Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το καλύτερο φάρμακο για το βήχα είναι η φασολάδα. Μετά θα φοβάσαι να βήξεις.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σχετικά με τις ορέξεις/καύλες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139940 από Maribooma στις 15 Σεπτεμβρίου 2017, 8:56μμ

Maribooma

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/9/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας μέλη του Ftou. Είμαι κοπέλα 17 ετών και να πω πως έχω μόνο φασωθει και δεν έχω αυνανιστει ποτέ λόγω ότι δεν βρήκα ποτέ τα "κουμπια" μου άσχετα αν προσπάθησα. Την τελευταία εβδομάδα κάπως ένιωθα μια γενική διάθεση για να κάνω "κάτι". Ένα βράδυ διάβαζα στο ιντερνέτ μια ιστορία με αρκετές ωραίες ερωτικές σκηνές πολύ ρεαλιστικές και συμβατές με την πραγματικότητα. Αρχισα να νιώθω κάπως ωραία και ένα σαν γαργάλημα στην ευαίσθητη περιοχή. Έβαλα το χέρι μου και πίεσα την κλειτορίδα με κυκλικές κινήσεις. Τότε άρχισα να νιώθω κάπως πιο ωραία και τα πόδια μου μουδιασαν, είχα κάποια υγρά σαν βλέννα στον κόλπο, η ανάσα μου ήταν κάπως αργή και ένιωθα τα χείλη μου μυρμήγκιασμενα. Τι ήταν αυτό που ένιωσα; Ήταν οργασμός ήταν απλά καύλες ή δεν ήταν τπτ. Ανησυχώ.... γενικά δεν γνωρίζω πολλά γύρω από τον αυνανισμό κλπ κλπ οπότε αν μπορείτε δώστε μου λίγο τα φώτα σας. Σας ευχαριστώ πολύ 💞
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139943 από lida στις 16 Σεπτεμβρίου 2017, 12:02μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτο που περιγραφεις σιγουρα ηταν καβλες και μαλλον ηταν ενας ξυστος οργασμος. Συνεχισε την εξασκιση και θα φτασεις και σε κανονικο οργασμο. Καλη επιτυχια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139947 από nikhkpr15 στις 16 Σεπτεμβρίου 2017, 3:43μμ

nikhkpr15

banned
μέλος από: 16/9/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εχει δικιο η απαντηση πανω ..
Αν επιτρεπεται πως την λεγαν την ιστορια που εβλεπες ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login