Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εγώ και η φύση είμαστε δύο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Αυνανισμος με κολλητο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139941 από giannisdagamer στις 16 Σεπτεμβρίου 2017, 2:02πμ

giannisdagamer

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια εχω μια απορια πριν λιγες μερες ημουν σπιτι μου μονος με τον κολλητο μου και επειδη ειχε καυλες μου ειπε να βαλουμε τσοντα να δουμε και ετσι εγινε μα μετα μου λεει πρεπει να παω στο μπανιο σκεφτηκα τι θα εκανε και ετσι κρυφοκοιταξα απο ενα μικρο παραθυρακι χωρις να με δει και τον ειδα να τραβαει μαλακια ωσπου εχυσε.Την επομενη μερα ξαναηρθε σπιτι μου και παλι βαλαμε τσοντα ομως εγω του το προτεινα αυτη τη φορα και τελικα φτασαμε σε σημειο να γδυθουμε τελειως και να τραβηξουμε μαλακια μαζι εμενα μαρεσει αυτη η φαση αλλα αν μου αρεσει σημαινει πως εχω ομοφυλοφυλικες τασεις????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139949 από panos74 στις 17 Σεπτεμβρίου 2017, 1:09πμ

panos74

banned
μέλος από: 30/8/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε. Πίστεψε με το να σου αρέσει να τραβάς μαλακία με πολλούς ή με έναν φίλο δεν σημαίνει ότι είσαι ομοφυλόφιλος. Καμία σχέση. Ξέρω ότι δεν το παραδέχονται αλλά οι περισσότεροι άντρες έχουν εμπειρίες με κολλητάρια από το σχολείο, το στρατό ή το γυμναστήριο που χαλαρώνουν με μια ωραία τσόντα, μια κρύα μπυρίτσα και τον παίζουν. Αν το θέλουν και οι δυο (τρεις - τέσσερις) που είναι το πρόβλημα..; Μην νιώθεις ενοχές και μην ταλαιπωρείς το μυαλό σου με ταμπέλες που υποκριτικά προσπαθούν να σου φορτώσουν. Είσαι νέος και σεξουαλικά υγιής γιατί γουστάρεις την ηδονή που σου χαρίζει η πούτσα σου. Τι θα προτιμούσες δηλαδή να είσαι ξενέρωτος..; Εγώ είμαι σίγουρα πολύ μεγαλύτερος σου και θα σου πω: ζήσε. Με προσοχή και προφύλαξη πάντα εκεί που πρέπει αλλά ζήσε το σώμα σου. Προσωπικά θα ήθελα να είχα ξανά έναν καλό και άνετο φίλο να αράζαμε ένα ζεστό βράδυ σαν κι αυτό γυμνοί στο σαλόνι με τσόντες και πειράγματα. Χωρίς σκοτούρες, χωρίς προβλήματα και υποχρεώσεις. Μόνο καύλα... Αν συμφωνείς φίλε και σε βοήθησα λίγο, στείλε αποδεκτή για να έχω απαντήσεις να βοηθήσω και άλλους. Ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139950 από lida στις 17 Σεπτεμβρίου 2017, 2:26μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Bleπω οτι τα αγορια τους αρεσει να αυνανιζονται παρεα με αλλα αγορια αλλα εχουν το φοβο μηπως εχουν ομοφυλοφιλικες τασεις. Γιατι βρε αγορια ? Δεν ειναι κακο να είναι καποιος αμφιξεσουαλικος αρα μην εχετε κομπλεξ. Να πω και ένα μυστικο? Τα κοριτσια δεν το λεμε οπως εσεις αλλα κι εμεις αυνανιζομαστε παρεα και πολλες φορες προχωραμε και σε λεσβιακα.       
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139954 από Akis2000 στις 17 Σεπτεμβρίου 2017, 6:16μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χωρίς να θέλω να ακυρώσω τις απόψεις τόσο του Πάνου όσο και τις Lida (καθώς δεν με βρίσκουν αντίθετο στην όλη φιλοσοφία του θέματος), ωστόσο έχω την αίσθηση ότι και οι δυο σας το πήγατε άλλος λίγο άλλος περισσότερο ένα βήμα πιο πέρα από αυτό το οποίο εννοούσε ο Γιάννης. Νομίζω και ας με διορθώσει ο τελευταίος, το αρχικό θέμα είχε να κάνει με την απορία κατά πόσο δύο φίλοι οι οποίοι τις παίζουν παρέα μπορεί η πράξη αυτή να θεωρηθεί ως ομοφυλοφιλική συμπεριφορά. Η απάντηση είναι μία και ξεκάθαρη… ΟΧΙ, δεν έχει να κάνει σε πρώτη φάση με ομοφυλοφιλική συμπεριφορά. Μάλιστα στην ηλικία που υποθέτω ότι είσαι(αρκετά νεαρή) , δεν θα το θεωρούσα ομοφυλοφιλική ακόμα και αν το πηγαίνατε και ένα βήμα παραπέρα στην επιθυμία σας δηλαδή είτε λόγο πειραματισμού, είτε λόγο καύλας να αγγίζατε ή και να παίζατε μέχρις οργασμού ο ένας του άλλου. Το αν στην συνέχεια εξελισσόσασταν σε γκέι ή μπάϊ, αυτό θα είχε να κάνει με την επιθυμία που θα είχατε και στο μέλλον για συνεχή παρόμοια και μόνιμη δράση τόσο οι δυο σας ή και μεταξύ κάποιων άλλων του ιδίου φύλλου. Τέλος θα συμφωνήσω με τους δύο φίλους παραπάνω, ότι ακόμα και αν στο τέλος ανακαλύψεις ότι σου αρέσει κάτι τέτοιο, αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό, καθώς το πιο σημαντικό όπως λέει και ο Πάνος είναι να ζήσεις το σώμα σου απελευθερωμένα όπως σε ευχαριστεί πιο πολύ. Δικό σου είναι άλλωστε. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139958 από lida στις 17 Σεπτεμβρίου 2017, 8:24μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Θα επιμεινω οτι οποιου ή οποιας της αρεσει να αυνανιζεται μαζι με ατομο του ιδιου φυλου καποιες ομοφυλοφιλικες τασεις υπαρχουν και αυτο δεν ειναι κακο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login