Στείλε λεφτά στο ftou.gr

Μην πτύετε καταγής
~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Συμπέρασμα είναι το μέρος όπου σταματάμε όταν κουραστούμε να σκεφτόμαστε.
Τρίτη, 26 Σεπτεμβρίου
Μήνυμα #139921 από GeorgeRA στις 13 Σεπτεμβρίου 2017, 12:52πμ

GeorgeRA

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2017
αποδεκτές απ.: 0
Καλησπερα σε ολους,
Ειναι λιγο ακυρο με την κατηγορια sex το θεμα,απλα δεν εβρισκα που να το βαλω.
Λοιπον ,το προβλημα που εχω και θελω την βοηθεια σας ειναι οτι δεν ξερω αν εχω θεμα γυναικομαστιας η οχι.
Καρχας ειμαι 18 χρονων,ειχα αργησει να μπω στην εφηβεια (αν εχει καποια σχεση με το θεμα),πριν 3-4 χρονια ημουν παχουλος,πλεον εχω γυμνασμενο σωμα και καλη γραμμωση,ολα οκει εκτος απο το στηθος που δεν μου κολλαει και τοσο.
Παρολο που οταν ''σφίγγω'' τους μυες εκει ειναι πετρα,μου φαινεται πιο εξογκομενο σε σχεση με τα αλλα παιδια της ηλικιας μου.Να προσθεσω επισης πως πριν 1 χρονο ειχα 7.5% λίπος και τωρα εχω περιπου 9.7% .
Υπαρχουν λοιπον καποια σημαδια   η καποια στανταρ για να δω αν οντως εχω θεμα?Γιατι μπορει να ειναι ειτε απο το στυλ του σωματος μου ετσι,ειτε απο την γυμναστικη,ειτε επειδη ειχα παραπανίσια κιλα στο παρελθον.Παντως παρολο που εχω σχετικα καλο σωμα ,εχω φοβερο κομπλεξ με το στηθος μου γιαυτον τον λογο.
Σορρυ αν σας κουρασα και αν ειναι ακυρο,ευχαριστω για τον χρονο σας :)

Προφίλ: GeorgeRA Άλλα από GeorgeRAΣχολιασμός φράσης του GeorgeRA

Rohala Art Course
Μήνυμα #139923 από Webmaster στις 13 Σεπτεμβρίου 2017, 4:22πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
αποδεκτές απ.: 150
Θα σου φανεί παράξενο αλλά το παθαίνουν τα μισά περίπου αγόρια σε κάποιο στάδιο της εφηβείας, άλλοι έντονα, άλλοι όχι τόσο. Σε ορισμένα στάδια της εφηβείας το παθαίνουν οι 2 στους 3. Η αιτία το προβλήματος είναι οι ορμόνες. Δεν είναι ούτε τα κιλά, ούτε το στυλ, ούτε η γυμναστική.

Ο λόγος που σε ενοχλεί είναι ότι άρχισε η εφηβεία σου αργότερα και οι συνομήλικοί σου πέρασαν αυτό το στάδιο, οπότε νομίζεις ότι είσαι διαφορετικός.

Τα καλά νέα τώρα: Αν το αφήσεις ήσυχο θα εξαφανιστεί μόνο του και ούτε που θα το καταλάβεις πώς έγινε.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.

Προφίλ: Webmaster Άλλα από WebmasterΣχολιασμός φράσης του Webmaster

Δεν μπορείς να απαντήσεις. Ο Guest δεν μπορεί να γράφει μηνύματα στο forum.
Εγγραφή - Login

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2017 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas

Το ftou.gr γράφει κούκιζ στο δίσκο σου για να σου κάνει τη ζωή εύκολη δηλαδή για να θυμάται το λογκίν σου χωρίς να σε πρήζει για να δίνεις password συνέχεια. Ως εδώ καλά.

Το Γκούγκλε του οποίου τις διαφημίσεις έχουμε στις σελίδες μας, γράφει επίσης κούκιζ και ισχυρίζεται πως το κάνει για να στοχεύει καλύτερα στη διαφήμιση. Σ' αυτά τα κούκιζ εμείς δεν έχουμε πρόσβαση, έχει όμως το Γκούγκλε.

Με τη χρήση του ftou.gr συναινείς στην εγγραφή κούκιζ στο πισί σου από μας κι από το Γκούγκλε.