Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μουσική δεν είναι πάντα τόσο κακή όσο ακούγεται.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ποτε του καυλωνεται;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139909 από Asia στις 12 Σεπτεμβρίου 2017, 6:40μμ

Asia

μέλος από: 12/9/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Χευυ ειμαι καινούργια εδω... Λοιπόν αρχικα ειμαι 14 χρόνων κ τα εχω με το αγορι μου 5 μήνες... Πρόσφατα αποφασίσαμε να προχωρήσουμε (δαχτυλο) και θα γινει λογικά το σαββατο αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μου... Λιγες μερες πριν τον χουφτωσα στην πουτσα του με δικη του θέληση, αλλα ηταν η πρωτη φορα που επιασα πουτσα και δεν πολυ καταλαβα αμα ηταν καυλωμενος... Μπορειτε να μου εξηγήσετε πως θα καταλαβω οτι του καυλωθηκε είτε οταν απλα ακουμπανε τα σωματα μας ειτε οταν τον χουφτωνω;;;

Απαντηστε αμα γινεται θελω πολυ να ξερω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139911 από lida στις 12 Σεπτεμβρίου 2017, 8:03μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Aπλο είναι. Αν δεν εχει καβλωσει ο πουτσος του είναι μαλακος και λυγιζει ενω αν εχει καυλωσει είναι σκληρος και δεν λιγιζει. Ομως οταν τον χουφγωνεις πανω από τα ρουχα και φοραει τζιν και μποξερακι δεν μπορεις να εισαι σιγουρη. Θα σιγουρευτείς αν χωσεις το χερι σου κάτω απο τα ρουχα. Αν παλι είναι γυμνος φαινεται καθαρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139914 από Asia στις 12 Σεπτεμβρίου 2017, 8:15μμ

Asia

μέλος από: 12/9/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
την μια φορα που τον χουφτωσα καθόμασταν κ ειχα επικεντρωσει το χαιδεμα στο κεφαλακι. Υπάρχει καποιος αλλος τροπος που να αρεσει περισσότερο στα αγορια;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139917 από lida στις 12 Σεπτεμβρίου 2017, 8:39μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Οταν θα φτασεις στο στοματικο θα του αρεσει ακομα πιο πολύ. Ολα τα αγορια τρελενονται για πιπες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139918 από Asia στις 12 Σεπτεμβρίου 2017, 8:50μμ

Asia

μέλος από: 12/9/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ειμαι μικρη για τέτοια πιστεύω, καμια αλλη ιδεα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139956 από Akis2000 στις 17 Σεπτεμβρίου 2017, 6:43μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καταρχάς να σου πω ότι αν έφτασες στο σημείο να του πιάσεις την πούτσα, τότε το πιο πιθανό να ήταν καυλωμένος. Στην ιδέα πολλές φορές καυλώνουμε, πόσο μάλλον όταν μας την αγγίζουν κιόλας. Ειδικά μεταξύ ζευγαριού που δεν έχει φτάσει ακόμα στο σεξ και άρα είστε σχετικά στην αρχή μίας σεξουαλικής σχέσης. Ένα άλλος τρόπος να τον καυλώσεις αλλά και να το ευχαριστηθείς και εσύ είναι ο κλασικός τρόπος είναι είτε ξαπλωμένοι, είτε καθιστοί, να έρθετε πρόσωπο με πρόσωπο, αυτός με ενωμένα πόδια και εσύ με ανοιχτά να τα φέρεις γύρο από την μέση του έτσι ώστε να όργανά σας να ενωθούν και να αρχίσουν να τρίβονται μεταξύ τους ακόμα και πάνω από τα ρούχα. Και ένα είναι σίγουρο, και αυτουνού θα γίνει κάγκελο και εσύ θα γίνεις μούσκεμα εκεί κάτω. Μην σου πω ότι μπορείτε να φτάσετε και μέχρι οργασμό και οι δυο χωρίς όπως είπα να χρειαστεί να βγάλετε καν τα ρούχα σας. Μιας και όπως πολύ σωστά λες είσαι ακόμα μικρή για κάτι παραπάνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login