Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όταν αντιγράφεις κάποιον λέγεται κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας. Όταν αντιγράφεις πολλούς μαζί λέγεται έρευνα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Συχνότητα αυνανισμού και απορίες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139924 από ntinos2017 στις 13 Σεπτεμβρίου 2017, 7:42πμ

ntinos2017

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη,

Έχω μια απορία σχετικά με τον αυνανισμό

Παρόλο που είμαι σχετικά μεγάλος δεν έχω κάνει σεξ και είμαι παρθένος.

Όμως αυνανιζομαι καθημερινά σχεδόν 2-3 φορές την ημέρα.

Τελευταία παρατηρώ ότι δεν χύνω ελάχιστα ειδικά την τρίτη φορά. Είναι λογικό η πρέπει να το ψάξω μιας και έχω ακούσει διάφορες ιστορίες με στειρους κλπ.

Επίσης αυνανιζομαι τρίβοντας το κεφαλάκι του πέους μου με αποτέλεσμα να κοκκινίζει πολύ αλλα εγώ νιώθω όμορφα και έχω μεγάλη ηδονή.

Υπαρχει αλλος τρόπος να νιώθω μεγακη ηδονή όταν αυνανιζομαι?

Τέλος όταν αυναμιζομαι βλέπω μόνο φωτογραφίες από γυμνά κορίτσια βλέπω τα πόδια τους και αυναμιζομαι είναι λογικό να αυνανιζομαι βλέποντας μόνο τα πόδια τους ? φαντάζομαι ότι αν δω το επίμαχο σημείο τελείωσα αμεσως αλλα και τα πόδια του κοριτσιού να δω ακόμα και έξω όταν είμαι τρέχω στο σπίτι , ξεβρακωνομαι και αυνανιζομαι είναι λογικό?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #139932 από YourSolution στις 14 Σεπτεμβρίου 2017, 12:59πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα. Ο λόγος που δεν βγάζεις μεγάλη ποσότητα σπέρματος είναι η συχνότητα του αυνανισμού. Αν το αφήσεις για 3 μέρες θα δεις μεγάλη διαφορά :P .

Όσον αφορά για τον τρόπο που το κάνεις, πολλοί τρίβουν το κεφαλάκι διότι εκεί υπάρχει η καμπή που ενώνει το δέρμα με τη βάλανο και είναι διεγερτικό. Ωστόσο δοκίμασε με την χούφτα σου και ταυτόχρονα άγγιξε κάποιο σημείο του σώματος που σε διεγείρει(σημείο G). Είναι και αυτός πολύ καλός τρόπος.

Το ότι ερεθίζεσαι και τελειώνεις βλέποντας πόδια, δεν είναι κάτι κακό. Είναι ένα φετιχ (μια ιδιαιτερότητα) στο σεξουαλικό κομμάτι. Άλλοι για παράδειγμα ερεθίζονται με τα τακούνια. Το ότι με το που γυρνάς σπίτι ξεβρακώνεσαι για να αυνανιστείς, δεν είναι ούτε αυτό κακό. Λίγο η ηλικία, λίγο το γεγονός ότι είσαι παρθένος, δεν θέλει και πολύ :P .

Αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139933 από ntinos2017 στις 14 Σεπτεμβρίου 2017, 7:58πμ

ntinos2017

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Μια διευκρίνιση μόνο. Ποιο είναι το σημείο G που λες? Ποιο σημείο θα μου προτείνες να αγγίξω για καλύτερη αίσθηση και ερεθισμο?

Επίσης για να είμαι ειλικρινής 3 φορές την ημέρα είναι το minimum που αυνανιζομαι συνήθως 4-5 την ημέρα το κάνω . Και ακόμα δεν έχω ξυριστεί έχω πάρα πολλές τρίχες στο πουλί μου αλλά δεν θα μου άρεσε να ξυριστω εκεί
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139934 από YourSolution στις 14 Σεπτεμβρίου 2017, 3:44μμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Γεια σου και παλι.

Το σημείο G σε κάθε άντρα διαφέρει. Συνήθως ερεθιζόμαστε στον προστάτη ή κάτω από το όσχεο. Βέβαια υπάρχουν πολλά σημεία που μπορεί να ερεθιστεί κάποιος(όπως το χάδι στο στέρνο). Άγγιξε τον εαυτό σου, φαντάσου που θα ήθελες να σε χαϊδέψει η κοπέλα σου και θα το βρεις.

Σχετικά με την τριχοφυΐα σου, καλά κάνεις και σου αρέσει αν και οι περισσότεροι ξυρίζονται για αισθητικούς λόγους. Οπότε καλό είναι αν δεν θες να ξυριστείς,να τις ψαλιδίσεις για να κοντύνουν λίγο. Εξάλλου η λιγότερη τρίχα φέρνει και λιγότερη μυρωδιά και κάποια στιγμή θα αναγκαστείς να περιποιηθείς την περιοχή λόγω της κοπέλας που θα έχεις!

Για ότι άλλο, μη διστάζεις να ρωτήσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139936 από ntinos2017 στις 14 Σεπτεμβρίου 2017, 5:54μμ

ntinos2017

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου. Ο κολλητός μου είπε να προσπαθήσω να βάλω δάχτυλο στο πρωκτό μου και θα μου αρέσει είπε πολύ αλλά διστάζω δεν ξέρω αν πρέπει...

Επίσης μου είπε ότι λόγο ότι ειμαι παρθένος αυνανιζομαι συνεχώς όλη την μέρα και ειδικά το Σάββατο το κάνω πάρα πολλές φορές μιας και ζω μόνος στο σπίτι οι δικοί μου είναι σε διπλανό σπίτι και έχω ελευθερία χώρου και χρόνου.

Ισχύει ότι επειδή είμαι παρθένος αυνανιζομαι με φωτογραφίες με γυμνά κορίτσια και τόσο πολύ? Χαριτολογώντας μου λέει ότι το έχω κάνει λάστιχο κλπ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139939 από YourSolution στις 15 Σεπτεμβρίου 2017, 1:23πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Όπως είπα, πολλοί ερεθίζονται με το δάχτυλο στον προστάτη. Ψάξε,άγγιξε τον εαυτό σου και θα βρεις τι σου αρέσει.

Το ότι αυνανίζεσαι με φωτογραφίες δεν έχει να κάνει με το ότι είσαι παρθένος. Είναι ένα από τα γούστα σου.Και παρθένος να μην ήσουν, δεν θα άλλαζε κάτι.

Ωστόσο η συχνότητα αυνανισμού έχει να κάνει και με το ότι είσαι παρθένος και με την ηλικία. Επίσης και κάποιος που μπορεί να έχει καιρό να κάνει σεξ, αυνανίζεται εξίσου συχνά και αρκετές φορές.

Ελπίζω να σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140002 από apollonas koukas στις 30 Σεπτεμβρίου 2017, 8:57μμ

apollonas koukas

Εικονίδιο
μέλος από: 30/9/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Φιλε αυτα που κανεις δεν ειναι καθολου κακα.. ακου εγω λιγο πριν εκσπερματωσω αφηνω το πουλι μου και βαζω το δακτυλο μου στον πρωκτο... Δοκιμασε το προσφερει ιδιαιτερη ηδονη και με το που τελειωσεις, θα νιωθεις αυτοματως καλυτερα.. Επισης μην ντρεπεσαι που σου αρεσουν τα ποδια, εγω κατα τη διαρκεια του αυνανισμου βλεπω διαφορους αγκωνες απο μοντελα.. Οποτε εισαι μια χαρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login