμνενα πραγμαατ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137816 από aswtos στις 04 Σεπτεμβρίου 2016, 1:52μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν θα το χαρακτηριζα προβλημα. Αν το χειριστεις σωστα μπορει να ειναι προσον. Κανε οτιδηποτε φαντασιωνεσαι εσυ και η κοπελα σου πανω στο σεξ, συγκεντρωσου στην κατασταση, κανε την κοπελα σου να τελειωσει εντονα και ολο αυτο θα σε απορροφήσει και εσενα τοσο που θα τελειωσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137861 από Anon22636 στις 06 Σεπτεμβρίου 2016, 10:40μμ

Anon22636

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/9/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Και ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ?Οι γυναίκες γουστάρουν περισσότερο αυτούς που τελειώνουν αργά όχι τους πρωωρους. ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login