Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Viva La Diva (Ισραηλινή Transexual DANA ΙΝΤ - 3.000 δίσκοι)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Κολπικά υγρά και αντίδραση αγοριού

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139874 από Katia3 στις 06 Σεπτεμβρίου 2017, 1:18πμ

Katia3

μέλος από: 6/9/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας!! Ειμαι 19 χρονων εγω και ο φιλος μου ! Ειμαστε μαζι 1 χρονο σχεδόν !
Το θέμαι είναι ότι εγω είμαι παρθενα δεν εχουμε ολοκληρώσει αλλα ουτε μου εβαλε δακτυλο..! Αυτό το καιρό κανει κινήσεις από έξω και μετα σιγα σιγα από μεσα στο εσορουχο οστε να μου βαλει, αλλα εγω δεν τον αφηνω καν να πλησιασει ! (χωρις να του λεω κατι απλα φεύγω το χερι του ) . Απλα επδ εχω πολλα υγρα και το βρακι μου είναι βρεγμένο και κανω ολοκληρα σεναρια ότι θα αδιασει και νιώθω πολύ αβολα για αυτό.. ! Η απορια μου είναι γιατι βγαζω τοσα πολλα υγρα? και αν τα αγορια αν πανε να βαλουν μεσα από το εσωρουχο το χερι τους και νιωσουν ότι είναι βρεγμενο το βρακι και πολύ υγροσ ο κολποσ αν τους αιδιαζει αυτό και δεν θα τους αρεσει ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139876 από ScandalousAngel στις 06 Σεπτεμβρίου 2017, 2:08πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Γεια σου! Βγαζεις υγρα γιατι ερεθιζεσαι απο την κατασταση ειναι φυσιολογικο. Ο κολπος υγραινεται ετσι ωστε να δεχτει το πεος χωρις πονο κατα την διαρκεια της σεξουλικης επαφης. Δεν θα αηδιασει, να ξερεις οτι και οι αντρες εχουν κατι αντιστοιχο τα προσπερματικα υγρα. Αν δεν ειναι εμπειρος και δεν ξερει και του φανει παραξενο θα μπορουσες να του εξηγησεις. Αυτο καντο αν σε ρωτησει ομως αν κρινω απ την ηλικια σας σιγουρα θα ξερει. Ισα ισα που για τους αντρες ειναι διεγερτικο να βλεπουν οτι εισαι υγρη γιατι του διχνεις οτι τον θες. Ελπιζω να σε βοηθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139888 από lida στις 07 Σεπτεμβρίου 2017, 9:49μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Συμφωνω με τον προηγουμενο σε ολα. Θα συμπληρωσω ότι κανενας αντρας δεν αηδιαζει από τα υγρα της γτναικας ισα ισα απο οσα λενε τους ειναι πολυ καβλωτικα και στη μυρουδια και στη γευση. Το να αποφευγεις να σε αγγιξει μεσα απο το εσωρρουχο μπορει να τον ξενερωσει ασκημα. Ασε λοιπον τον εαυτο σου ελευθερο και απολαυσετο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139889 από Katia3 στις 07 Σεπτεμβρίου 2017, 10:12μμ

Katia3

μέλος από: 6/9/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω πολυ και τους 2 σας που μου απαντήσατε, !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login