Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Λέω όχι στο τσιγάρο αλλά δεν ακούει.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Μέγεθος πέους μετά την περιτομή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139869 από ZmarOd στις 05 Σεπτεμβρίου 2017, 5:18μμ

ZmarOd

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γειά σας, είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να συζητήσω ένα θέμα. Απο μικρός( δημοτικό) αυνανιζομουνα αλλα οχι με αλλο διαφορετικο τροπο. Το δέρμα ήταν πάνω από τη βάλανο (ίσως ως αποτέλεσμα αυτού). Γι'αυτό 12 χρονών(1η γυνμνασίου) έκανα περιτομη με νυστέρι. Έκανα την θεραπεία με το χαμομήλι όπως έπρεπε. Δεν ξέρω αν λόγω της εγχείρησης ή της θεραπείας το εξωτερικό δέρμα έχει προσκολλήσει στη βάλανο (από την κάτω μεριά). Είμαι 16 χρονών τώρα και το πέος μου είναι 4 εκ. χαλαρό και 10 εκ. σε στύση. Πιστεύω ότι οφείλεται στο γεγονός ότι υπήρχε πολύ δέρμα και είχε σταματήσει η ανάπτυξη από νωρίς για αυτόν το λόγο. Μπορείτε να μου προτείνετε έναν Ασφαλή τρόπο για να μεγαλωσω το μήκος;.

ΥΓ: Πριν πείτε να τρώω σωστά και να κάνω γυμαστική να σας πώ οτι έχω υποθυρεοειδή και δεν παιρνω βάρος όσο και να τρώω.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #139883 από YourSolution στις 07 Σεπτεμβρίου 2017, 1:24μμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε. Δεν νομίζω πως φταίει αυτό. Η περιτομή δεν επηρεάζει την ανάπτυξη του πέους. Εσένα σου φαίνεται έτσι επειδή αφαιρέθηκε το πετσάκι. Η ανάπτυξη σου θα συνεχιστεί μέχρι 18-19.
Προσωπικά και γω άργησα να μπω στην εφηβεία. Ασφαλής τρόπος επιμήκυνσης δεν υπάρχει και σου συνιστώ να μη το σκέφτεσαι γιατί όπως είπα έχεις μέλλον ακόμα. Αν από την άλλη σε βασανίζει τόσο θα μπορούσες να πας σε έναν παιδοενδοκρινολόγο ή ουρολόγο να σε καθησυχάσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login