Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πίστευα πως όλοι πρέπει να πληρώνουμε τους φόρους μας με χαμόγελο. Tο προσπάθησα αλλά εκείνοι επέμεναν να θέλουν μετρητά.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Γυναικομαστία?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139921 από GeorgeRA στις 13 Σεπτεμβρίου 2017, 12:52πμ

GeorgeRA

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους,
Ειναι λιγο ακυρο με την κατηγορια sex το θεμα,απλα δεν εβρισκα που να το βαλω.
Λοιπον ,το προβλημα που εχω και θελω την βοηθεια σας ειναι οτι δεν ξερω αν εχω θεμα γυναικομαστιας η οχι.
Καρχας ειμαι 18 χρονων,ειχα αργησει να μπω στην εφηβεια (αν εχει καποια σχεση με το θεμα),πριν 3-4 χρονια ημουν παχουλος,πλεον εχω γυμνασμενο σωμα και καλη γραμμωση,ολα οκει εκτος απο το στηθος που δεν μου κολλαει και τοσο.
Παρολο που οταν ''σφίγγω'' τους μυες εκει ειναι πετρα,μου φαινεται πιο εξογκομενο σε σχεση με τα αλλα παιδια της ηλικιας μου.Να προσθεσω επισης πως πριν 1 χρονο ειχα 7.5% λίπος και τωρα εχω περιπου 9.7% .
Υπαρχουν λοιπον καποια σημαδια   η καποια στανταρ για να δω αν οντως εχω θεμα?Γιατι μπορει να ειναι ειτε απο το στυλ του σωματος μου ετσι,ειτε απο την γυμναστικη,ειτε επειδη ειχα παραπανίσια κιλα στο παρελθον.Παντως παρολο που εχω σχετικα καλο σωμα ,εχω φοβερο κομπλεξ με το στηθος μου γιαυτον τον λογο.
Σορρυ αν σας κουρασα και αν ειναι ακυρο,ευχαριστω για τον χρονο σας :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139923 από Webmaster στις 13 Σεπτεμβρίου 2017, 4:22πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Θα σου φανεί παράξενο αλλά το παθαίνουν τα μισά περίπου αγόρια σε κάποιο στάδιο της εφηβείας, άλλοι έντονα, άλλοι όχι τόσο. Σε ορισμένα στάδια της εφηβείας το παθαίνουν οι 2 στους 3. Η αιτία το προβλήματος είναι οι ορμόνες. Δεν είναι ούτε τα κιλά, ούτε το στυλ, ούτε η γυμναστική.

Ο λόγος που σε ενοχλεί είναι ότι άρχισε η εφηβεία σου αργότερα και οι συνομήλικοί σου πέρασαν αυτό το στάδιο, οπότε νομίζεις ότι είσαι διαφορετικός.

Τα καλά νέα τώρα: Αν το αφήσεις ήσυχο θα εξαφανιστεί μόνο του και ούτε που θα το καταλάβεις πώς έγινε.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login