Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Είναι πολύ δύσκολο για μένα να συνηθίσω τις αλλαγές των καιρών. Θυμάμαι ακόμη την εποχή που ο αέρας ήταν καθαρός και το σεξ βρώμικο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

παιδια σοςςςςς...... :)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138840 από aggy στις 20 Μαρτίου 2017, 10:46μμ

aggy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
λοιπόνν γεια σας παιδιά γράφω 2η φορά σαυτό το φορυμ αλλα το παρακολουθω αρκετα συχναπαω να μπω στο θεμα μουυ θελω ενα παιδικαι του το ειπα και τον ντρεπομαι αφναταστα να πω πως στο παρελθον είχα κιαλλες σχεσεις ειμαι 14 χρονων θελω να μου ααντησετε σε 2 ερωτησεις να πω επισης πως ημασταν φιλοι κιειχαμε βγει και παλι μαζι εξω

1 την παρασκευη θα βγουμε με παρεα για αρχη και μετα μπορει να παμε καπου μονοι μας απλα εγω ντρεπομαι αφανταστα και δεν ξερω πως θα παω γτ οταν ντρεπομαι τρεμω ολοκληρηηη :( :( γιαυτο θελω να μου πειτε πως μπορω ν το ξεπερασω αυτο



και 2 πως να του το φερω να φασωθουμε χωρις να του πω κατι γιατι ντρεπομαιι <3 <3 :(




θνξ για τον χρονο σαςςςς :) περιμενω απαντησεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138850 από aggy στις 21 Μαρτίου 2017, 9:33μμ

aggy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
κανειςς?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138852 από Nivaa στις 21 Μαρτίου 2017, 9:43μμ

Nivaa

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Νομίζω είσαι λίγο μικρή για τέτοια πραγματα ξέρω είσαι εφηβια και οι ορμόνες βράζουν και το έχεις ανάγκη να το κάνεις αυτό αλλά συγκρατήσου μην κάνεις τίποτα με κανένα.. Και όταν θα πας 17 χρόνων που θα ναι καιρός γι αυτά θα σε εκτιμήσουν και θα σε θέλουν όλοι επειδή δεν θα σε έχει ακουμπήσει κανείς... Και θα είναι σπάνιο θα είσαι η μία καλή κοπέλα αναμεσα στις άλλες που ποιος ξέρει τι έχουν φιλοξενήσει μέσα τους και από ποια ηλικία...

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΚΟΥΜΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΤΟΛΜΟ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138856 από armiscoming στις 21 Μαρτίου 2017, 11:06μμ

armiscoming

Εικονίδιο
μέλος από: 21/3/2017
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Θα συμφωνήσω απόλυτα με την Nivaa και θα σου πω ότι και εγώ που είμαι αγόρι και είμαι 21 χρονών πλέων ούτε εγώ δεν έχω κάνει κάτι ακόμα και ότι δεν είναι ντροπή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138857 από aggy στις 22 Μαρτίου 2017, 1:48μμ

aggy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
μμ νν θενξξ παιδια δεν ξερωωω θα δω τι θα κανωω <3 <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138859 από Surfer123 στις 22 Μαρτίου 2017, 3:33μμ

Surfer123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Γειά σου aggy, εγώ είμαι 19 και αγόρι.
Λοιπόν άκουσε με
Αρχικά διάβασα το θέμα σου και οφείλω να παραδεχτώ πως στην αρχή νόμιζα ότι θες να κάνεις παιδί με αυτόν και λέω λολ είναι μόνο 14 τι λέει :')
Στο θεμα μας τωρα. Θα κάνεις ο,τι γουστάρεις να στο πω απλά, όπως όλοι έχουμε θέσει δικά μας όρια στον εαυτό μας έτσι έχεις και εσύ. Καλά κάνεις και χαίρεσαι την εφηβεία σε αυτή την ηλικία. Εμένα η 1η μου σχέση ήταν στα 16μισό Επειδή φοβόμουν και εγώ. Απλά μόλις έκανα κάτι 1η φορα μου άρεσε πολύ που αμέσως πέρασαν μπροστά μου όλα αυτά τα χρόνια απραξίας και δειλίας από μέρος μου. Ακόμα μετανιώνω που πριν τα16.5 φοβόμουν να κάνω κάτι. Ζήσε την ζωή σου, θεσε όρια στον εαυτό σου και θυμήσου πως με το all in έχασαν πολλοί αλλά με το πάσο δεν κέρδισε κανένας.
Μην σκέφτεσαι τη φάση σαν εξέταση, σκέψου πως θα περάσεις καλά, και πως αυτές οι πρόωρες σχέσεις είναι αυτές που σε προετοιμάζουν Για αργότερα και σε γεμίζουν εμπειρίες.
Και εγώ Υπάρχουν φορές που όταν έβγαινα με κάποια που μου άρεσε πάρα πολύ έτρεμα η αλήθεια είναι, ακόμα το παθαίνω μερικές φορές. Δεν μπορείς όμως να κάνεις κάτι γι αυτό. Με το να σου πω μην ντρέπεσαι και μην τρέμεις ξέρω και ξέρεις πως δεν θα αλλάξει κατι. Είναι κάτι που με την εμπειρία θα εξαλειφθεί. Αυτά από εμένα, εύχομαι να τα περάσεις τέλεια με το αγορι που θα βγεις, να είσαι άνετη(θυμήσου δεν είναι εξετάσεις) μην ντρέπεσαι να ανοίξεις κουβέντα.
Όταν θα είστε μόνοι πες του πως σου αρέσει και θέλετε να κάνετε κάτι. Αν πει Ναι
Μπραβο
Έχεις καταφέρει να κάνεις κάτι με αυτόν που θες και αυτό είναι υπεροχο.
Αν πει όχι πάλι μπράβο, κατάφερες να φερθεις γενναία, κερδισες εμπειρια πού θα χρειαστείς για αργοτερα. Εξάλλου δεν ωφελεί να το κρατάς μέσα σου, την ψυχική ηρεμία σου διαταρασεις και φθειρεις τον εαυτό σου.

Εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα και θυμήσου να είσαι προσεκτική γιατί είσαι μικρούλα ακόμα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138863 από aggy στις 22 Μαρτίου 2017, 8:24μμ

aggy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
σευχαριστω πολυ η αληθεια ειναι οτι ηρεμησε κιαυτος μου ζητησε να κανουμε κατι οποτεαυτο δεν θα χρειαστει απλα τον ντρεπομαι πολυ αν και τον αγαπω αφαντασταα <3 θενξξ παντωςςς
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login