Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η μεγάλη ληστεία του τρένου έιναι η τιμή των σάντουιτς στο μπαρ.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

πονος στο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139953 από mar12 στις 17 Σεπτεμβρίου 2017, 6:08μμ

mar12

μέλος από: 17/9/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σας εχω ενα θεματακι π με απασχολει και θελω πολυ οποιος ξερει να μ βοηθησει εχω ξεκινησει απο μικρη να αυνανιζομαι αλλα ποτε δεν εβαζα δαχτυλο οταν λοιπον τ προσπαθησα με εφτιαχνε λιγο η σκεψη οτι το κανω αλλα ταυτοχρονα ποναγα αρκετα παρολο π ημουν υγρη ... η πρωτη μ αποπειρα για ολοκληρωμενη επαφη με αντρα (εννοω διείσδυση ) δεν ηταν ιδιαιτερα επιτυχημενη παρολο που προσπαθησε πολυ ν με κανει να νιωσω ωραια με ερεθισε με προκαταρτικα και ενω ημουν πολυ καυλωμενη μπηκε μεσα μ αργα αργα και ηρεμα μερικες φορες αλλα παρολαυτα ποναγα αρκετα και επειδη το καταλαβε σταματησε και συνεχισαμε με στοματικο ... τ ηξερα οτι θ πονεσω αλλα αυτος ο πονος δεν προηλθε απο το σπασιμο του παρθενικου υμενα γτ δεν εσπασε και ουτε ειμαι ιδιαιτερα στενη... εχω διαβασει οτι ο υμενας μπρ να τραυματιστει και να ξαναεπουλωθει και αυτο σημαινει οτι θα ποναω καθε φορα μεχρι καποια στιγμη να σπασει ? για αρκετο καιρο συνεχισαμε να χρησιμοποιουμε αλλους τροπους ικανοποιησης γτ φοβομουν τωρα εχουμε χωρισει και οποια αλλη σχεση ειχα απο τοτε το απεφευγα...θελω πολυ να κανω σεξ οπως ειναι φυσικο για την ηλικια μ (18) αλλα φοβαμαι και δεν ξρ τ κανω ...επισης φοβαμαι ν το πω και στον οποιον συντροφο θ εχω γτ μπρ ν τον φοβισω και αυτον και ν μην θελει ... συγνωμη αν σας κουρασα αν καποιος μπορει ας βοηθησει σας παρακαλω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139955 από Akis2000 στις 17 Σεπτεμβρίου 2017, 6:30μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν θα αναφερθώ στο θέμα της γυναικείας φύσης καθώς όπως είναι φυσικό λόγω του ότι ανήκω στο αρσενικό φύλλο και ως εκ τούτου δεν το κατέχω. Θα μου επιτρέψεις να αναφερθώ μόνο στο τελευταίο και για τον φόβο σου να πεις στον επόμενο σύντροφο που θα θελήσεις να έρθεις σε ολοκληρωμένη σχέση το πρόβλημα το οποίο σου συμβαίνει. Καταρχάς για να φτάσεις με κάποιον να κάνεις έρωτα σημαίνει ότι έχεις γνωριστεί σχετικά καλά, εκτός και αν σου συμβεί “one night stand” πράγμα το οποίο θα σου συμβούλευα να αποφύγεις μέχρις ότου τουλάχιστον λύσεις το πρόβλημα το οποίο αντιμετωπίζεις. Εφόσον λοιπόν γνωριστείς καλά με τον συγκεκριμένο άνθρωπο και φτάσετε στο σημείο να κάνετε σεξ, πάει να πει ότι θα έχει δημιουργηθεί μεταξύ σας η απαραίτητη οικειότητα προκειμένου να νιώσεις άνετα να του μιλήσεις για το συγκεκριμένο σου θεαματάκι. Πίστεψέ με, θα είναι χειρότερα εάν τον αφήσεις από φόβο να του το πεις, να το ανακαλύψει μόνος του. Άντρας είναι, θεωρεί ότι δεν έχεις θέμα στο να εισχωρήσεις κάτι μέσα σου και δεν θα νιώσει την ανάγκη να είναι ιδιαίτερα προσεκτικός. Θα νιώσεις άγαρμπη εισχώρηση ακόμα και αν θα είσαι υγρή και αυτό δεν θα είναι ότι πιο ευχάριστο. Καλύτερα να του μιλήσεις για να το πάτε όσο γίνεται πιο αργά κατά την πράξη και μην φοβάσαι, όλα θα πάνε καλά. Αρκεί να βρεις τον κατάλληλο άνθρωπο και πάνω από όλα παίρνοντας πάντα τις κατάλληλες προφυλάξεις. Καλή επιτυχία σου εύχομαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139957 από lida στις 17 Σεπτεμβρίου 2017, 8:21μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Eisai 18 χρονων και μπορεις αντι να ρωτας εμας να πας σε ενα γιατρο γυναικολογο να σε εξετασει και αν δεν εχεις χρηματα σε γιατρο του ΙΚΑ με τηλεφωνικο ραντεβου στο 14884 με το ΑΜΚΑ σου. Εμεις δεν μπορουμε να ξερουμε. Μπορει να μην ειναι τιποτα και ο φιλος σου να ηταν ασχετος μπορει ο υμενας σου να ειναι σκληρος κλπ. Ο γιατρος θα σου δωσει τη σωστη λυση αρα μη χαλιεσαι χωρις λογο. Καλη επιτυχια λοιπον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139965 από mar12 στις 19 Σεπτεμβρίου 2017, 5:20μμ

mar12

μέλος από: 17/9/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
σας ευχαριστω και τους δυο αρχικα ...ακη εχεις δικιο απλα δεν ειμαι σιγουρη πως θα το παρει και αν θα τον κομπλαρω ..... λιντα και να μ πει οτι εχω σκληρο υμενα τ θα καταφερω ? ντρεπομαι αρκετα να παω σε γυναικολογο και νμζ οτι κυριως ψυχολογικο ειναι το θεμα μ δεν εχω κατι απλα επειδη ετυχε να ειν πιο ελαστικος ο υμενας μ φοβαμαι ν προχωρησω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139966 από lida στις 19 Σεπτεμβρίου 2017, 11:47μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ελατε βρε κοριτσια ζουμε στον 21ο αιωνα και ντρεπομαστε το γιατρο? Ειμαι πιο μικρη από σενα και εχω παει σε γυναικολογο 3 φορες για επισκεψη ρουτινα. Δεν θυμαμαι ουτε και την πρωτη φορα να ντρεπομουνα. Παντως ότι και να κανεις δεν θα αποφυγεις να πας καποτε σε γυναικολογο.
Στο θεμα μας τωρα. Αν εχεις σκληρο υμενα ο γιατρος θα σου δωσει και τη λυση. Ειχε τετοιο προβλημα μια ξαδερφη μου και από τον πονο δεν μπορουσε να κανει σεξ και ο γιατρος με το νιστερι του χαραξε ενα Χ στον υμενα. Η κοπελα ουτε που καταλαβε τιποτα και ο γιατρος της ειπε ότι εκανε την αρχη με το νιστερακι και ο φιλος της μπορει να συνεχισει με ότι οργανο θελει χαχαχαχα. Πραγματικα εκανε σεξ με το αγορι της χωρις να πονεσει σχεδόν καθολου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login